А ви знали, що спаржа то холодок?

Я ото сьогодні дізналася. Що цікавого ви дізналися в дорослому віці?
1 1 3
220В 16 апреля в 16:51
Вот только сейчас узнала что существует некий «холодок»
8 19
Аннуитет 16 апреля в 16:51
Шо?
Маруська Му 16 апреля в 16:51
Что за холодок?
Приму в дар 16 апреля в 16:51
Ху из холодок?)))
Сама собі лікар 16 апреля в 16:51
Знала. В мене росте.
Этожзвяздаяегообожаю 16 апреля в 16:51
Щойно, що спаржа то холодок
Невгамовна шахиня 16 апреля в 16:52
Ответ дляПриму в дар
Ху из холодок?)))
Спаржа.
автор Фоточки нема 16 апреля в 16:52
Ответ для220В
Вот только сейчас узнала что существует некий «холодок»
Ось
Невгамовна шахиня 16 апреля в 16:52
Что такое холодок и почему он спаржа?
2 6
Маруська Му 16 апреля в 16:52
Я сажала, аспарагус съедобный, это знала.
Пишу, не читаю 16 апреля в 16:52
Так, знаю
побольшомусекретику 16 апреля в 16:52
Ответ дляПриму в дар
Ху из холодок?)))
вже нагуглила))) учєньє-свєт
Невгамовна шахиня 16 апреля в 16:53
Ответ дляФоточки нема
Ось
Что это? никогда не видела такое.
Тюрюнь_Тюнь 16 апреля в 16:53
я відразу зрозуміла, про який холодок мова. його в букети додають
але спаржа - то не холодок
Пишу, не читаю 16 апреля в 16:53
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
я відразу зрозуміла, про який холодок мова. його в букети додають
але спаржа - то не холодок
Саме він)
Сяду на шию, дорого! 16 апреля в 16:53
Боже, я что лет не слышала слово «холодок», у нас так в селе это растение называли)
А узнала уже будучи взрослой, лет 10 назад)
Любви вам! 16 апреля в 16:53
може вона і холодок, але я на холодку у бабусі ніколи спаржі не бачила, а моя бабауся квітами займалась пів свого життя.
Приму в дар 16 апреля в 16:54
Ответ дляпобольшомусекретику
вже нагуглила))) учєньє-свєт
Тоже прочитала, как то не впечатлилась этой информацией
автор Фоточки нема 16 апреля в 16:54
Холодок колись додавали до букетів) ріс у дворах і біля будинків.
Кумася 16 апреля в 16:54
Да? Я его в букеты сувала
Пацелуйнитуда 16 апреля в 16:54
Купила я ту спаржу, ляпнула олії, спецій, запекла хвилин 10 в духовці гарячій. Якась фігня вийшла, прожувати неможливо, хоча ніби почистити її де була шкірка грубша. Чи то спаржа погана, чи то я......
Як її готувати?
Пишу, не читаю 16 апреля в 16:54
Ответ дляЛюбви вам!
може вона і холодок, але я на холодку у бабусі ніколи спаржі не бачила, а моя бабауся квітами займалась пів свого життя.
Бо це молоді пагони. З пагона спаржі виганяє той холодок, якщо його вчасно не зрізати. НА холодку Ви пагін не знайдете))
220В 16 апреля в 16:55
Ответ дляФоточки нема
Ось
Что не очень на привычную спаржу похож
автор Фоточки нема 16 апреля в 16:56
Ответ для220В
Что не очень на привычную спаржу похож
Бо це пагони, а коли далі буде рости, буде «холодок»
2 1
КаРаКаТиЦа 16 апреля в 16:56
Мда… совсем одно и тоже))
Может это одно семейство растений, не знаю, но в пищу употребляют точно не вот этот бурьян с фото.
2 5 1
Ліплю вареники 16 апреля в 16:57
Мы на участке сажаем салат холодок, отличный, остренький. Сажать можно рано весной, наверное поэтому и ’холодок’
Невгамовна шахиня 16 апреля в 16:57
Ответ дляПацелуйнитуда
Купила я ту спаржу, ляпнула олії, спецій, запекла хвилин 10 в духовці гарячій. Якась фігня вийшла, прожувати неможливо, хоча ніби почистити її де була шкірка грубша. Чи то спаржа погана, чи то я......
Як її готувати?
Надо отрезать грубый низ сначала.
Я запекаю с беконом в слоеном тесте.
1 1
автор Фоточки нема 16 апреля в 16:57
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мда… совсем одно и тоже))
Может это одно семейство растений, не знаю, но в пищу употребляют точно не вот этот бурьян с фото.
Саме те. Спаржа то пагони.
Невгамовна шахиня 16 апреля в 16:57
Ответ дляПацелуйнитуда
Купила я ту спаржу, ляпнула олії, спецій, запекла хвилин 10 в духовці гарячій. Якась фігня вийшла, прожувати неможливо, хоча ніби почистити її де була шкірка грубша. Чи то спаржа погана, чи то я......
Як її готувати?
И может вы переросшую спаржу купили.
Надо яркую мягкую зелёную
Тюрюнь_Тюнь 16 апреля в 16:58
Ответ дляПишу, не читаю
Саме він)
дивно))
скільки пам’ятаю - в бабусі той холодок ріс. тонкі стебелини з землі