ПесиКот• 13 апреля 2024

Мені здається я ніколи не відлучу дитину від ГВ

Дитина вже велика.
Один єдиний раз вийшло колись уложить без гв. Вона оре, а я їі заболтала, потім плавно перейшла в казку про тварин, потім тварини сідали в поїзд і чух чух- чух чух. І потім чучухала ій
Але. На наступну ж ніч вона вже не повелась, і знов була грудь.
І тепер знов. Щойно була істерика і вона не збиралась здаватися.і билась головою, і швиряла пляшечку, і тікала, і на руки не давалась, і , власне навіть груди не брала, тікала.
Потім худо-бідно заспокоїла, ну і знов вкладаю як зазвичай.
У кого був «тяжельій случай», поможіть.
Кошка Мурка• 13 апреля 2024
Приймаєте таблетки і молока нема

Как нефиг делать• 13 апреля 2024
Так а скільки дитині? 6?
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Приймаєте таблетки і молока нема
Ні. Це не мій варіант
Мені треба прироньо і без шкоди самій собі ясно
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Так а скільки дитині? 6?
1.8)
Форточка• 13 апреля 2024
При відлученні найтяжча саме 2-3 ніч після того, як вдалосьна одну ніч не дати. Бо тоді дитина розуміє, що то не випадковість, а вже все. Отже, головне-ваша рішучість і настрой не здаватись. Першу ніч засинає. На другу-весь час пригортаєте, кажете, що ви поряд, але молоко скінчилось, тепер молоко даватиме лише корівка. Не здаватись і не йти на поводу в криків. Але важливо, аби дитина не було в стані хвороби, активної фази зубів, що ріжуться і тд. Тобто обирайте спокійний період.
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Так а скільки дитині? 6?
Так не даю вже, лише щоб приспать. Але і вдень, і на ніч.
Істерика була серйозна
Навіть з конвульсіями живота як притихла. Як воздух хапала, но не хекала прям, а раз вс10 секунд приблизно
Как нефиг делать• 13 апреля 2024
Нам помогло чтоб ребенок руку держал под футболкой, засыпал

ЧукИГеки• 13 апреля 2024
Пока мама! не захочет отлучить, ребенок, так он и будет ’есть сисю’
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляФорточка
Але вона не знає про корівку😩😩😩вона не вживає молоко((
Те що напій я маю на увазі. Сир, творог, йогурт і кефір вживає
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А моя лізе. Дістає і давай наярювать
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Ну то я і кажу - поможіть! Я ж не проти. Но вона не капризує. Вона задихалась вже, бвгла в стіну, намагалася з рук вистрибнуть з висоти зросту
Виниловая пластинка• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Дайте йогурт через трубочку, теперь это вместо сиси. Наденьте плотный бюст широкий и ходите пока так, сиси нет, чтобы и не видела. Ну поорет пару дней и забудет.
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Так а скільки дитині? 6?
План був що я а принципі можу аж до 2х, і що вона сама кине
Но 2 наближається, а вона не міняється🤯😩
Единорог_помог• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
1.8)
Ну так воз рекомендует до 2х и более. Психологи писали сосательный рефлекс для успокоения до 4х нормально…
Переходите на засыпание под сказку постепенно. У нас гораздо позже забрали и читали сказки по часу чтоб засыпала, но злилась иногда все равно ещё пару месяцев.
Я обратила внимание, что кто грудь сам бросил пораньше- более флегматичные, им не нужно дополнительные средства для успокоения.
Пирожкиня• 13 апреля 2024
Это еше не большой, в 2.5- 3 не хотите? Или срочно надо и нельзя перенести. Просто скащать что все, тебе уже три и ты большой. Будем читать сказку на ночь и тп. Держитесь
Виниловая пластинка• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Не берите на руки, кладите в кровать и сидите рядом. Включите музыку колыбельную, гладьте по плечику.
Булку Дай• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
А моя лізе. Дістає і давай наярювать
Уедьте на неделю. У вас самой нет настроя на окончание, вы не тверды, ребенок манипулирует и получает свое, это замкнутый круг
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Вдень ій не треба грудь
А на ніч - все що не грудь - летить з розмаху на пол(
Пирожкиня• 13 апреля 2024
Если не горит перенесла бы до 3, оставив гв только на сон исключительно.

постою_послушаю• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Ні. Це не мій варіант
Муж укладывал. Плакала дочка, плакала я, но выбора не было, нужно было мне терапию начинать серьёзными препаратами. Наша ещё и бутылочку до этого в глаза не видела, пришлось приучать.Я плохо помню уже этот период, но вроде не больше недели у нас на всё это ушло
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
В яку кроватт - в іі?
ДаЗдраПерма• 13 апреля 2024
Малой от сиськи вообще не отлипал. Я начала с самого утра, проснулся и пошел играть. Все. Отвлекала, на улице и тп. Когда просил, говорила что сися заболела и мама будет ее лечить, потому что здоровье это очень важно. Напоминала, объясняла, рассказывала. Первая ночь была тяжелая, просыпался часто, но не истерил. Плакал, да. Но успокаивался и засыпал. Я пела колыбельные, рассказывала сказки. Укачивать пробовала, не захотел. На ДС в первый день спать не лег. На следующий день уснул на улице. Потом наладилось. Через 3 дня уже и не вспоминал. Хотя я думала что завершение ГВ это будет АД, но слава богу. На момент завершения ГВ ребенку было 1.10. Завершали кстати одним днем. Резко. После этого у меня началась жуткая депрессия и слезы, пока молоко не ушло :( так грустно было, просто ужас. Вы главное не задайтесь, потому что если сейчас дадите слабину, то потом будет истерика еще хуже.
пу_пугренчик• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
1.8)
Тю...
Ще можна годувати)
Я одного разу просто лягла на живіт , сказала,що мати у доміку)))і робить що хочете, але мене немає))) і якось батько прибовтав дитину і все, ніч спав ,зранку не згадав) дитині було майже 2,2
постою_послушаю• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
1.8)
О, я тоже в таком же возрасте отлучала
Пирожкиня• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Вдень ій не треба грудь
Уже хорошо, днем не требует. Я бы подождала и ввела сказки еа ночь, нам отлично Линдген зашла
постою_послушаю• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Істерика була серйозна
Мы, кстати, после отлучения на дневной сон больше и не ложились. Несколько недель я толкла-толкла её по несколько часов, а потом сдалась
Мадам Подлинник• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
А моя лізе. Дістає і давай наярювать
Для чого ви взагалі таке дозволяєте?
автор ПесиКот • 13 апреля 2024
Ответ дляБулку Дай
Це стрессово, ні
Тим більше баба не хоче , сьогодні встерику влаштувала що я мол привчила, і тепер не реально уложить. Хоча та ж сама баба вже сто паз іі укладала, але у нас вдома, не у себе (як сьогодні). Баба та шо свекруха. Коли я хотіла в три міс суміш, іі то больно колихало, і вона пропагандіруаала гв. А як помогти, то «їй істерики не треба»
Коза
Форточка• 13 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
То розкажіть їй, що маленькі дітки їдять цицю, а великі- молочко, кефірчик, йогурт, яке дає корівки. Вона вже велика дівчинка і буде тепер як дорослі, пити лише кефірчик від корівки. Головне, без цих приколів, типу віддати бабусі на відлучення чи щось таке. То сильний стрес. Можна дозволити потримати за груди і весь час говорити, що ви поряд, циця (чи як ви називаєте) поряд. Просто молоко скінчилось там. Хай погорює, то дійсно сумна подія. Носити на ручках, включити музику чи співати, перемикати увагу. Налаштуватись самій, в першу чергу.
Ясно, що до якихось судом не доводити, але поплакати, навіть сильно, вона має повне право. Я теж відлучила малого в 1,8. Найтяжча була саме друга ніч. Потім він сам кілька разів перепитував мене, чи дійсно вже нема молока і з 4-ої ночі навіть забув про це і спав.
П.с. А чому ви відлучаєте саме зараз? Важливо розуміти мотиви. Бо, якщо це просто соціальний осуд-ой, така велика, то ви будете коливатись і йтиме тяжко . Якщо ж відчуваєте, що більше не можете- інша справа, тут собі даєте установку, що дитині потрібна виспана і в адекваті мама.
Червона ікорка• 13 апреля 2024
Я зелёнкой намазала соски, сработало. Укачивала на подушке на ногах, подальше от груди