Изменено 16 апреля в 14:08

Чому краса то вже розкіш

Манікюр в Києві комплекс пішов вже від 700 гривень і до 1300 гривень,а носити його на хвилиночку не місяці ,а всього лише тижні максимум 3

Тобто наприклад зробити перманентний макіяж виходить дешевше і ходи потім рік із ним,а тут обновляти кожні 2 тижні

А ні в якому разі не обезцінюю працю саме Талановитих майстрів!і не кажу,що манікюр має коштувати 200 гривень ,що ж там пиляти ,ні звісно
Ну 500-550 нормальна ціна за комплекс як на мене із урахуванням того,що носити його не місяці
показать весь текст
11 4
Баба Йога 16 апреля в 14:23
Ответ дляКудрі кручу сама
Ви про такий мали на увазі?)
ну лампу еще купите, набор лаков. или что Вы считаете базовым набором для мастера маникюра?
1 1
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:23
Ответ дляМао_Мяо
Неправда) Мастерская Елены Войновой на Соломенке. Мастер Светлана. Гигиенический 200 гривен. Делает безупречно.
Глянула на фото,схоже на фотошоп
А ви там особисто робили?
Анонимарик 16 апреля в 14:24
Та це ж не краса, а прикрашання. Краса це зуби, шкіра, волосся, фігура, розум, гарний настрій. Декому везе в генетичну лотерею, іншім лишається гарний настрій та розум, а останнім лише прикрашання. Справедлива ринкова ціна.
1 5 1
Мао_Мяо 16 апреля в 14:26
Ответ дляКудрі кручу сама
Глянула на фото,схоже на фотошоп
А ви там особисто робили?
Чье фото вы смотрели?)
Я их постоянный клиент. Вот вчерашняя тема, пост 30. Это мои без фотошопа. Думала зафукают, но многим понравилось.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3521316
1 1 2
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:26
Ответ дляБез QR коду
я хотіла порахувати, ну от всередньму заплата по Україні візьмемо 20000/22 (є зарплати ще нижчі)=тобто десь 1000 грн на день...майстер може обслужити на 8 год 3 особи-по 1300=3900 на день-це добрий заробіток, так це його заробіток та сам встановлює такі ціни але вони не завжди відповідають зарплатам клієнта...зараз люди будуть економити на манікюрі от й все...автор , доречі чоловік в сусідній темі каже це не принципово важливо для них той манікюр з гелями ,а чисті ,гарні нігті так-й недорого самі зможете
Я просто економіст
І завжди сама розраховую ціноутворення на будь що ,мені не підходить я не буду то купувати ,або в іншому місці куплю.
Так само із послугами.
1 1
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:27
Ответ дляБаба Йога
ну лампу еще купите, набор лаков. или что Вы считаете базовым набором для мастера маникюра?
Такими наборами зараз навіть ті хто не вміє працювати із нігтями не користуються
Чудовий каламбур 16 апреля в 14:28
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та які не «місяці»?) дівчата ходять до побєдного) ті когті вже на пів пластини відростають, але ж зате «гель у майстра»)
Не все женщины так делают
Tammy21 16 апреля в 14:28
Як краса прив´язана до манікюру я не зрозуміла, але так, для того щоб займатися спортом, періодично перевіряти здоров´я, купувати якісно їжу, дозволяти собі відпочинок і т.ін. потрібні гроші. Хоча звички та рутина все ж головні.
Шикаю і викаю 16 апреля в 14:28
мода просто... как и покраски по 5-10 тыщ
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:28
Ответ дляАнонимарик
Та це ж не краса, а прикрашання. Краса це зуби, шкіра, волосся, фігура, розум, гарний настрій. Декому везе в генетичну лотерею, іншім лишається гарний настрій та розум, а останнім лише прикрашання. Справедлива ринкова ціна.
Ну зуби лікую,ботокс чи кератин мені майстер не хоче братися робити ,так із волоссям в мене біда(
Лукава Кішка 16 апреля в 14:28
Уже 2 года не делаю в салонах маникюр с гель лаком и т.д. Пару раз делала гигиенический без покрытия, а обычно делаю сама и крашу по случаю, в обычные дни хожу с прозрачным лаком
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:29
Ответ дляМао_Мяо
Чье фото вы смотрели?)
Я их постоянный клиент. Вот вчерашняя тема, пост 30. Это мои без фотошопа. Думала зафукают, но многим понравилось.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3521316
Так я із покриттям дивилась
Чудовий каламбур 16 апреля в 14:29
Ответ дляДоставучая
Тоді як ви можете стверджувати ціну даної послуги?
Оренда + матеріали+ час мають свою ціну.
Чому ви вирішили що манікюр має коштувати саме стільки?

Це те саме що ви прийшли до магазину а там лежить булочка за 50 грн. А в така - а я хочу купити ту булочку за 25 бо така її ціна. Вітаємо вас автор але ціна в 25 грн буде такої булочки через 3 дні. Готові їсти не дуже свіжу випічка за вашою ціною?!
В некоторых супермаркетах делают скидку на выпечку после 20:00
Мао_Мяо 16 апреля в 14:31
Ответ дляКудрі кручу сама
Так я із покриттям дивилась
По этому поводу ничего не могу сказать. Я предложила вам делать гигиенический и научится покрывать самой. И не нужно ждать три недели)
P.S. Я не крашу ничем. Я свои руки и без покраски люблю)
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:32
Ответ дляМао_Мяо
По этому поводу ничего не могу сказать. Я предложила вам делать гигиенический и научится покрывать самой. И не нужно ждать три недели)
P.S. Я не крашу ничем. Я свои руки и без покраски люблю)
Я просто без лаку не люблю,а сама красити не вмію
Мао_Мяо 16 апреля в 14:33
Ответ дляКудрі кручу сама
Я просто без лаку не люблю,а сама красити не вмію
Тогда за красоту нужно платить) Желаю вам найти своего мастера!
1 1
Баба Йога 16 апреля в 14:35
Ответ дляКудрі кручу сама
Такими наборами зараз навіть ті хто не вміє працювати із нігтями не користуються
так расскажите, чем пользуются)
Доставучая 16 апреля в 14:35
Ответ дляЧудовий каламбур
В некоторых супермаркетах делают скидку на выпечку после 20:00
Правильно але ви прийшли в обід купити собі булочку. Готові чекати до 20-00 щоб купити по вашій ціні? Звичайно ні.
От тому що супермаркет через великий об´єм продаж може собі дозволити скидки.
А майстер тільки в началі кар´єри може вам запропонувати скидку, а далі вже або шукайте нового майстра або погоджуються на нову ціну.
2 1
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:35
Ответ дляМао_Мяо
Тогда за красоту нужно платить) Желаю вам найти своего мастера!
Дякую
Червона ікорка 16 апреля в 14:38
Ответ дляКудрі кручу сама
Я просто без лаку не люблю,а сама красити не вмію
Я в свій час пройшла курс, купила собі всі матеріали і успішно вже другий рік сама собі роблю і руки і ноги, це так зручно ніяких записів, коли треба тоді і оновола
Единорог помог 16 апреля в 14:40
Я делаю только гигиенический маникюр. Покрытие испортило мне ногтевую пластину. Поэтоау педикюр с покрытие только на лето, маникюр только гигиенический. Это недорого и красиво. Я вообще не понимаю этих бешенных трат на ногти. Напоминает аборигенов африканских племён которые уши растягивают себе, губу нижнюю, шеи... Прям одно и тоже)))
После 18 16 апреля в 14:41
Ответ дляЕдинорог помог
Я делаю только гигиенический маникюр. Покрытие испортило мне ногтевую пластину. Поэтоау педикюр с покрытие только на лето, маникюр только гигиенический. Это недорого и красиво. Я вообще не понимаю этих бешенных трат на ногти. Напоминает аборигенов африканских племён которые уши растягивают себе, губу нижнюю, шеи... Прям одно и тоже)))
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:41
Ответ дляБаба Йога
так расскажите, чем пользуются)
Ще кусачки для для відкушування нігтів є та фрези
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:43
Ответ дляЧервона ікорка
Я в свій час пройшла курс, купила собі всі матеріали і успішно вже другий рік сама собі роблю і руки і ноги, це так зручно ніяких записів, коли треба тоді і оновола
Я ж кажу в мене абсолютно все є , навіть новий сухожар,але!!!
Немає таланту ,щоб це робити,а я естет мені будь який манікюр не підійде лиш би був не підійде
Червона ікорка 16 апреля в 14:44
Ответ дляКудрі кручу сама
Я ж кажу в мене абсолютно все є , навіть новий сухожар,але!!!
Немає таланту ,щоб це робити,а я естет мені будь який манікюр не підійде лиш би був не підійде
Так а звідки у вас весь інструмент ? я десь пропустила цей момент. Ну в мене з досвідом вже чудовий манікюр, спочатку звісно не так було але набила руку з часом.
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:46
Ответ дляЧервона ікорка
Так а звідки у вас весь інструмент ? я десь пропустила цей момент. Ну в мене з досвідом вже чудовий манікюр, спочатку звісно не так було але набила руку з часом.
В кожної жінки мені здається мають бути свої інструменти відповідно і стерелізатор потрібен для них
Раптом така ситуація,що потрібно почистити там все самій
Обижулька 16 апреля в 14:48
Ответ дляКудрі кручу сама
Типу тут оренда дорожча
А я не готова переплачивать из-за аренды. Поэтому делаю только гигиенический маникюр. Не считаю, что мои ногти выглядят менее красивыми чем ногти с гель лаком. Скорее, наоборот))) как и натуральные брови всегда лучше чем искусственные))
Червона ікорка 16 апреля в 14:48
Ответ дляКудрі кручу сама
В кожної жінки мені здається мають бути свої інструменти відповідно і стерелізатор потрібен для них
Раптом така ситуація,що потрібно почистити там все самій
Ну сухожар в кожної жінки, це вже перебір
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:48
Ответ дляЧервона ікорка
Ну сухожар в кожної жінки, це вже перебір
Чому?
Свої інструменти ви як дезенфікуєте?
автор Кудрі кручу сама 16 апреля в 14:49
Ответ дляОбижулька
А я не готова переплачивать из-за аренды. Поэтому делаю только гигиенический маникюр. Не считаю, что мои ногти выглядят менее красивыми чем ногти с гель лаком. Скорее, наоборот))) как и натуральные брови всегда лучше чем искусственные))
І то правда