Фоточки нема• 16 апреля 2024
А ви знали, що спаржа то холодок?
Я ото сьогодні дізналася. Що цікавого ви дізналися в дорослому віці?
Фоточки нема
• 16 апреля 2024
побольшомусекретику• 16 апреля 2024
Ответ дляПриму в дар
Ху из холодок?)))
вже нагуглила))) учєньє-свєт
Тюрюнь_Тюнь• 16 апреля 2024
я відразу зрозуміла, про який холодок мова. його в букети додають
але спаржа - то не холодок
Пишу, не читаю• 16 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
але спаржа - то не холодок
Саме він)
Сяду на шию, дорого!• 16 апреля 2024
Боже, я что лет не слышала слово «холодок», у нас так в селе это растение называли)
А узнала уже будучи взрослой, лет 10 назад)
Любви вам!• 16 апреля 2024
може вона і холодок, але я на холодку у бабусі ніколи спаржі не бачила, а моя бабауся квітами займалась пів свого життя.
Приму в дар• 16 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
вже нагуглила))) учєньє-свєт
Фоточки нема
• 16 апреля 2024
Пацелуйнитуда• 16 апреля 2024
Купила я ту спаржу, ляпнула олії, спецій, запекла хвилин 10 в духовці гарячій. Якась фігня вийшла, прожувати неможливо, хоча ніби почистити її де була шкірка грубша. Чи то спаржа погана, чи то я......
Як її готувати?
Пишу, не читаю• 16 апреля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Бо це молоді пагони. З пагона спаржі виганяє той холодок, якщо його вчасно не зрізати. НА холодку Ви пагін не знайдете))
Фоточки нема
• 16 апреля 2024
Ответ для220В
Что не очень на привычную спаржу похож
Бо це пагони, а коли далі буде рости, буде «холодок»
КаРаКаТиЦа• 16 апреля 2024
Мда… совсем одно и тоже))
Может это одно семейство растений, не знаю, но в пищу употребляют точно не вот этот бурьян с фото.
Ліплю вареники• 16 апреля 2024
Мы на участке сажаем салат холодок, отличный, остренький. Сажать можно рано весной, наверное поэтому и ’холодок’
Невгамовна шахиня• 16 апреля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Як її готувати?
Надо отрезать грубый низ сначала.
Я запекаю с беконом в слоеном тесте.
Фоточки нема
• 16 апреля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мда… совсем одно и тоже))
Саме те. Спаржа то пагони.
Невгамовна шахиня• 16 апреля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Як її готувати?
И может вы переросшую спаржу купили.
Надо яркую мягкую зелёную
Тюрюнь_Тюнь• 16 апреля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Саме він)
дивно))
скільки пам’ятаю - в бабусі той холодок ріс. тонкі стебелини з землі