Принцепесочка• 12 апреля 2024
Кок. Зайдіть будь ласка, хто приймає багато років
Я приймаю лише 4 місяці. Подруга каже, що треба робити перерви раз на рік і дочекатися менструації, щоб яєчники працювали. Ви то робите? Бо до українського лікаря я попаду не скоро, а тут нічого толком не пояснюють. Призначили і пий
Впораюсь зі всим• 12 апреля 2024
Я п´ю 8 років.Без перерв, лікар радив пити без перерви, До цього пила 3 роки- кинула ради вагітності і вийшло з першого циклу, потім після гв знову 2-3 роки безперервно пила- знову кинула щоб завагітніти і вийшло через 2-3 місяці.Після гв другої дитини п´ю вже ось так довго, 8 років.Хоча пару років не була вже у лікаря, може вже й порадив би кинути чи готуватися до клімаксу
Принцепесочка
• 12 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую. В мене за цей час була лише одна ця кровотеча відміни, як її називають. Я приймаю такі таблетки, що треба пити щодня, без 7 днів перерви взагалі
Люблю кетчуп• 12 апреля 2024
Пила без перерви 4 роки, потім 8 років. Цикл так і не відновився під час перерви (2роки). Досі приймаю ОК.
Впораюсь зі всим• 12 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
А такі існують? Я думала безперервно це лише з таблетками- пустишками, з залізом чи вітамінами, щоб жінці легше було не плутатися, 7 штук з яких можна було й не пити, вони не впливали.В молодості мені виписували трьохфазні, три-регол, помню, а після родів вже монофазні, регулон зараз п´ю.А ваші як називаються якщо не секрет? Почитаю, бо не знала що є реально безперервні.Це і перерви можна зовсім не робити?
Принцепесочка
• 12 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Desogestrel aristo. Лікар казав без перерви, і в інструкціі так
Пффф 100%• 12 апреля 2024
зачем слушать подруг в таких вещах? кок принимаются без перерыва. если делать перерыв и не предохраняться - очень быстро залетите
Меня не звали• 12 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я теж за кордоном, п´ю вже 2 роки. Сказали без перерви. Як відміню то все вернеться. Сказали пити до клімакса. Можна через 3 роки зробити перерву, але я тільки забуду не в один час випити буває, то вже кровить
Принцепесочка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПффф 100%
Вона медпрацівник, хоча не гінеколог
Принцепесочка
• 12 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
В мене стоїть нагадування, а то теж забуваю. А як дізнатися про клімакс, якщо на таблетках?
Последний вагон• 12 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Какой пьете и как вес на нем?
Последний вагон• 12 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
На вес не влияет? Какие пьете? Вам для контрацепции или лечение?
Принцепесочка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Больше для лечения. Пока не повлияли на вес, но я не особо к полноте склонна. 168, 52-56 кг. В этих пределах худею-набираю
Впораюсь зі всим• 12 апреля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Какой пьете и как вес на нем?
Регулон п´ю, вага 53 кг, ніби норм, десь така і з молодості була
Меня не звали• 13 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Просто відмінити як потече і почнеться кровотеча то його ще нема. Але я так заливалась кров´ю 4 роки, що з ліжка не могла встати, тому не ризикую. Краще перепити ніж вернутись в той стан, щоб потім нічого не помогло. Мені 46, думаю в 50 попробую відмінити. У мене самий більший страх, що я незможу їх купити коли повернусь
Принцепесочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
Так якісь інші купите
Принцепесочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
Мене теж заливало на 2 день. Вам який діагноз поставили?
Меня не звали• 13 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Гормональний збій
Меня не звали• 13 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Так якісь інші купите
Нє, наші в Україні мають купа побічок і мені нічого не підходило.
Последний вагон• 13 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
А что лечите? Мне тоже назначили, для лечения кисты, на три цикла, а если понравится то пить дальше, а я как побочные открыла, мне сразу не нравится)) пропила 2 пачки, надеюсь закончить прием
Последний вагон• 13 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
А вам для лечения?
Впораюсь зі всим• 13 апреля 2024
Ответ дляПоследний вагон
А вам для лечения?
Так, для цього починала, без ок кісти постійно вилазили
Принцепесочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляПоследний вагон
У меня нет побочек, все ОК. Обильные месячные начались, да так, что на 2 день тампакс+ночная прокладка на час
Последний вагон• 13 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
О, кисты фоликулярные? А сколько вам лет?
Мне от функциональной кисты назначили на три цикла, Линдинет 30, мне 46, пью впервые кок...как то не спокойно если честно
Последний вагон• 13 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ого...а по УЗИ гиперплазии нет?
Принцепесочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Ого...а по УЗИ гиперплазии нет?
По УЗИ все идеально
Последний вагон• 13 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
По УЗИ все идеально
Как такое возможно? От чего тогда такие кровотечения? А сколько вам лет?
Принцепесочка
• 13 апреля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Через неделю 42. Доктор говорит стресс. А там кто его знает. Анализы все в порядке. На этой неделе сдавала еще кровь,прошла узи щитовидки, все ОК. Гемоглобин 16, а был до приема ОК 101, за год до этого всего 119.
Последний вагон• 14 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
А мне 46 и функциональная киста тоже на стрессе вылезла...
Да, у вас конечно потери крови большие раз так гемоглобин падал...и получается что, пить кок постоянно?
Я вот переживаю, чтоб без кок кисты не образовывались...но и кок пить в 46 тоже не хочу...тупик какой то