Отжигающая• 15 апреля 2024

курс долара до євро на початку червні 24го, хто знається?

треба буде заплатити певну в доларах,а є євро. погуглила що можуть навіть вирівнитися( мені б навпаки щоб ту сумму меншим євровим доларовим еквівалентом..
тож думаю помінятии євро на долар зараз, чи в червні буде як і зараз курс чи навіть вигідніший (коли євро ще дорожче ніж долар буде)
Тирамісу на терасі• 15 апреля 2024
Вам может помочь только магический шар. И я не шучу

Чу Ча• 15 апреля 2024
Опять ипсошники
автор Отжигающая • 15 апреля 2024
Ответ дляЧу Ча
Опять ипсошники
а це причому? мені просто зараз важкості з грошима. тому хоч і невелика сума, але важливо.
автор Отжигающая • 15 апреля 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
ну тут же може якісь трейдери, фінансисти.. я взагалі в економічних справах слаба
Тирамісу на терасі• 15 апреля 2024
Ответ дляОтжигающая
А курс доллара и евро сегодня никаким законам экономики не подчиняется.
LanichkaM• 15 апреля 2024
Прогноз поки такий, що в звязку з виборами в Америці, в них там проходять свої трансформації і буде їш штормити, То буде з доларом також качати, він може трохи впасти. Щодо євро прогнозують стабільність більшу.