Однозначная• 12 апреля 2024

Хочу уколоть лоб, муж против.

Хочу уколоть ботокс в лоб, ну и может межбровку. Муж против всяких таких манипуляций. А мне не нравится отражение в зеркале, тем более сейчас на солнце ещё больше буду хмуриться и эти морщины станут ещё хуже. Думаю пойти втихаря уколоть, чтоб он не знал. Подскажите, следы от уколов после ботокса очень видно? Лоб в спокойном состоянии ещё не очень страшно, а когда хмурюсь, то кошмар.
Трохи злякана• 12 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Боялась что будет видно и он заметит, но думаю буду в июне в отпуске и сделаю.
Не буде це видно. Мої подружки всі прокололи. І ніяк це на зовнішність. Не впливає.
Чи якщо ваш чоловік може помітити що пропала гармонь з вашого лоба?

На циголках• 12 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Укол в метопический шов усиливает депрессивное состояние - это доказано НАУЧНО...
А зморшки не посилюють депресивного стану ))) Ну-ну
Ворую вкусняшки• 12 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
В губы не колят ботокс... это ж разные вещи...
Я в курсі), але слухати ’експерта’ було дуже цікаво
автор Однозначная • 12 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
«Боялась, что будет видно» - чего конкретно вы боитесь? Моргните, если вы в рабстве
нет, не в рабстве
Ворую вкусняшки• 12 апреля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ви мені нагадали дуже смішну історію, як я просила дозволу чоловіка купити покривало 😅
У нас був режим тотальної економії, завершували ремонт. Я захожу в магазин і бачу таке красиве покривальце ( дороге)

Пишу, коханий я знаю що у нас з грошима не дуже, але можна я його куплю, фоткою з усіх боків. І чекаю відповіді. Чекаю 10 хв , 15, думаю напишу йому ще раз. Заходжу а я ці повідомлення в шкільний чат писала)
Ніби мало б бути соромно, але мені так смішно було. Уявляю шо там про мене думали батьки, що вже дозволу просить, щоб купити покривало 😅😅😅
Головне питання, Ви покривало купили?
Добрая свекровь• 12 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Но после стало же наверное красиво, без заломов? И что сказал ваш муж?
Та вони не помічають .
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Думаю, ему вообще пофиг, скорее всего считает это напрасной тратой денег
Нічого не кажіть. Потихесеньку зробіть і він нічого не помітить, навіть не переймайтесь
Пилосмок працює• 12 апреля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Мій роки 3 не знав про мій ботокс, тільки друзям розказував, як це фу, коли ботокс на обличчі і в губах
Особливо в губах Порадниці його відразу бачать
Пэрисхилтонша• 12 апреля 2024
мой и не знает что я там колю) зачем советоваться на этот повод вообще

следов от ботокса нет

Трохи злякана• 12 апреля 2024
На ваше питання. Ось ці зморшки через пару років дадуть заломи, а тоді вже доведеться зерню всяку вводити.
Ботокс запобігає! Утворенню заломів.
На сьогодні це один з самих дієвих та безпечних способів упередити утворення зморшок.
Кондуктор автобуса• 12 апреля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А мне дико....люди которые делают иньекции не различают одно с другим... Сейчас валом случае ослепших женщин от иньекций в слезную борозду, в нос и в брови.. ’это же укольчик’.. укольчик в детском саду понарошку.. а взрослая женщина уже способна разобраться что есть что и для его.. Вы ж советы тут раздаете...
Просто болталка• 12 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Шо? Куда укол?
Я не знаю що там підсилюється, я вколола у січні, ще пройшла курс реджурану (інша зона), оце тільки почала виходити з депресивного стану, відчуваю себе людиною
автор Однозначная • 12 апреля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ботокс запобігає! Утворенню заломів.
Его же потом если перестать колоть, то хуже не станет?
Барбітта• 12 апреля 2024
У всех людей, кто хмурится, будет лоб гармошкой. Лучше купить очки для солнца
Мой_ужин• 12 апреля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Буквально пару місяців назад на вулицях якийсь містячковий канал ходив з опитуванням чоловіків, чи подобається їм усілякі косметологічні процедури на жінках і всі, як один сказали, що вони проти збільшення губ та нарощених вій. Але потім їм показали по 3 фото губ і вій - 1 без втручань, 2 є ін´єкції та маніпуляції з віями, але натурально зроблені і 3 фото вії бурьонки та вуткогуби. Жоден! жоден не обрав повністю без втручань!😂😂😂 Майже всі обрали 2 варіант і декілька 3... Ну, що тут скажеш?
Пэрисхилтонша• 12 апреля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ботокс запобігає! Утворенню заломів.
там уже есть заломы, два вижу
автор Однозначная • 12 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
там уже есть заломы, два вижу
Они ещё со школы, очень активная мимика
Пэрисхилтонша• 12 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Они ещё со школы, очень активная мимика
да, поэтому вам надо колоть ботокс, чтоб не ставало хуже
Трохи злякана• 12 апреля 2024
Цікаві ці чоловіки що капець.
Якось вслух сказала чоловікові що треба 0.5 гіалуронка в губи. Ой як воно вспінилось, що я буду як риба, що я і так красива, і що не треба нічого робити.
А я собі думаю
Я ходжу в спортзал, роблю манікюр, роблю кератін, ходжу до косметолога на процедури, зробила пудрові брови.
І я в нього ’ і так красива’
Іди ти Вася гуляй, я сама розберусь що мені потрібно і як мені бути красивою

Дева Мария• 12 апреля 2024
Уколите и не говорите , им не обязательно знать что вы делаете чтобы быть красивой
Кондуктор автобуса• 12 апреля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ботокс запобігає! Утворенню заломів.
Не безопасный! Только если при неврологии и в единичном случае..
Ботокс затрудняет КРОВОТОК в лице.. все что не имеет должного кровообращения не может быть безопасным... часть лица НЕ получает кровоснабжение и лимфоток.. где тут польза?
Польза в неворологии, когда спазм не поддается никаким другим способам = патологический! и его разово нейтрализуют
Дон Пэдро• 12 апреля 2024
не видно следов, если точка и будет, то пудрой замазать
Барбітта• 12 апреля 2024
А у дітей є зморшки і ’заломи’ на лобі, коли вони зроблять так, як автор?
Запасная спина• 12 апреля 2024
Лоб може і не помітить. А коли пишуть, що губи не помітив, то це дурня. Або чоловік жінку сприймає як меблі.
Бурундучиха• 12 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Так, лоб став рівнесенький, гарний. Наступного разу ще й під очі на літо вколю. Я курсом роблю плазмотерапію, я не хочу всім розказувати що в мене ботокс, то ж всі думають що то ефект від пдізмотерапіі. Слідів від інʼєкцій немає
Дон Пэдро• 12 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
хуже нет, но потом опять колоть надо
автор Однозначная • 12 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
Я бы под глаза тоже уколола, но к сожалению склонна к отёкам
Трохи злякана• 12 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
А от щоб не слухати жахи про наслідки ін´єкцій потрібно розбиратись суть тієї чи іншої процедури.
Бо як вище писали не розділяють ботокс чи радієм чи гіалуронка.
Дія ботокс направленн на те що коли у вас подвижна міміка не утворюються зморшки.
Коли дія ботоксу припиниться, повернеться ваша міміка і утворення зморшок. На цьому все.
( Ну індивідуальні алергічні реакції чи криворукість майстра це про окрему тему)
Сердючка• 12 апреля 2024
А зачем вы перед мужем потроха свои выворачиваете?
Оно ему надо?
Сделали укол и все, он и не заметит
Оле Лукойе• 12 апреля 2024
Уколите и всё
Зачем мужу знать о вашим манипуляциях???