ДаЗдраПерма• 13 апреля 2024

Засіб для відновлення нігтів

Дівчата порадьте Засіб для відновлення нігтів яким ви користуєтеся і покриваєте нігті, щоб і лікував і нігті були з акуратним покриттям , користуюся багато років Eveline, можливо хто ще щось порадить
автор ДаЗдраПерма • 13 апреля 2024
Таким користуюся, хочу змінити
Полуничка• 13 апреля 2024
Много лет. У меня ногти как пергамент, с этим лаком отрастают хоть немного
автор ДаЗдраПерма • 13 апреля 2024
Ответ дляПолуничка
А де ви його купляєте ? На Мейкап не знаходжу
УжеВотДа• 13 апреля 2024
Зробила японський і не треба наносити всякі лаки, які потім ацетоном змивати
Полуничка• 13 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
В магазинах с лаками типа Наоми и прочих, там где все для мастеров и любителей, у вас наверняка такие есть в районе
автор ДаЗдраПерма • 13 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Розкажіть про японський , можно фото ваших нігтів і як часто ви його робите?
ПесиКот• 13 апреля 2024
Такий подобається, зміцнив нігті навіть після зняття гель лаку, хоча вони в мене і до того були не дуже
Lady in black• 13 апреля 2024
УжеВотДа• 13 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Є купа відео в неті. Тобі в ніготь втирають якусь супер пупер глину і вони стають сильні і блискучі.
автор ДаЗдраПерма • 13 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
А як часто ви його робите? Вартість у нас 400-450
УжеВотДа• 13 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
В нас і за 300 можна знайти, за 400 біля офіса, там і роблю. Як часто, як і звичайний раз в 4 тижні, цьому на фото вже півтора тижня
УжеВотДа• 13 апреля 2024
Ответ дляLady in black
фото
В мене є такий, результат не дуже, не зайшов. Можу подарувати
Lady in black• 13 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
дякую, мені точно не треба) В мене є, мені підійшов, вистачить на все життя 😂
Планшетница• 13 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Ви не так давно зняли гель-лак? На мізинці і безіменному ближче до вільного краю видно стоньшену пластину, на мізинці схоже на початковий оніхолізис, може фото так передало.