Фоточки нема• 14 апреля 2024
"в 40+ життя тільки починається"
то люди себе обнадьожівают чи що?
мені 40 як раз, вважаю що життя продовжується,а не починається
Карапулька• 14 апреля 2024
Для мене саме так, бо донька виросла і переїхала до хлопця, з чоловіком нове життя і почалося)
Кусман Сиру• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
а в якій страні?
Англия. Кто бы мне сказал три года назад об этом, в жизни бы не поверила
Фоточки нема
• 14 апреля 2024
Ответ дляГолубец
у меня именно так
карьера, деньги, мужчины, уверенность в себе, дети выросли, самое счастливое время после 45
а в якій сфері карєра? ви в Україні зараз?
Фоточки нема
• 14 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Мені 40.... І я тільки те й роблю що борюсь з проблемами, як забіг з перепонами... І кінця не видно. Я розумію що життя про яке мріяла може ніколи так і не справдиться. Що мрії не стали реальністю. А далі тільки старість не минуча, а найкраще було в минулому
а проблеми саме вікові якісь? чи і раніш були проблеми, просто зараз важче з ними справлятися?
Комиссия50%• 14 апреля 2024
Вона навчалась в мои почти 39, потеряла работу, ребенку сейчас 10, надеюсь найти новую работу, еще нудно минимум 15 лет стада, 21 уже есть. Нужно учитися новому, старая професія уже не актуальна
Голубец• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
я не в Украине, но работа в Украине, карьера сложилась в 38 по второму образованию, которое получила в 32. международная экономика
СирОжино пирОжино• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
а чому нема що втрачати? можна детальніще?
А що втрачати? Сиве волосся? Зморшки? Все вже! Нікуди від них не дінешся)))
Коли мовчу- приємна жінка• 14 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Я з вами, схожа ситуація. Але є і такі які задоаолені життям, це значить, що в них все склалося, і отримують задоволення від того, що мають
Фоточки нема
• 14 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
ну в мене в 23 вже мабуть були сиві волоски. але я все одно в блонд завжди крашусь, тому не слідкую що там із моєю сивиною.. до речі знаю красивеннх дівчат в яких генетично і в 16 і в 18 сивина 50% вже...
СирОжино пирОжино• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
ви мабуть доволі рано народили?
Так, діти дорослі вже) Може тому свободи більше стало)
СирОжино пирОжино• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Я не фарбувалась до 35 років. Перша сивина почала з´являтись саме в такому віці. Дуже болісно переживала цей процес. Зараз вже її багато. Тому фарбують. Але вона вже є і її не вирвеш)
Матраскин Брат• 14 апреля 2024
Ответ дляparele
Ну обычно в 40 уже достаточно взрослые дети, у кого-то карьера сложилась, время пожить для себя и в удовольствие.
А кто-то только первого родил))
Железобетон• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Та взагалі не було легко і спокійно... З дитинства тяжке життя,весь час проблеми ц досі різні. Я завжди була оптимістом... Але війна мене добила. Проблем тільки додалося... Я вже не тягну , і не маю можливість їх вирішувати.
Свідок Перемоги• 14 апреля 2024
У всех по- разному. У кого - то в 40 жизнь заканчивается, у кого - то продолжается , у кого - то начинается. У всех разный жизненный опыт.
Пиши-пропало• 14 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Мені 37 читаю і думаю, чи справді щось зміниться прям в 40?
Никому не говорите что вам 40, тогда не изменится😂
Фляшка на трьох• 14 апреля 2024
У нас народилася друга дитина. То в мене знову починається. Не розумію, у чому ваше питання? Ви відчули себе старою клюшкою? - то не всі ж так
СпайдерВумен• 14 апреля 2024
Я в 47 еще и замуж вышла за более молодого. Переехала в другой город, новый муж, новая работа, новые знакомые. Что же это, если не начало новой жизни?
З бісиками• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
ну в мене донці 3 роки) я правда взагалі і стосунки гарні лише в 36 зустріла
Автор, то у вас нове життя в 36 почалося, як донька виросте ще одне нове почнеться. Все відносно)
Фляшка на трьох• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
чому? в мене акі як і в 15.. правда в мене В-С чашка. форма та ж.. розтяжек трохи як раз при ожирінні в 10-15 появилося. після годування доньки груди не змінилися.. правда я в 37 народила лише.. тобто 1.5 роки лише як не годую..
стоячими цицьки ніколи не були
У мене після двох дітей стоячі сісі. Щоправда, годувала я по 5 місяців діток. До речі, у мами моєї - справжні вуха спаніеля і пусті, одна шкіра. Але я плотніша за маму)
Фоточки нема
• 14 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
а у мами була мабуть своя грудь розміру 4го? зазвичай ті в кого свої від D - в них дуже прям виснуть
Фоточки нема
• 14 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
тема просто як дослідження) просто цікаво
З бісиками• 14 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Знаєте, одна моя знайома (їй трохи за 70) каже, які там ваші роки, ви зовсім молоді люди. Але й вони з чоловіком досить активні та позитивні, хоч і з проблемами по здоров´ю, але ніколи немає скарг з їх сторони. Діти давно дорослі, онуки вже теж підросли, в кожного хоббі та активна громадська діяльність в міру фізичних можливостей. Ці люди для мене приклад того, як потрібно жити в такому дорослому житті.
Так що доля правди у вислові про початок життя у 40 все-таки є)
Фляшка на трьох• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Аа, зрозуміло. Читаю, що у вас теж маленька дитина. То життя тільки починається 😉
Фляшка на трьох• 14 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
3, як і в мене.
Летала_НаМетле• 14 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Не зміниться, мені 43
Фоточки нема
• 14 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
от! я недаремно запитала вас. бо Ваша відповідь якось прям одразу містила у собі що проблеми і раніж дошкуляли...
Дайбоже поскоріше розвантажитися!
А якщо проаналізувати, то може виявиться що деякі проблеми взагалі - надумані? і самі на сеье натягли? от в мене так було до 35 років - на пустому місті я все в важко-тяжко перетворювала.. але я ж 30 років активно в психологіі, тому в 35 прям конкретно полегчало завдяки глибокій роботі щоденній із психікою.. грощей на психотерпевта не було , тому я сама розбирала - тому аж 5 років пішло на те..
Дайбоже поскоріше розвантажитися!
СирОжино пирОжино• 14 апреля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Та моїй мамі 70 в цьому році буде. Вона ще вважає себе Королевою життя) То не дивно)