angelona• 13 апреля 2024

Табір для дітей за кордоном

Цікавить табір для трьох дітей (11,13,15).Це може бути Іспанія,Італія і тд.Зазвичай це 10 днів..Розраховую на суму 600-700 євро на дитину приблизно.Може хтось маєпропозиції.Або поділиться інформацією чи відгуком.Наперед дякую.
Irinkalak• 13 апреля 2024
Не в теме, но что-то очень мало за 10 дней. Там же полный пансион должен быть, и не в палатках в спальниках спать

Odilie• 13 апреля 2024
За такую цену попробуйте искать последние смены в лагерях, это сентябрь. В Испании средняя цена 1200 и несколько лет назад была
Турагенція Tourdream• 13 апреля 2024
Болгарію не розглядаєте ?
Маємо групу дітей на 2 липня, на 12 днів відпочинку у таборі. Діти 12-14 років. Табір перевірений, відпочивали у ньому 2 роки тому.
Та я особисто їду з дітьми.
Мама айки-зайки• 18 апреля 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Болгарію не розглядаєте ?
Та я особисто їду з дітьми.
Вітаю. А можна подробиці? Посилання. Цікавить для дитини 14 років.
Турагенція Tourdream• 18 апреля 2024
Ответ дляМама айки-зайки
Вітаю, напишу Вас в особисті.