КаРаКаТиЦа• 11 апреля 2024
Ваши проблемы в 2,3 словах.
Я - нет денег, неопределённость.
Луковая• 11 апреля 2024
Война. Из-за этого депрессия, тревожность . Иногда думаю, зачем такая жизнь? Только из-за детей как-то держусь.
Ацетилсалициловая кислота• 11 апреля 2024
Ответ дляАнонимушка
Здоров´я батьків, житлова проблема, війна.
майже схоже, тільки замість житлової проблеми майже ’лежачий’ бізнес, але це усе через війну(
Луковая• 11 апреля 2024
Ответ дляНе против
16 років. Краще не потрібно уявляти, правда
Мені здається що в мене зараз вже не залишилося почуттів, просто величезна чорна діра всередині.... Інколи накриває, але мушу триматися.
Нехай одужує синок!
Сили Вам !
Ответ дляКапризуля
Вага, війна, задрало все. Хочу на море
я теж хочу, цього року немає з ким поїхати( діти вчаться, чоловік невиїзний звичайно
Ответ дляВерочка 100%
Дичайший страх за жизнь детей
Психологи....иногда легчает, но просто не понимаю, прямо капец местами((((
И нет, не из-за войны вообще. Сильный страх болезней
мої категорично відмовилися їхати
Капризуля• 11 апреля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ще як подумаю за дорогу, блін добу до моря добиратися, ну на хер
Дайте подуться• 11 апреля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
мої категорично відмовилися їхати
Сколько ему?
Ответ дляКапризуля
знаєте, ми вже їздили, так потрібне те перезавантаження, що я готова їхати, але немає компанії(
Котики-муркотики• 11 апреля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Але мовне середовище, воно сприяє вивченню.
Ні,не сприяє. В магазинах самообслуговування, до лікаря рідко, на дит майданчику хіба про дитину трохи поговорити,це не той рівень щоб підняти мову і іти працювати.
Ответ дляДайте подуться
Сколько ему?
коли війна почалася доньці було 20, сину 14, сказали їдь якщо хочеш, а ми не поїдемо, всі залишилися вдома, сиділи як у гніздечку усі в одній кімнаті та слухали як літають ракети, гупають вибухи, арта стріляє, наразі вже легше бо ми в Києві, але все одно страшно, що якийсь уламок впаде
Дайте подуться• 11 апреля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вы должны были вывезти мальчика. Сейчас ещё не поздно.
Ответ дляДайте подуться
не хоче, хоче жити тут, до речі, в мене багато знайомих, які не хочуть жити ніде, окрім України, молодь теж, багато повернулися поживши в різних країнах, сказали що тут краще
Дайте подуться• 11 апреля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Да какая разница, что он хочет? Потом все поймёт. Вы мать и вы знаете прекрасно, как найти подход и обосновать все.