Київ - Хельм

Підкажіть будь-ласка, с Хельму електричка їде до Варшава центральна чи сходня?
Творческий типаж 12 апреля в 11:55
Їде
Правильно Хелм, якщо Ви про польське місто
автор Стервочка 12 апреля в 11:57
Ответ дляТворческий типаж
Їде
Правильно Хелм, якщо Ви про польське місто
Куди?)
Фима Собак 12 апреля в 11:58
Ответ дляТворческий типаж
Їде
Правильно Хелм, якщо Ви про польське місто
Ці знання дуже допомогли автору. Дякую, можна закривати тему)
2 1
Идеальная оптимистка 12 апреля в 12:00
Сходня.
Билеты на электричку лучше брать заранее, чтоб не стоять... Там практически весь поезд будет пересаживаться на эту электричку..
автор Стервочка 12 апреля в 12:00
Ответ дляИдеальная оптимистка
Сходня.
Билеты на электричку лучше брать заранее, чтоб не стоять... Там практически весь поезд будет пересаживаться на эту электричку..
Дякую, а як краще доїхати звідти до аеропорту?
Идеальная оптимистка 12 апреля в 12:06
Ответ дляСтервочка
Дякую, а як краще доїхати звідти до аеропорту?
Тут не подскажу.. Мы ехали та такси в отель, а в аэропорт уже через несколько дней из отеля, не было билетов на тот же день...
Фима Собак 12 апреля в 12:09
На сайті РКР інтерсіті написано, що він йде до Центральної через Сходню.
Поміркована думка 12 апреля в 12:09
Ответ дляСтервочка
Дякую, а як краще доїхати звідти до аеропорту?
їде і до центральної, і до заходні, і до сходньої
Поміркована думка 12 апреля в 12:11
Ответ дляСтервочка
Дякую, а як краще доїхати звідти до аеропорту?
дивіться з якої станції є поїзди до аеропорту, вам в Шопен чи Модлін?
автор Стервочка 12 апреля в 12:23
Ответ дляПоміркована думка
дивіться з якої станції є поїзди до аеропорту, вам в Шопен чи Модлін?
Шопен
Поміркована думка 12 апреля в 12:27
Ответ дляСтервочка
Шопен
дивіться з якої станції вам вигідніше, по часу, по стиковкам.
Однозначної відповіді немає
автор Стервочка 12 апреля в 12:28
Ответ дляФима Собак
На сайті РКР інтерсіті написано, що він йде до Центральної через Сходню.
Я так розумію, на мій час тільки з пересадкою?
Мені просто сказали, що аеропорта дістатися краще з центральної..

А я ніколи не була закордоном, вибачте за такі питання 😅
Творческий типаж 12 апреля в 12:35
Ответ дляФима Собак
Ці знання дуже допомогли автору. Дякую, можна закривати тему)
То Ви не вважаєте, що Автору можуть відповісти невірно з-за невірно вказаного міста ?
Ms. Откровенность 12 апреля в 12:54
Подивіться на Koleo.Я для прикладу кидаю,там з різних станцій,це швидкісні електрички.Квиток на них купити або на станції,або в вагоні,там позначка на дверях,де є автомат,через інет на ці я не бачила.Або можно фліксбасом доїхати з Варшави також,подивіться на сайті.