Изменено 16 апреля в 14:08

Чому краса то вже розкіш

Манікюр в Києві комплекс пішов вже від 700 гривень і до 1300 гривень,а носити його на хвилиночку не місяці ,а всього лише тижні максимум 3

Тобто наприклад зробити перманентний макіяж виходить дешевше і ходи потім рік із ним,а тут обновляти кожні 2 тижні

А ні в якому разі не обезцінюю працю саме Талановитих майстрів!і не кажу,що манікюр має коштувати 200 гривень ,що ж там пиляти ,ні звісно
Ну 500-550 нормальна ціна за комплекс як на мене із урахуванням того,що носити його не місяці
11 4
Доставучая 16 апреля в 14:07
Тобто ви готові зробити мені манікюр за 500 грн в Києві?
Тільки чесно?
4 3 1
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:08
Ответ дляДоставучая
Тобто ви готові зробити мені манікюр за 500 грн в Києві?
Тільки чесно?
Я не майстер!
4 2
Баба Йога 16 апреля в 14:08
потому что цены на все растут, вот и оплата услуг растет. мастеру тоже нужны деньги, как и всем
На границе 16 апреля в 14:08
я не готова і 500 платити, тому сама собі вдома за годину роблю)
22 1
Фиона Шрековна 16 апреля в 14:09
Ответ дляДоставучая
Тобто ви готові зробити мені манікюр за 500 грн в Києві?
Тільки чесно?
Так цікаво, а чому вартість залежить від міста? 🫣
В Києві якісь особливі ногтьові пластини у людей?
15 3 1
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:09
Ответ дляБаба Йога
потому что цены на все растут, вот и оплата услуг растет. мастеру тоже нужны деньги, как и всем
Так в нього ж багато клієнтів має бути ,і рука набита
3 2
ПешитеБесАшипок 16 апреля в 14:09
Та які не «місяці»?) дівчата ходять до побєдного) ті когті вже на пів пластини відростають, але ж зате «гель у майстра»)
7 4 2 2
Баба Йога 16 апреля в 14:09
Ответ дляКудрі кручу сама
Я не майстер!
Вы можете сделать себе бесплатно) ну, купите разок маникюрный набор, а дальше все сама, и не надо 700 грн за каждый раз платить
На границе 16 апреля в 14:09
Ответ дляБаба Йога
потому что цены на все растут, вот и оплата услуг растет. мастеру тоже нужны деньги, как и всем
самий парадокс, що зп більшості офіц.працюючих за час війни не підняли, а от ціна на продукти і послуги майстрів, які навіть податки не платять зачасту, працюють вдома - ростуть
ПешитеБесАшипок 16 апреля в 14:09
Ответ дляФиона Шрековна
Так цікаво, а чому вартість залежить від міста? 🫣
В Києві якісь особливі ногтьові пластини у людей?
Особливі ціни на життя;)
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:10
Ответ дляНа границе
я не готова і 500 платити, тому сама собі вдома за годину роблю)
Я готова 600-650 платити за комплекс ,але щоб у майстра руки були із потрібного місця
Баба Йога 16 апреля в 14:10
Ответ дляКудрі кручу сама
Так в нього ж багато клієнтів має бути ,і рука набита
и это разве повод снижать цены?) вон у атб денег завались и товаров и клиентов море, но почему-то же он не продает шоколадки по 5 грн?)
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:10
Ответ дляФиона Шрековна
Так цікаво, а чому вартість залежить від міста? 🫣
В Києві якісь особливі ногтьові пластини у людей?
Типу тут оренда дорожча
ЖонДуан 16 апреля в 14:10
була у майстра манікюру до грудня 2022 р., захотіла 800 грн за свої роботи, які через 2 тижні вже відшаровувались. змінила її і не шкодую. але вона ж цінить свою працю) цікаво скільки у неї зараз манікюр
Баба Йога 16 апреля в 14:10
Ответ дляНа границе
самий парадокс, що зп більшості офіц.працюючих за час війни не підняли, а от ціна на продукти і послуги майстрів, які навіть податки не платять зачасту, працюють вдома - ростуть
а бизнесу сейчас жопа((
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:10
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та які не «місяці»?) дівчата ходять до побєдного) ті когті вже на пів пластини відростають, але ж зате «гель у майстра»)
Я кожні три тижні максимум
Фиона Шрековна 16 апреля в 14:10
Ответ дляБаба Йога
и это разве повод снижать цены?) вон у атб денег завались и товаров и клиентов море, но почему-то же он не продает шоколадки по 5 грн?)
Юлька маски в тридорога продавала, а Ви про шоколадки.....
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:11
Ответ дляБаба Йога
Вы можете сделать себе бесплатно) ну, купите разок маникюрный набор, а дальше все сама, и не надо 700 грн за каждый раз платить
В мене є все,але руки із дупи
Для драки 16 апреля в 14:11
Ответ дляКудрі кручу сама
Я не майстер!
так станьте им!
отучитесь, наработайте опыт и базу клиентов
купите все
снимите место в салоне
1 1
Доставучая 16 апреля в 14:11
Ответ дляКудрі кручу сама
Я не майстер!
Тоді як ви можете стверджувати ціну даної послуги?
Оренда + матеріали+ час мають свою ціну.
Чому ви вирішили що манікюр має коштувати саме стільки?

Це те саме що ви прийшли до магазину а там лежить булочка за 50 грн. А в така - а я хочу купити ту булочку за 25 бо така її ціна. Вітаємо вас автор але ціна в 25 грн буде такої булочки через 3 дні. Готові їсти не дуже свіжу випічка за вашою ціною?!
6 4 1
Без QR коду 16 апреля в 14:11
автор, якщо не секрет яка у вас зарплата ну мабуть15-20000?!
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:11
Ответ дляБаба Йога
Вы можете сделать себе бесплатно) ну, купите разок маникюрный набор, а дальше все сама, и не надо 700 грн за каждый раз платить
’Манікюрний набір’ то мабуть якесь слово із 2000 років
Немає такого поняття зараз
ПешитеБесАшипок 16 апреля в 14:12
Ответ дляКудрі кручу сама
В мене є все,але руки із дупи
Так у майстрів теж) але вони хочуть заробляти:)
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:12
Ответ дляНа границе
самий парадокс, що зп більшості офіц.працюючих за час війни не підняли, а от ціна на продукти і послуги майстрів, які навіть податки не платять зачасту, працюють вдома - ростуть
Ну я додому б не ходила до когось
2 1
Баба Йога 16 апреля в 14:12
Ответ дляФиона Шрековна
Юлька маски в тридорога продавала, а Ви про шоколадки.....
так вот и я о том же, у автора какой-то инфантилизм в душе) каждый думает только о своей выгоде, вот и цены такие... хочешь дешевле - ищи новичка, проси подругу о скидке или делай сам, иначе особо никак. ну или куда-то в село ездить, возможно там ниже ценник тоже
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:12
Ответ дляБаба Йога
и это разве повод снижать цены?) вон у атб денег завались и товаров и клиентов море, но почему-то же он не продает шоколадки по 5 грн?)
Так і я не пропоную за манікюр 200 гривень
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:13
Ответ дляЖонДуан
була у майстра манікюру до грудня 2022 р., захотіла 800 грн за свої роботи, які через 2 тижні вже відшаровувались. змінила її і не шкодую. але вона ж цінить свою працю) цікаво скільки у неї зараз манікюр
Це у Києві?
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:13
Ответ дляДля драки
так станьте им!
отучитесь, наработайте опыт и базу клиентов
купите все
снимите место в салоне
Немає таланту для нігтів
палка-копалка 16 апреля в 14:14
Подивіться як сильно зросли витрати. Всюди і в усьому. Я не маю відношення до бьюті сфери, але впевнена, що оренда, матеріали і тд і тп значно виросли в ціні, відповідно виросла вартість послуг.
Баба Йога 16 апреля в 14:14
Ответ дляКудрі кручу сама
’Манікюрний набір’ то мабуть якесь слово із 2000 років
Немає такого поняття зараз
а как нынче модно называть набор инструментов для маникюра? потому что времена идут, а базовый набор ведь не меняется :)