На зараз вже ні для кого не секрет,що своє правління пан презедент Зеленський почав з закриття виробництва ракетних програм України.
Потім скасував держзамовлення на ракетне паливо і переніс його на 2024 рік.
Не вважав за потрібне відрядити когось з влади на самміт НАТО у 2019 р.
Почав кримінальне провадження проти сина Байдена з завідомо фальсифікованими фактами.
Все це стало передісторією повномаштабного нападу росіян.
Тут справа не тільки у Нептунах та Богданах ,які ми перестали виготовляти.
Справа в тому, що путін не вважав народ за силу, яка самодостатня і на щось впливає. Він орієнтувався на лідера країни.
Без лідера народ з його погляду звичайне стадо, ні на що не придатне.
Порошенко був сильним політиком і путін знав, що Порошенко боротиметься і не здасть країну.
А Зеленський відверто і явно слабкий.
Як політик, як лідер і як людина. Заслабий, з численними комплексами ,не дуже розумний і при цьому дуже люблячий росію. путін був упевнений, що Зеленський запанікує і звалить при першому ж шухері. Як пан презедент Зеленський так і його оточення.
І тоді вже не буде кому рулювати і керувати Україною, а без лідера і без керівництва армія не зможна воювати і Україна здасться.
І буде Київ за три дні і святковий парад на Хрещатику.
Тут путін прорахувався, український народ зміг самоорганізуватися і діти достойну відсіч нападникам. І ЗСУ швидко дало по зубам росіянцям.
І це була цілковита несподіванка для ворога.
Воювати більше трьох днів путін не мав наміру і маленька победоносная війна йому не вдалася.
Тепер Україна,як кістка в його горлі не виплюнути ,і не проковтнути.
Хіба здохнути.
Для перемоги дій самого народу замало,потрібні регулярні взаємодії уряду і народу.
І тут,настільки криво виводять закон про мобілізацію,що б посварити
цивільне населення з армією.
Звільняти Головнокомандуючий Залужний,який справлявся перші 2 роки з численною перевагою ворога в усьому, теж велике питання.Нащо?
Коррупціонери які в Міністерстві Оборони крадуть в своєї армії.
І дивина.
Жодного не притягнуто до кримінальної відповідальності.
Жоден реально не покараний.
Колишнього міністра резнікова навіть преміюють новим портфелем.
Профессіонал напевне.
На вашу думку,що потрібно для Перемоги України?
Напишіть свій варіант
А Зеленський відверто і явно слабкий.
Хіба здохнути.
цивільне населення з армією.
І дивина.
Жоден реально не покараний.
Профессіонал напевне.
Напишіть свій варіант
Результат:
вже голосів:
68 (70.83%)
За корупцію розстрілювати
22 (22.92%)
Зрадників України карати
5 (5.21%)
Все добре
1 (1.04%)
Колаборантів на пожиттеве
Natal_ka91• 13 апреля 2024
Повернути смертну кару за зраду і корупцію.це мінімум. Але хз чи це допоможе з нашим менталітетом
Ответ дляNatal_ka91
Баканов,який пів фсб росії призначив на роботу в Україні вільно живе в Конча-Заспі.
Легенда розвідки полковник Червінський рік сидить в застінках ні за що.Саме той полковник який зміг ліквідувати Гіві,Моторолу і викрасти ключового свідка збиття Боїнгу Цемаха.Всі операції на території ворога
Ответ длязорi
«Вашингтон пост»: ракетні програми України останні 2 ...
Прямий
› Новини
17 апр. 2022 г. — «Вперше військовий корабель було знищено протикорабельною ракетою повністю українського виробництва», – написала у Twitter Дар´я Каленюк,
Прямий
› Новини
На крейсер Москва пішло 2 ракети Нептун виготовлені при Порошенку.
Не зупиняйтесь,ганьбіться до кінця
Ответ дляFilomena
Да що ж ви заладили…
Було-було..
Вже як на кацапії? Будемо лише про минуле?
Одна з Кучмою, друга з роздумами..
Було-було..
Одна з Кучмою, друга з роздумами..
Якщо,так старанно будуть красти фінансування і далі то вимальвується певний висновок.
Якщо Вам не цікаво,нащо Ви тут?На форумі багато тем.
Ответ длязорi
в россии бусики как здрасте.особо дыныры.куча видео.у нас 1 на миллион скандал .и то бывает что и человек быкует на..посылает и без доков и бухой,а бывает что тцк ку ку.
Ніколи не мріяла,що б в Україні нам побудували росію.
Стріляти в людину тцк не має права,це кримінал і стаття
Ответ дляРеверанс
Не зупиняйтесь,ганьбіться до кінця
Ймовірно для крейсера москва було застосовано модифіковані ракети зі збільшеною дальністю польоту, при Порошенку виготовлялись і були випробувані ракети із дальністю польоту до 100 км