ЧорноброваЯ• 11 апреля 2024

Запалення легень

останніх 4 роки раз на рік хворію запаленням легень, в кого таке бувало? Що ваші лікарі рекомендують, як уникати ускладнення після грві?
Ласунка• 11 апреля 2024
У меня вчера нашлось на флюшке правостороннее..хотя не знала о нем,просто слабость чуть была и нога болела..карл...нога..не кашель,не темпа

Гарачий Чокалад• 11 апреля 2024
Ответ дляЛасунка
Может флюшку переделать? Разве может быть безсимптомная пневмония?
Чумачечая Весна• 11 апреля 2024
А у вас одне і те саме запалення? Просто в мене було кожен рік правобічна нижньодолева пневмонія в одному і тому місці. Мені зробили операцію та видалили цей сегмент легені. Це, авжеж дуже радикальнмй метод, але (ттт) 10 років пройшло, пневмоії не було більше.
Ласунка• 11 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я уже кт делала))на кт оно еще больше))
Ласунка• 11 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Причем смешно..болела нога..карл..нога..голень
автор ЧорноброваЯ • 11 апреля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
3 рази одне і те ж місце і один раз двостороннє
Гарачий Чокалад• 11 апреля 2024
Ответ дляЛасунка
Ничего себе… ну как такое может быть?
Подскажите, а незадолго перед этим было какое-то ОРВИ? Почему послали на флюшку?
Чарівна патика• 11 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Может
Чарівна патика• 11 апреля 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Вам нужно весной+летом на море мин на месяц, дышать, лучше если на побережье с соснами

Гарачий Чокалад• 11 апреля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Может
Ну я знаю, коли вона не прослуховується, але все одно людину турбує кашель чи інколи температура. Але щоб так… вперше чую
Ласунка• 11 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ничего себе… ну как такое может быть?
Нет,ничего не было вообще...нога болеть в мышцах стала,пришла с ногой,семейка к неврологу отправила и заодно на флюшку,бо мне санкнижку штампануть надо было
Ласунка• 11 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Меня и не слушал никто.пришла с ногой.флюшку случайно для санкнижки послали сделать
Українська Мрія• 11 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Может.
Холодная каша• 11 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Може, у доньки була - легка слабкість 1 день і за день кашлянула разів 4-5 поверхнево, ввечері температура 37,3 і чоловік настояв поїхати в прийомний покій, бо я казала, що зранку повезу до лікаря, нічого страшного не бачу. Результат пневмонія, яку дуже тяжко лікували місяць декількома антибіотиками, курс спец масажу, денний стаціонар з процедурами. Згадую, як страшний сон, настільки тяжко мені далася та пневмонія, про кількість витрачених грошей просто промовчу
Гарачий Чокалад• 11 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Дякую. Тепер буду знати. І так за все хвилююсь, а тепер ще більше буду себе накручувати
автор ЧорноброваЯ • 11 апреля 2024
так і у мене , лікували ларингіт, легкий кашель ,і то лиш ввечері,температура 36.8 ,лікар порекомедував на всяк випадок рентген зробити оскільки часто хворію пневмонією, хоча не прослуховувалась і виявили знову