ПесиКот• 13 апреля 2024

Мені здається я ніколи не відлучу дитину від ГВ

Дитина вже велика.
Один єдиний раз вийшло колись уложить без гв. Вона оре, а я їі заболтала, потім плавно перейшла в казку про тварин, потім тварини сідали в поїзд і чух чух- чух чух. І потім чучухала ій
Але. На наступну ж ніч вона вже не повелась, і знов була грудь.
І тепер знов. Щойно була істерика і вона не збиралась здаватися.і билась головою, і швиряла пляшечку, і тікала, і на руки не давалась, і , власне навіть груди не брала, тікала.
Потім худо-бідно заспокоїла, ну і знов вкладаю як зазвичай.
У кого був «тяжельій случай», поможіть.
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
Если не горит перенесла бы до 3, оставив гв только на сон исключительно.
Уже і так лише на сон
Мені не горить
Особисто мені)
А свекруха з цим лізе, а син іі (той що мій чоловік) за нею як попугай…
От я йому продемонструвала🤷‍♀️ сеанс екзорцизму

автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Муж укладывал. Плакала дочка, плакала я, но выбора не было, нужно было мне терапию начинать серьёзными препаратами. Наша ещё и бутылочку до этого в глаза не видела, пришлось приучать.Я плохо помню уже этот период, но вроде не больше недели у нас на всё это ушло
А вона просто плакала?
Якби моя плакала, я б і не переживала
А вона і синіє, і задихається, і самокалвчитися починає..
постою_послушаю• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Вдень ій не треба грудь
А на ніч - все що не грудь - летить з розмаху на пол(
’Я тебя понимаю, это очень грустно, мне тоже очень грустно, но молочка больше НЕТ!’
жінка незаміжня• 13 апреля 2024
Не мучте дитину . Не на часі , щоб до істерики . Відтермінуйте на пару місяців . Це вже не їжа , а впевненість , спокій для дитини .
Ms. Iphone• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Ні. Це не мій варіант
Мені треба прироньо і без шкоди самій собі ясно
вы сами написали, что ребенок так разнервничался, что и грудь даже не брал. Зачем насильно пихали? Я понимаю ,что очень сложно иногда отлучить. Я свою отлучила сложно аж в 2,2, но мне муж приехал помогать. он укладывал спать.
Кто то зеленкой грудь мажет, придумывайте... тут главное выдержать эти 3-4 дня
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Малой от сиськи вообще не отлипал. Я начала с самого утра, проснулся и пошел играть. Все. Отвлекала, на улице и тп. Когда просил, говорила что сися заболела и мама будет ее лечить, потому что здоровье это очень важно. Напоминала, объясняла, рассказывала. Первая ночь была тяжелая, просыпался часто, но не истерил. Плакал, да. Но успокаивался и засыпал. Я пела колыбельные, рассказывала сказки. Укачивать пробовала, не захотел. На ДС в первый день спать не лег. На следующий день уснул на улице. Потом наладилось. Через 3 дня уже и не вспоминал. Хотя я думала что завершение ГВ это будет АД, но слава богу. На момент завершения ГВ ребенку было 1.10. Завершали кстати одним днем. Резко. После этого у меня началась жуткая депрессия и слезы, пока молоко не ушло :( так грустно было, просто ужас. Вы главное не задайтесь, потому что если сейчас дадите слабину, то потом будет истерика еще хуже.
Я знаю про сум. Тоже було коли отой перший раз вийшло уложить з чучух чучух.
Плакала тут же. Бо подумала що всьо, це завжди так вдастся «перехитрить», і вже ніколи вона не прикладеться.
Ага
Пирожкиня• 13 апреля 2024
Я бы действовала в интересах ребенка, без насилия и всех а сад. После истерики муж еще что то требует, он на чьей стороне вообще? И как считаете вы, надо вам

автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Тю...
Ще можна годувати)
Я одного разу просто лягла на живіт , сказала,що мати у доміку)))і робить що хочете, але мене немає))) і якось батько прибовтав дитину і все, ніч спав ,зранку не згадав) дитині було майже 2,2
Моя не згадує. Тільки коли спати(((
Варіант на серпень, коли у чоловіка відпустка. 2.2 буде
графиняВишенка• 13 апреля 2024
Заклеила пластырем соски звездочкой, то есть так чтобы сын не мог содрать. Больше не помогало ничего. С ребеноком никто не хотел оставаться даже на три дня, чтобы лактацию свернуть(в 2 года 10 месяцев), так не получалось. Потом заклеила грудь так как достало, и так ходила месяц, снимала в душе и переклеивала. Молока толком не было, но так как сосал то не пропадало.
Таблетки я не знала какие. За месяц привык, немного грудь гладил и все. Был момент когда после наркоза при обследовании еще толком не вышел, начал искать грудь но не вспомнил что с ней делать(год спустя). Может Вам так попробовать?
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
Уже хорошо, днем не требует. Я бы подождала и ввела сказки еа ночь, нам отлично Линдген зашла
Це книжка? Чи автор?))
пу_пугренчик• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Ага
Ви ще не готові морально. Видихайте.
Ms. Iphone• 13 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну так воз рекомендует до 2х и более. Психологи писали сосательный рефлекс для успокоения до 4х нормально…
Переходите на засыпание под сказку постепенно. У нас гораздо позже забрали и читали сказки по часу чтоб засыпала, но злилась иногда все равно ещё пару месяцев.
Я обратила внимание, что кто грудь сам бросил пораньше- более флегматичные, им не нужно дополнительные средства для успокоения.
не получится так у автора. некоторых детей не обманешь и не уболтаешь. тут нужна помощь со стороны
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Для чого ви взагалі таке дозволяєте?
Що дозволяю? Я відповіла на попереднє повідомлення
Пирожкиня• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Це книжка? Чи автор?))
Автор, начинали с Эмиля из Ленеберге, монотонно читала спокойно и помогало уснуть
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Для чого ви взагалі таке дозволяєте?
Ви його прочитали? То звідки таке запитання?🤯
постою_послушаю• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Уже і так лише на сон
Мені не горить
Особисто мені)
Фу на вас. Сделать ребёнка заложником войны со свекровью это предательство по отношению к малышу. Не удивительно, что ребёнок так истерил, вы же сами всё сделали так, чтобы иметь возможность сказать ’а я вам говорила!’
Ms. Iphone• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Вдень ій не треба грудь
попробуйте может раньше укладывать? пока ребенок не сильно перевозбудился? намажте грудь чем то горьким и с запахом. может мазью вишневского...
Пирожкиня• 13 апреля 2024
Это оч личное, тут решать маме я считаю. Вы сами хотите и ребенок сможе и готов? Или срочная необходимость типа леченич или работы. Я бы советчиков отправила в сад
Видящие_помогите• 14 апреля 2024
Может это не правильно, но я мазала грудь настойкой полыни, одного раза хватило, чтоб больше не просила. Сказала ей, что молоко испортилось, оно старое.

Файна_зупка• 14 апреля 2024
Я пробувала відлучати у вашому віці - не вийшло, відклала до 2,2 і вийшло, не безболісно, але відлучила. Все ж важливі не лише рішучість мами, а й готовність дитини. Як з горщиком - довго привчали, а в один день все зрозумів і ходив куди потрібно.
автор ПесиКот • 14 апреля 2024
Ответ дляФорточка
То розкажіть їй, що маленькі дітки їдять цицю, а великі- молочко, кефірчик, йогурт, яке дає корівки. Вона вже велика дівчинка і буде тепер як дорослі, пити лише кефірчик від корівки. Головне, без цих приколів, типу віддати бабусі на відлучення чи щось таке. То сильний стрес. Можна дозволити потримати за груди і весь час говорити, що ви поряд, циця (чи як ви називаєте) поряд. Просто молоко скінчилось там. Хай погорює, то дійсно сумна подія. Носити на ручках, включити музику чи співати, перемикати увагу. Налаштуватись самій, в першу чергу.
Ясно, що до якихось судом не доводити, але поплакати, навіть сильно, вона має повне право. Я теж відлучила малого в 1,8. Найтяжча була саме друга ніч. Потім він сам кілька разів перепитував мене, чи дійсно вже нема молока і з 4-ої ночі навіть забув про це і спав.
П.с. А чому ви відлучаєте саме зараз? Важливо розуміти мотиви. Бо, якщо це просто соціальний осуд-ой, така велика, то ви будете коливатись і йтиме тяжко . Якщо ж відчуваєте, що більше не можете- інша справа, тут собі даєте установку, що дитині потрібна виспана і в адекваті мама.
У неї , коли ще були годування впродовж всього дня, а я хотіла це припинити, то вийшло швидко. Вона пару раз получила отказ, потім прийде - нема? Нема, кажу. І уходить гратися.
Ще було що чоловік , як вона приклалася, шутя каже дай дай папі, вона захищала. А потім вже тикає на одну грудь - папа? Да, кажу. Тикає на іншу - мама? Да. І уходила.
Але як тільки ніч - ці всі «нема», «папа?мама»» анулювалися повністю, і вона вимагала.
З приводу маленьких ляль)) я їй вже давно кажу, сіся для малеееньких ляль, а ти аже велика дівчинка. Вона це зрозуміла по своєму - уходить, шукає маленьку лялю , є у неї крошечна. І іі несе і прикладає і каже мням мням ляля. Сміється і ластиться типу непомітно, ну і потихеньку потихеньку сама починала. Але вже нема такого, бо вже посеред дня ій не нада.
Чого зараз? Ну бо не бачу тенденціі)) навпаки почалися приколи що вона оре зранку , якщо не дать. Хоча був період що нормально вставала, і не знадувала
автор ПесиКот • 14 апреля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Я зелёнкой намазала соски, сработало. Укачивала на подушке на ногах, подальше от груди
А як вона відреагувала? Що було?
Не цілуюсь з бодуна• 14 апреля 2024
Класно збоку триндіти, і нічого не робити. Якщо чоловік такий розумний хай сам вкладає спати. За майже 2 роки ніхто не вкладав дитину на сон? Яким способом?

Я сама годувала до 2-х років, але син міг заснути с татом і без грудей. Тато міг заспокоїти та вкласти малого майже з самого народження. Пустушка в нас була до 1.2 роки, потім просто лягав поруч з ним і обіймав. Тут питання до тата, що він не може впоратися
автор ПесиКот • 14 апреля 2024
Ответ дляMs. Iphone
Я не пхала
Я вже поняла що закінчиться все тим, що да . І думала що вона ж хоче до сіси, беру іі обіймаю, прикладаю , думаючи що вона того і жде, а вона на пол обмякша така сповзає-втікає. Ну і все) більше не пхала , власне. Заспокоїла іграшками і через 20 хв почала вкладать як завжди, вона вже усміхнена і спокійна була
автор ПесиКот • 14 апреля 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Та я от не знаю вже
А що ваш робив ? От оре, здирає, да?
Мені злається що неважливо. Им я закрию - пластиром, або як от зараз - просто руками, то буде отакий припадок
Стріляний птах• 14 апреля 2024
Мені було легше відлучити меншого в 2 роки,ніж старшого в 1,5. Ван більше розумів. Пояснила, що молоко закінчилось,він все з´їв, тепер їмо дорослу їжу. Перші ночі були важкі, не спав, але без істерик. Нікуди дитину не віддавала, нікуди не їхала, взагалі вважаю це подвійною травмою. Можливо вам ще не час. Мені здається і ви не готові. Кілька місяців можуть кардинально змінити ситуацію.
Червона ікорка• 14 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
А як вона відреагувала? Що було?
Сказала сину, що лікуюся, не можна годувати його. Він погодився. А от мені тяжко було, молока було дуже багато, просто в один момент мені набридло, що він вісів на грудях. А з донькою було поступово. Її відволікала, потроху. Єдине, вони не брали пустушки, то не було чим замінить. Не укачувала на руках, або в колясці, або на ногах, або чоловік
графиняВишенка• 14 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Та я от не знаю вже
А що ваш робив ? От оре, здирає, да?
Не орав, але крутився. Заменила поглаживаниями по голове и животу немного и все. Но только первые месяцы, дальше сам стал ложиться. Сдирать пробовал, не вышло. По 10 раз в день лез в грудь искал, но каких-то криков и чего-то не было. Но я передержала по факту. Стала отлучать когда почувствовала что зубы тоньше стали передние мои в два раза. Так что больше вопрос не стоял. И стала намного лучше себя чувствовать физически, пропала вечная слабость и сонливость. Правда, мне пластыри попались хорошие - крепкие, и когда сдирала, то больно не было, максимум размягчить под душем и все.
Мазать чем-то ничего не давало.
автор ПесиКот • 14 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Та ноу
Я йому давно кажу, щоб переставав підспівувать мамкє своїй.
Зараз було спонтанно, просто вона 10-15-20-30 хв смокче. Мені вже терпець увірвався. При чому не засинає і не думає! Балується. Посмокче, пограється, повинукує щось- посмокче. І так по кругу. Я і відняла.
Спершу вона просто завивала, перводично затихала, то думала може засне. І плавно перейшло вже в істерику, я просто не пригальмувала вчасно.
Я на свекруху срать хотіла
Вони поїхали сьогодні в гості до неї, перший раз за пару міс., і вона чоловікові в кінці скаала, що твоя Саша привчила, тепер фіг вложиш.відучайте, мені таке не треба.(хоча вона у нас в гостях будучи, стабільно іі укладає вже сто тищ раз.
Він приішов, і каже - отлучать!!! Срочно!! Аааа!!! Ну і спитав а коли крайній строк приблизно.
Ну і я йому сказала що і 2, і 3….

А потім я ото перестаралася, але це не пов‘язане. Ясно що тут рішаю я одна.
автор ПесиКот • 14 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
Я відправила)
Свекруха до нас не ходить більше взагалі.
Попросила дитину побачити, от чоловік повіз. Я відпочивала день, раді бога.
Тепер я йому сказала навіть до неї не возить ( бо вона йому розказувала не добрим тоном, що я наношу шкоду дитині своїм гв)