Посудомойка• 15 апреля 2024

Нерухомість до 2013 р і Державний реєстр речових прав

Добрий день!
Хто вже встиг внести нерухомість, розкажіть, будь ласка, які документи вимагалися і Куда саме Ви їх подавали? Я знаю що можна через Цнап і через нотаріуса. Через Дію щось не получилося(. В цнап звонила, кажуть, приносьте все що є, будем розглядати і якщо що, відпишемся, що ще донести. Але ж перелік документів має бути однаковий , напевно, то хотілося б знати його наперед, щоб підготовитись
Дякую за відповіді
Одна_на_всей_планете• 15 апреля 2024
в мами квартира придбана в 2008 році
пішла в місцевий ЦНАП, за два тижні зробили реєстрацію. безкоштовно. Харківська область.
Карма хамелеона• 15 апреля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Вот поэтому не собираюсь никуда идти. Вся недвижимость была оформлена официально, пусть наши налоговые, цнапы и кто там еще, отрывают попы от кресел и сами ищут всю информацию. У нас народ, конечно Ему крикни - и побегут лбы расшибать!
квартира в Херсоні. оформлювали спадщину в тому місяці, приватизація 2002 року, всі документи на руках. але так як не має в реєстрі, то треба підтвердження з бті, що ця квартира дійсно належить зазначеним особам (бо з моменту приватизації до створення реєстрів її можна було купу раз продати-перепродати-подарувати-переоформити). і добре що документи після окупації зберіглись, то ми змогли оформити все. якби це була окупована територія - нічого нотаріус зробити не може, ніякого спадку оформити.