Мию чакри щоденно• 12 апреля 2024
Решила подарить на др девочке такую сумку
Эта девочка, внучка наших хороших друзей. 12 лет будет. Вопрос: что можно еще в нее положить?
Пишу, не читаю• 12 апреля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Удалено администрацией...
та обычная сумка, ничего в ней колхозного нет. процентов 50 женщин пожалуй с такими ходят
Кукусики• 12 апреля 2024
Моей 11. Она хотела сумку ’ как у взрослой’. Если она в спортивном костюме, то берет обыкновенную ’барышку’. Такая, как ваша, ей бы понравилась. У девочек сумок много не бывает. Можете блеск для губ еще купить
Мию чакри щоденно
• 12 апреля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Вы б узнали что девочка любит и чем интересуется. Иначе Ваш оригинал она не оценит
А чого такий акцент на оригінал? Я тільки оригінал можу купити бо зараз не в Украіні
Щось не спиться• 12 апреля 2024
Ответ дляМальчижка
яку?
Ось в цьому відео показують її на 1.30 хвилині
po_li_na-49a8• 12 апреля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Наверняка• 12 апреля 2024
автор хорошая, моя дочка купила похожую только в заре,подростки такую любят модель, единственное цвет можете не угадать...что положить гигиенич.помаду, можно еще дозедорант например- dove (груша) или туалетную воду зара- хеллоу китти(у нас фиолетовый, тоже часто его покупают) а можно положить канцелярию тоже всегда пригодится, ручки есть красивые, резинки,
Мизимец• 12 апреля 2024
Ответ дляНезламна
Я вот на 12 лет девочкам заказала такие.
Точно ні, на 12 р. - ви впевнені у виборі?
Хоча, підлітки - на те і підлітки: хто весь у рожевому (але зараз їх мало), а хто в бік рожевого кашляти хочуть!
Наверняка• 12 апреля 2024
автор, моя дочка себе такую выбрала и подружка ее тоже увидела и себе захотела (значит понравилась)но ваша тоже классная в похожем стиле, напишу его просто может тоже как вариант для рассмотрения
Мизимец• 12 апреля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Така форма модна, у всіх марках вона є
Але знову ж таки.. моя донька була іншого стилю, тому не носила би точно.
У мами дівчинки немає можливості запитати?
Наверняка• 12 апреля 2024
Ответ дляЩось не спиться
так это для взрослых, девочкам подросткам мало кому такое понравится
Там все розмивчато• 12 апреля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну Вы в старпосте об этом не писали. Смысл моего комментария ведь вдругом. Подростки все разные. Зависит от круга общения, достатка в семье.
Ацетилсалициловая кислота• 12 апреля 2024
Ответ дляМальчижка
моїй 14 років не сподобалася, хоча мені так нічого наче)), але не замовляла
важко зрозуміти, що їм подобається
100% ніколи не знаєш, що хочуть, ще й смаки міняються, тільки звикнеш до чогось, а вони вже інше хотять
КонФФетОшка• 12 апреля 2024
Скетч бук+скетч маркери ,якщо любить малювати,блиск для губ безбарвний.
Набори для плетіння з чеського бісеру якщо подобається,або Make it real(є і дешевші)
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
Автор, класна сумка! 12 років - це коли можуть ще з подружками на майданчику повисіти-побігати. Сумка зручна, телефон і гаманець влізуть, і можна йти активно проводити час, нічого не заважає рухам.
Мені сподобалися ідеї про гроші в сумочку, шоколадку, цікаві ручки-маркери-олівці. Ну і ми не знаємо, який у вас бюджет. може, ще навушники безпроводні туди? але це може бути вже сильно перебор по бюджету.
дізнайтеся, який в неї телефон. можна ще обладинку для телефону.
моя 11-річка вже почала цікавитися умивалками, кремами, масками для обличчя. любить, наприклад, тканеві маски. теж може бути як ідея.
Пописанная парта• 12 апреля 2024
Не нравятся большие надписи брендов на сумках, выглядит колхозно
Наверняка• 12 апреля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
моя любит Блокноты с трафаретами Make it Real
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
Автор, а дайте ссилку на сумку або номер моделі :) Я теж таку хочу тепер )
Борець за гаманець• 12 апреля 2024
Ще, як ідея, срібні сережки - якщо вона носить таке. або якись кулон з біжутерії, знов таки, якщо вона цікавиться.
КонФФетОшка• 12 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
І моя:)
Сколько_мне_лет?• 12 апреля 2024
Моя 12-летка и одноклассники любят все анимешное, тканевые торбы-шопперы, маленькие сумочки - загляните на сайт А-shop, там поймете вкусы подростков, в магазине всегда аншлаг.
DianaBibizyana• 12 апреля 2024
Блеск для губ, заколки парфюм . Например Anna Sui secret wish (как раз по возрасту)