Изменено 16 апреля в 09:05

розмови із сином і неприємний осад

Вчора балакали ввечері із сином (13 років), він в мене питає ’ти не хочеш почати ходити?’, я аж розсміялася, питаю ’куди?’, каже ’ну просто ходити, жирок зганять’, я відповіла що то не його справа і мене мій жирок цілком влаштовує.
Об´єктивно, я розумію що я не балерина, але й не центнер важу. Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей і постійно кричить про розлучення.
Я прям під враженням, неприємним.
Так, мій чоловік не ідеальний, так, він не заробляє мільйони, але він непоганий і як чоловік, і як батько (бо з рідним батьком дитина не спілкується років вісім взагалі, він з нами ніколи не жив, кілька разів на рік міг з´явитися з ’концертом’, а взагалі дитиною не цікавився ніколи).
Прийшла на роботу і думку гадаю, ходити я звісно можу, пострункішати можу, а ось порозумнішати то треба старатися.
показать весь текст
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:48
Ответ дляНу що ви, мамо!
Да, підлітки заробляють. Моїй майже 14, не багато але 2-3 тис має.
Я в 14 намного больше зарабатывала, но работала в ’семейном бизнесе’. Меня никто не гнал на свои хотелки зарабатывать, мои родители и сами могли это делать.
СвітланкаОК 16 апреля в 09:48
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так если мама головой не может заработать- какие ещё варианты?
Це не його справа — судити, хто і скільки може заробляти. Доросла людина сама вирішує, скільки їй досить. Дитина одягнута й нагодована, тож претензії хай пише в «Дорогой днєвнік».
автор Деловитая 16 апреля в 09:48
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Т е спать с мужиком, который не планирует с тобой ничего серьёзного- это ок. А говорить об этом - фу?)
я тільки одного не можу зрозуміти, яке Вам діло до того з ким я спала? Вас це яким чином зачіпає?
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:49
Ответ дляничевока
Вы не понимаете, что ребенок- наглый стервец??? Вы б смогли в 13 лет сказать своей маме , что ей нужен муж богатый, потому что денег сыну мало??
Возможно). Мне в 13 не было мало денег. Мои родители ишачили, чтоб их было достаточно)
Меряю линейкой 16 апреля в 09:50
ЩобЯкщо у вас зайва вага і син вам пропонує зігнати жирок, то це норм. Проблема в аргументації, звичайно, є. Але ’суто ваші з чоловіком прикольчики’ як ви кажете стосовно розлучення - більше виглядає як жарт, в якому є доля жарту, а насправді замасковані маніпуляції, які зчитує дитина.
Якщо вже син з вами такий прямолінійний, то і ви можете висловити йому свій погляд на його життєву позицію, надати поради. Але без образ і з повагою до нього: він бачить ваше життя так, а ви теж бачите, як можна поміняти його власне на краще. І озвучте межі його втручання, можливо, наступного разу буде прискіпливіше слова підбирати
1 1 1
ничевока 16 апреля в 09:50
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Возможно). Мне в 13 не было мало денег. Мои родители ишачили, чтоб их было достаточно)
Так, и автор ишачит, и ее муж военный, но сыну явно млн нужны
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:50
Ответ дляНу що ви, мамо!
В мене одна дитина, з чоловіком вже 14 років
Т е то, что один ребенок 7 отчимов прошёл- это лучше?). Ну ок)
1 8
Стебель березы 16 апреля в 09:50
Ответ дляничевока
Ну, вы ж видите, какоц он ’хороший’
может там воспитание и пример отчима, не всегда это гены.
ничевока 16 апреля в 09:52
Ответ дляСтебель березы
может там воспитание и пример отчима, не всегда это гены.
Как врач вам отвечу: сколько ни воспитывай, а гены проявятся рано или поздно.
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:52
Ответ дляДеловитая
я тільки одного не можу зрозуміти, яке Вам діло до того з ким я спала? Вас це яким чином зачіпає?
Слова вашего сына - это следствие ваших поступков. Странно, что вы этого не понимаете.
Ума хватает только ребенка обвинять...
1 3 1
автор Деловитая 16 апреля в 09:53
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так если мама головой не может заработать- какие ещё варианты?
Слухайте, 60% населення в країні пахають на роботі менше ніж за десять тисяч, в мене за минулий рік більш ніж півмільйона доходу за основним місцем роботи.
Мама може заробити, але витрачати гроші кожен рік на нову PS чи айфони відмовляється, бо треба трохи притримати свої хотелки, коли базові домовленості дитина не виконує
2 25
Стебель березы 16 апреля в 09:53
Ответ дляничевока
Как врач вам отвечу: сколько ни воспитывай, а гены проявятся рано или поздно.
вы врач генетик?)
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:53
Ответ дляничевока
Так, и автор ишачит, и ее муж военный, но сыну явно млн нужны
Автор сидит на советчице в рабочее время. Она либо не работает, либо не напрягается за 5 копеек)
2 1
ничевока 16 апреля в 09:53
Ответ дляСтебель березы
вы врач генетик?)
Да
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:54
Ответ дляничевока
Так, и автор ишачит, и ее муж военный, но сыну явно млн нужны
И муж у неё не военный, а мобилизованный. Это разное
ничевока 16 апреля в 09:54
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Автор сидит на советчице в рабочее время. Она либо не работает, либо не напрягается за 5 копеек)
А можно не фантазировать?
ничевока 16 апреля в 09:55
Ответ дляОдна_на_всей_планете
И муж у неё не военный, а мобилизованный. Это разное
Пост 131
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:56
Ответ дляДеловитая
Слухайте, 60% населення в країні пахають на роботі менше ніж за десять тисяч, в мене за минулий рік більш ніж півмільйона доходу за основним місцем роботи.
Мама може заробити, але витрачати гроші кожен рік на нову PS чи айфони відмовляється, бо треба трохи притримати свої хотелки, коли базові домовленості дитина не виконує
Если бы было правдой то, что вы пишете, претензия сына звучала бы иначе).
Он бы говорил не о том, что маме нужно заработать, а о том, что нужно на него потратить то, что есть. Если разговор о заработка, то денег явно нет.
Выкручиваетесь уже как можете...
західний_діалект 16 апреля в 09:56
Ответ дляИщу-брожу
Мать любит отчима, ну бедный он,так что теперь?
Сын наглый только бабло в башке
Нормальные у него вопросы.
Логичные
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:56
Ответ дляничевока
А можно не фантазировать?
Я не фантазировать,а делаю выводы). Это не всем дано, я знаю)
автор Деловитая 16 апреля в 09:57
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Если бы было правдой то, что вы пишете, претензия сына звучала бы иначе).
Он бы говорил не о том, что маме нужно заработать, а о том, что нужно на него потратить то, что есть. Если разговор о заработка, то денег явно нет.
Выкручиваетесь уже как можете...
Мені Вам довідки підгружати чи що?
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:57
Ответ дляДеловитая
Мені Вам довідки підгружати чи що?
Ну если вы в этом нуждаетесь - то можете и подгрузить)
7 1 1
ничевока 16 апреля в 09:58
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я не фантазировать,а делаю выводы). Это не всем дано, я знаю)
Вы как раз фантазируете, автор уже четко озвучила и свои доходы, и мужа.
ничевока 16 апреля в 09:58
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну если вы в этом нуждаетесь - то можете и подгрузить)
Вы -волшебная на всю голову
6 1
Ищу-брожу 16 апреля в 10:00
Ответ длязахідний_діалект
Нормальные у него вопросы.
Логичные
Так надо сыну ответить люблю сильно отчима и всё
автор Деловитая 16 апреля в 10:00
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну если вы в этом нуждаетесь - то можете и подгрузить)
Спеціально для Вас
сою не люблю 16 апреля в 10:00
Ответ дляДеловитая
вітчим з´явився коли малому було роки три-чотири
То питання не в дитині... Це ви бачити наслідки вашого виховання, вашого спілкування с сином. Озирніться і погляньте на себе, що ви робили не так
2 1
західний_діалект 16 апреля в 10:01
Ответ дляДеловитая
Слухайте, 60% населення в країні пахають на роботі менше ніж за десять тисяч, в мене за минулий рік більш ніж півмільйона доходу за основним місцем роботи.
Мама може заробити, але витрачати гроші кожен рік на нову PS чи айфони відмовляється, бо треба трохи притримати свої хотелки, коли базові домовленості дитина не виконує
Зависит от того что у него а школе.
Если у него у 100% одноклассников есть и ps и iPhone
То он задается адекватным вопросом - что не так с моими родителями, может меня не любят, может не умные, может им помощь нужна(он и помог дал совет)
1 3 3
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 10:02
Ответ дляничевока
Вы как раз фантазируете, автор уже четко озвучила и свои доходы, и мужа.
Так зачем её ребёнку мамой торговать, если деньги и так есть?
автор Деловитая 16 апреля в 10:02
Ответ длязахідний_діалект
Зависит от того что у него а школе.
Если у него у 100% одноклассников есть и ps и iPhone
То он задается адекватным вопросом - что не так с моими родителями, может меня не любят, может не умные, может им помощь нужна(он и помог дал совет)
Вони на дистанційному навчанні, їм не видно що там в кого є, це шостий клас, їм взагалі ще нічого вартістного в руки не мають давати