Фоточки нема• 14 апреля 2024

"в 40+ життя тільки починається"

то люди себе обнадьожівают чи що?
мені 40 як раз, вважаю що життя продовжується,а не починається
Вишнёвая Леди• 14 апреля 2024
Ответ дляparele
Ну обычно в 40 уже достаточно взрослые дети, у кого-то карьера сложилась, время пожить для себя и в удовольствие.
Мне прочиталось, как ’в 40 уже довольно взрослые дети’... но у меня инфантилизм, мне 46... Я ребенок...

автор Фоточки нема • 14 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Аа, зрозуміло. Читаю, що у вас теж маленька дитина. То життя тільки починається 😉
та да, до 55 треба як мінімум скакати, щоб дитині було не важко із стареющей мамою))
Раздражевская• 14 апреля 2024
У меня не было никаких переломных этапов, поэтому продолжается…
lith_oops• 14 апреля 2024
Ну дивіться, давайте аналогію з їжею приведемо. Я от пам´ятаю, як в юності мені було смачно смажену картоплю і салат із огірків, помідорів і сметани. Аж трусилась, як смачно було.
Зараз я не то щоб таке їсти не буду, але задоволення не отримаю. Я б хотіла більш цікаві смаки. Тобто зараз я б додала і халапеньйо, і може цибуль б карамелізувала -в той самий салат. І базиліку для запаху і для ефірних олій.
А швидше б взагалі то не їла.
Отак зараз з усім в житті.
Одяг - це вже якесь вираження себе, а не о, нова шмотка. Робота - щось інтелектуальне, щось про самовираження, секс - щось вишукане.
Не знаю, може тільки в мене так, але в усьому в житті бачу сенс і задоволення. Ловлю нотки, як в вині. О, алкоголь до речі теж тепер п´єш для смаку, а не для алкоголю. )))
Наприклад, сюди приходжу, коли мені прісно і я починаю сумувати... Або коли втомлююсь щоб щось адекватне робити. І отримую задоволення від порадниці, не стидаюсь цього. ))))
Железобетон• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
от! я недаремно запитала вас. бо Ваша відповідь якось прям одразу містила у собі що проблеми і раніж дошкуляли...
Дайбоже поскоріше розвантажитися!
А якщо проаналізувати, то може виявиться що деякі проблеми взагалі - надумані? і самі на сеье натягли? от в мене так було до 35 років - на пустому місті я все в важко-тяжко перетворювала.. але я ж 30 років активно в психологіі, тому в 35 прям конкретно полегчало завдяки глибокій роботі щоденній із психікою.. грощей на психотерпевта не було , тому я сама розбирала - тому аж 5 років пішло на те..
Ні нажаль не все так просто.. не всі проблеми вирішуються тільки мною є інші учасники які заважають
Вишнёвая Леди• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Человек потихоньку начинает стареть после 22 лет, Так что стареющая и в 22+ мама.
Кашпо• 14 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Ага «начинается»…😏, это конечно не старость, но и не «начало» жизни
У кого как
Фляшка на трьох• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ахах)) усе буде добре. Зараз мам в 16-18 усе менше, повірте. Ми з вами не одні такі. Я народила в 38 😉
beril_он• 14 апреля 2024
беготня по врачам начинается

автор Фоточки нема • 14 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
А швидше б взагалі то не їла.
Отак зараз з усім в житті.
круто! аж цікаво яка у вас проф.діяльність? ви так досвічено усе описали
Туфли в чешуе• 14 апреля 2024
я в 40 заміж вийшла за того, кого любила у 17.
АяВсёЗнаю• 14 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
А швидше б взагалі то не їла.
Отак зараз з усім в житті.
Вы очень круто все описали! Браво! Подписываюсь под каждым Вашим словом!
Вся в кредитах• 14 апреля 2024
Только начинаю жить. Дети уже не маленькие, есть время на себя. Нет мужа, который обременяет. И только сейчас собираюсь в отпуск лететь впервые. Я кроме Украины нигде не была ранее
Пані з калабані• 15 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Та взагалі не було легко і спокійно... З дитинства тяжке життя,весь час проблеми ц досі різні. Я завжди була оптимістом... Але війна мене добила. Проблем тільки додалося... Я вже не тягну , і не маю можливість їх вирішувати.
тримайтеся
наснаги й полегшення вам
Железобетон• 15 апреля 2024
Ответ дляПані з калабані
тримайтеся
наснаги й полегшення вам
Дякую
lith_oops• 15 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Дякую. Я багато ким була. Я 76 року, і десь до середини нульових працювала там, де платили. Відділ закупівель, відділ продажу, відділ фінансів, навіть юрисконсультом була з авторського права - без освіти, просто працювала з роялті, то довелось. Потім декрет, потім інвалідність. Після того працювала журналістом, але на добровільних засадах, як активіст. Але вже багато років я художник. Не можна сказати, щоб з того можна було жити, але трохи приробітку маю.
автор Фоточки нема • 15 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
ого цікаво. про авторске право навіть знаєтеся.це прям цікаво.
круто що во і ворчість і оте діловодство суміщати вмієте. бо в мене все моє єство протестує проти любих формальних дій в роботі,паперців і прочого
lith_oops• 15 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
О, ви праві, я теж все це не дуже любила. Але була хороша робота. Взяли мене спочатку помічником директора, тоді я пару разів поробила звіти по роялті, тоді всіх власників прав на мене повісили, всі домовленості. А там вже вчилася сама, робота хороша, і платили добре. В мене завжди так - щось одне дадуть на новій роботі, а тоді я весь відділ тягну. ))) Але то й непогано, бо більше платять.
Але вже шістнадцять років не ходжу на службу. Спочатку декрет, в декреті, до речі, навчилась сайти збирати, то троху підробляла. Тоді захворіла, інвалідність... Слава Богу, чоловік заробляє, то можу не працювати, але підробляю помалу.
автор Фоточки нема • 15 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
ого. ви лендінг вмієте навіть робити мабуть?

lith_oops• 15 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Погуглила що воно таке. ))) Ні, коли я цим займалась, таких модних слів ще не було. ))) Але свій перший сайт я писала ручками, ще до того, як двигунчики з´явились. ))))
Роздратована шкіра• 15 апреля 2024
В мене воно дійсно лише почалося, я вважаю.
З´явилися гроші, час на себе, почала працювати з психотерапевткою - почала жити з нуля.