Дівчата, добрий вечір, підкажіть будь ласка клініку або лікаря щоб зробити операцію (катаракта) Київ або область (Буча, Ірпінь) треба дуже хороший лікар, бо одно око вже було прооперовано невдало(
MartishokA• 16 апреля 2024
Плюсую ochi clinic. Там мужу спасли второй глаз при глаукоме. И цены очень адекватные
Александра333-0d63• 16 апреля 2024
А що саме невдало зроблено?
Питаю, бо чоловіку мають робити операцію по заміні хрусталика ока. Вже був на консультації і його запевнили, що це нескладна операція і головне після операції дотримуватись рекомендацій
Ответ дляАлександра333-0d63
А що саме невдало зроблено?
я не знаю подробиць, там людина похилого віку, може тому були ускладнення