Изменено 10 апреля в 19:27

Як чоловічі джинси відрізняться посадкою?

Я дівчина гарна, як тополя: висока і рівненька, майже однакова в обхваті в усіх місцях))
Замовляю періодично чоловічі футболки, светри, сорочки, вони часто кращої якості й ціни нижче, сідають добре. А чи є сенс чоловічі джинси брати? Чим крій відрізняється?
Українська Мрія 10 апреля в 19:28
Рівненька - це як прасувальна дошка?
Апрель Ивановна 10 апреля в 19:29
зайдите в магазин и примерьте) Они будут сидеть как со средней или низкой посадкой.Я носила джинсы сына,до сих пор хорошо за счет эластана)))
Жена_КотораяСтена 10 апреля в 19:29
Защіпкою в іншу сторону

Беріть плиткі гномо джинсь і вам якраз буде
Инфотуфелька 10 апреля в 19:31
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Защіпкою в іншу сторону

Беріть плиткі гномо джинсь і вам якраз буде
На многих женских джинсах пуговица тоже застегивается на правую сторону
Апрель Ивановна 10 апреля в 19:32
Ответ дляИнфотуфелька
На многих женских джинсах пуговица тоже застегивается на правую сторону
+ особенно у старых брендов такое.Только для мом они делают исключение иногда
Жена_КотораяСтена 10 апреля в 19:33
Ответ дляИнфотуфелька
На многих женских джинсах пуговица тоже застегивается на правую сторону
То тіпа для лезбіянок?
Чи спочатку їх ’’мужикам’’ тулили, а як не продалось то спозіонували їх як жіночі?
Инфотуфелька 10 апреля в 19:34
Ответ дляЖена_КотораяСтена
То тіпа для лезбіянок?
Чи спочатку їх ’’мужикам’’ тулили, а як не продалось то спозіонували їх як жіночі?
Просто по аналогии с мужскими
лаМпочка 10 апреля в 19:34
Мій чоловік і син доношють мої джинси з 90х
ПодругаМужа 10 апреля в 19:50
Ответ дляАпрель Ивановна
+ особенно у старых брендов такое.Только для мом они делают исключение иногда
Так, в мене купа джинсів, застібки є і на той, і на той бік, приблизно 50/50
Хвігура мічти 10 апреля в 19:52
Ооо...автор, спасибо за идею.
Carin 10 апреля в 20:10
Никогда мужнины не примеряла, да они и больше размером, но разве в пикантном месте они не по-другому шьются, как труселя к примеру? Нам-то нечего туда пристроить
Мрію про пончик 10 апреля в 20:14
Я ношу чоловіка джинси. Білі. Єдиний мінус, виходить низька посадка, як вище писали. То зверху одягаю щось обʼємне і довге