Изменено 16 апреля в 14:08

Чому краса то вже розкіш

Манікюр в Києві комплекс пішов вже від 700 гривень і до 1300 гривень,а носити його на хвилиночку не місяці ,а всього лише тижні максимум 3

Тобто наприклад зробити перманентний макіяж виходить дешевше і ходи потім рік із ним,а тут обновляти кожні 2 тижні

А ні в якому разі не обезцінюю працю саме Талановитих майстрів!і не кажу,що манікюр має коштувати 200 гривень ,що ж там пиляти ,ні звісно
Ну 500-550 нормальна ціна за комплекс як на мене із урахуванням того,що носити його не місяці
показать весь текст
11 4
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:15
Ответ дляДоставучая
Тоді як ви можете стверджувати ціну даної послуги?
Оренда + матеріали+ час мають свою ціну.
Чому ви вирішили що манікюр має коштувати саме стільки?

Це те саме що ви прийшли до магазину а там лежить булочка за 50 грн. А в така - а я хочу купити ту булочку за 25 бо така її ціна. Вітаємо вас автор але ціна в 25 грн буде такої булочки через 3 дні. Готові їсти не дуже свіжу випічка за вашою ціною?!
Ну от я зробила манік за більше ніж тисячу,він не ідеальний ,що далі???
Ціна не завжди говорить про якість.
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:15
Ответ дляБез QR коду
автор, якщо не секрет яка у вас зарплата ну мабуть15-20000?!
Немає зп взагалі
Баба Йога 16 апреля в 14:15
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну я додому б не ходила до когось
а на дому, к слову, дешевле будет. сэкономить всегда можно, но для этого придется чуть снизить планку ожиданий) тогда и потратите меньше. а толку ныть, что в красивом салоне дорого? дешевле ж от этого там не станет
ЖонДуан 16 апреля в 14:15
Ответ дляКудрі кручу сама
Це у Києві?
у Києві. поміняла на майстра кращого, Боків таких не маю з січня 2023 р. на оренді. Було 500, стало 550 грн. Дуже вибачалась що ціну підняла
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:15
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так у майстрів теж) але вони хочуть заробляти:)
Я не хочу ходити до тих в кого руки із дупи, інакше я сама так ’заробляти’ можу
Без QR коду 16 апреля в 14:16
це все добре,що ціни ростуть,а у кого зарплати ростуть так як ціни?!ну напр.в тій же Польші такіж ціни але там мінімальна 32000
Доставучая 16 апреля в 14:16
Ответ дляФиона Шрековна
Так цікаво, а чому вартість залежить від міста? 🫣
В Києві якісь особливі ногтьові пластини у людей?
Я вже писала вище у вартість послуг враховується аренда + матеріали + час.
Звичайно в селі кукуєво де вам майстер буде робити манікюр вдома, вартість нижче але ж не безкоштовно. Чи ви вважаєте що ногтьові пластини якісь інші в селі?
ПешитеБесАшипок 16 апреля в 14:16
Ответ дляКудрі кручу сама
Я не хочу ходити до тих в кого руки із дупи, інакше я сама так ’заробляти’ можу
Так вас и заставить никто не сможет)
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:17
Ответ дляБаба Йога
а как нынче модно называть набор инструментов для маникюра? потому что времена идут, а базовый набор ведь не меняется :)
Ви про такий мали на увазі?)
Білий Лосик 16 апреля в 14:17
Ответ дляФиона Шрековна
Так цікаво, а чому вартість залежить від міста? 🫣
В Києві якісь особливі ногтьові пластини у людей?
оренда напевно дорожче..
ЧукИГеки 16 апреля в 14:17
Я теж вважаю, що дуже дорого геть подуріли, не ходжу
Kusalochka 16 апреля в 14:17
Потому, что мастера тоже хотят зарабатывать не 10 тысяч грн. А почему Вы считаете что всем обязательно маникюр из салона иметь?
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:17
Ответ дляЖонДуан
у Києві. поміняла на майстра кращого, Боків таких не маю з січня 2023 р. на оренді. Було 500, стало 550 грн. Дуже вибачалась що ціну підняла
А в якому районі зараз робите?
Natali_kiev1 16 апреля в 14:18
Ответ дляНа границе
я не готова і 500 платити, тому сама собі вдома за годину роблю)
Як ви так швидко робите?
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:18
Ответ дляЧукИГеки
Я теж вважаю, що дуже дорого геть подуріли, не ходжу
Собі робите ?
Чи забили?
ЖонДуан 16 апреля в 14:19
Ответ дляКудрі кручу сама
А в якому районі зараз робите?
Троєщина. а робила у Дніпровському. так...їхати...але якість, швидкість і ціна мене влаштовує
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:19
Ответ дляЖонДуан
Троєщина. а робила у Дніпровському. так...їхати...але якість, швидкість і ціна мене влаштовує
Я на правому
ЧукИГеки 16 апреля в 14:19
Ответ дляКудрі кручу сама
Собі робите ?
Чи забили?
Роблю дома сама без покриття або забиваю взагалі
ЛижТолько 16 апреля в 14:19
Чому ви штучні нігті прирівняли до краси? Мене тільки це бентежить.
1 4
hrystia 16 апреля в 14:20
Ответ дляКудрі кручу сама
Я не майстер!
Як майстер скажу вам , що є різна ціна матеріалу. Ціна на матеріал, яким користуюся я, залежить від курсу долара.
Мао_Мяо 16 апреля в 14:20
Делайте гигиенический маникюр за 250 гривен в салоне и красьте себе ногти сами) Это я вижу для вас единственный выход.
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:20
Ответ дляЛижТолько
Чому ви штучні нігті прирівняли до краси? Мене тільки це бентежить.
А мова хіба про штучні нігті?
В мене свої наприклад.
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:21
Ответ дляМао_Мяо
Делайте гигиенический маникюр за 250 гривен в салоне и красьте себе ногти сами) Это я вижу для вас единственный выход.
Він там коштує більше 500 гривень!
Без покриття!
После 18 16 апреля в 14:21
Без лоха жизнь плоха, или как там сейчас модно говорить - нужно просто больше зарабатывать
ЛижТолько 16 апреля в 14:21
Ответ дляКудрі кручу сама
А мова хіба про штучні нігті?
В мене свої наприклад.
То зрозуміло. А що ті майстри накладають на ваші нігті? Мабуть щось дуже природнє та органічне.
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:21
Ответ дляЛижТолько
То зрозуміло. А що ті майстри накладають на ваші нігті? Мабуть щось дуже природнє та органічне.
Лак
Мао_Мяо 16 апреля в 14:22
Ответ дляКудрі кручу сама
Він там коштує більше 500 гривень!
Без покриття!
Неправда) Мастерская Елены Войновой на Соломенке. Мастер Светлана. Гигиенический 200 гривен. Делает безупречно.
ЛижТолько 16 апреля в 14:22
Ответ дляКудрі кручу сама
Лак
Ясно. Так а краса в чому?
Мао_Мяо 16 апреля в 14:22
Ответ дляЛижТолько
Ясно. Так а краса в чому?
В цвете)
Без QR коду 16 апреля в 14:22
Ответ дляКудрі кручу сама
Немає зп взагалі
я хотіла порахувати, ну от всередньму заплата по Україні візьмемо 20000/22 (є зарплати ще нижчі)=тобто десь 1000 грн на день...майстер може обслужити на 8 год 3 особи-по 1300=3900 на день-це добрий заробіток, так це його заробіток та сам встановлює такі ціни але вони не завжди відповідають зарплатам клієнта...зараз люди будуть економити на манікюрі от й все...автор , доречі чоловік в сусідній темі каже це не принципово важливо для них той манікюр з гелями ,а чисті ,гарні нігті так-й недорого самі зможете