Дізналась, що ставить величезну націнку

Я у вільний час пишу курсові, дипломні. Мені ж запропонував співпрацю один посередник, сьогодні дізналась, що він на моїй одній роботі заробляє 10 тисяч, так як бере 14 000 за роботу, а мені платить трохи більше 4000. Хочу відмовитись від співпраці з ним, але є ще не завершені роботи. Я просто вважаю, що це перебор, до того ж він просить кидати роботу 10 разів по сторінках, ну це зрозуміло, як така націнка. Чи не кончена я буду, якщо відмовлюсь?
показать весь текст
4 3
автор Завжди мало 16 апреля в 20:42
Ответ дляВакцениро Вона
Якби Вам давали 5-6тис, Ви б все одно нили, що на Вас наживаються
Можна поставити хоча б 8000, а не 14. Ще і підвищені вимоги до виконання.
Пасхальний тролік 16 апреля в 20:42
Ответ дляЗавжди мало
На роботі хоча б офіційно оформляють, а тут нічого.
но тут вы и налоги не платите.. это просто подработка...
Сплюшка 16 апреля в 20:43
Ответ дляЗавжди мало
Не задавила. Просто це перебір з націнкою, ще і роботу за 4 тис кидати по 10 частин на перевірку
А ваша яка справа за скільки він продає? Ви погодилися за 4т, вам заплатили.
Гага Газу 16 апреля в 20:43
Ответ дляЗавжди мало
Можна поставити хоча б 8000, а не 14. Ще і підвищені вимоги до виконання.
Та він хай ставить хоч 100 тис, це не ваша справа.
Вакцениро Вона 16 апреля в 20:43
Ответ дляЗавжди мало
Можна поставити хоча б 8000, а не 14. Ще і підвищені вимоги до виконання.
Ще раз питаю, хто Вас там тримає, якщо все так погано, а у Вас черга з власних клієнтів?
ФруктЕщеТот 16 апреля в 20:43
Ответ дляЗавжди мало
В мене є профіль, оголошення. І багато своїх клієнтів
так зачем-то вы беретесь за его заказы?
значит, своих клиентов не хватает
Пасхальний тролік 16 апреля в 20:44
Ответ дляЗавжди мало
Можна поставити хоча б 8000, а не 14. Ще і підвищені вимоги до виконання.
если есть желающие за 14, то зачем он будет ставить 8? ну вы сами подумайте... просто вам надо цены поднять, чтоб его доход был меньше или равен вашему
автор Завжди мало 16 апреля в 20:45
Ответ дляФруктЕщеТот
так зачем-то вы беретесь за его заказы?
значит, своих клиентов не хватает
Просто був десь місяць, коли не було термінових, тому взяла.
МаксХмара 16 апреля в 20:47
Ответ дляЗавжди мало
Я не заздрісна. Якщо я оцінювала замовлення в 5000-6000, то він не давав замовлення.
Подсказываю. Незаконченые работы доведите до конца и поднимите на них цену с учетом морального ущерба.
Нового исполнителя искать будет некогда ему, оплатит. Но это будет единоразовая акция
4 2 1
автор Завжди мало 16 апреля в 20:52
Ответ дляМаксХмара
Подсказываю. Незаконченые работы доведите до конца и поднимите на них цену с учетом морального ущерба.
Нового исполнителя искать будет некогда ему, оплатит. Но это будет единоразовая акция
Я спробую
МаксХмара 16 апреля в 20:55
Ответ дляЗавжди мало
Я спробую
Не пробовать надо, а деньги вперед или досвидос. Условия ставите вы.

Хотя если честно, я считаю что он предложил сумму - вы согласились. Он мог и за 20 продать, это его дело. Его умения и работа как продажника и переговорщика
автор Завжди мало 16 апреля в 20:56
Ответ дляМаксХмара
Не пробовать надо, а деньги вперед или досвидос. Условия ставите вы.

Хотя если честно, я считаю что он предложил сумму - вы согласились. Он мог и за 20 продать, это его дело. Его умения и работа как продажника и переговорщика
Я згідна. Але тоді до мене і вимоги мають бути на 4 тис, а не на всі 14.
МаксХмара 16 апреля в 20:59
Ответ дляЗавжди мало
Я згідна. Але тоді до мене і вимоги мають бути на 4 тис, а не на всі 14.
Я уверенна на 99%, что требования расширялись постепенно. Прощупывались границы борзоты
Фуліганка 16 апреля в 21:00
Он продавец и нашел покупателя. Вам платит столько, сколько вы просите, он ничем не лучше вас. А что значит кидать по страницам?
автор Завжди мало 16 апреля в 21:01
Ответ дляФуліганка
Он продавец и нашел покупателя. Вам платит столько, сколько вы просите, он ничем не лучше вас. А что значит кидать по страницам?
Кидати спочатку 5, потім 10 сторінок на перевірку. Міняти з викладачкою 5 разів тему та план роботи. Це ж явно на 4 тисячі не тягне.
автор Завжди мало 16 апреля в 21:02
Ответ дляМаксХмара
Я уверенна на 99%, что требования расширялись постепенно. Прощупывались границы борзоты
Поступово. Я можу зроби за 4, а він хоча б і 20 хай бере, але вимоги тоді мають бути як на 4.
Фуліганка 16 апреля в 21:03
Ответ дляЗавжди мало
Кидати спочатку 5, потім 10 сторінок на перевірку. Міняти з викладачкою 5 разів тему та план роботи. Це ж явно на 4 тисячі не тягне.
Тем более, не делайте так, за переделку отдельная плата, они же могут вечно менять, вы же не обязаны
автор Завжди мало 16 апреля в 21:04
Ответ дляФуліганка
Тем более, не делайте так, за переделку отдельная плата, они же могут вечно менять, вы же не обязаны
Якби цих нюансів не було, мені було б пофіг скільки він бере.
МаксХмара 16 апреля в 21:04
Ответ дляЗавжди мало
Кидати спочатку 5, потім 10 сторінок на перевірку. Міняти з викладачкою 5 разів тему та план роботи. Це ж явно на 4 тисячі не тягне.
Вот именно так и скажите ему.
Еще можно пойти на хитрость и попросить оговоренную сумму раньше, не скидывая пока работу
Все знаю від і до 16 апреля в 21:08
Ответ дляЗавжди мало
Не задавила. Просто це перебір з націнкою, ще і роботу за 4 тис кидати по 10 частин на перевірку
Я б відмовилася від подальшого співробітництва прям зараз, сказавши, що обставини змінилися. Повернула б завдаток за не написане і хай йде шукати інших рабів. На свої послуги підняла б ціни. Раз люди готові платити 14 тис, то логічно просити не менше 8.
2 1
автор Завжди мало 16 апреля в 21:10
Ответ дляВсе знаю від і до
Я б відмовилася від подальшого співробітництва прям зараз, сказавши, що обставини змінилися. Повернула б завдаток за не написане і хай йде шукати інших рабів. На свої послуги підняла б ціни. Раз люди готові платити 14 тис, то логічно просити не менше 8.
Я так само думаю. Насправді, мені було б пофіг скільки він бере, якби в процесі написання не ставив підвищених вимог. Якщо 4, то і вимоги мають бути відповідні, а не на всі 15.
Все знаю від і до 16 апреля в 21:11
Ответ дляВакцениро Вона
Якби Вам давали 5-6тис, Ви б все одно нили, що на Вас наживаються
Слухайте, платити виробнику 30-35% від вартості роботи - це неповага до його роботи і гроші ’з повітря’. Автор не просто не ниє, а мега терпляча.
Губки-уточкой 16 апреля в 21:12
Ответ дляЗавжди мало
Я спробую
Це піз+ець!!!!!
Тому Україну не вважають рівною білим країнам!
Домовились- виконуй!

Нормальне вирішення це зробити все, про що ви домовились і погодились на умови
Далі брати своїх замовників, виставляти свої ціни, шукати своїх клієнтів, якщо не знайдеться працювати із цим посередником, якщо Вам це потрібно.

Те що вище пропонують це порушення умов домовленості і це і є кидалово з вашої сторони. Я б вас після такого заьанила назавжди!
3 2
Творческий типаж 16 апреля в 21:13
Да, будете конченная, если вдруг окажется, что и напрямую не сможете пристроить свои работы дороже, чем сейчас получаете. Талант продавать есть не у каждого.
автор Завжди мало 16 апреля в 21:13
Ответ дляГубки-уточкой
Це піз+ець!!!!!
Тому Україну не вважають рівною білим країнам!
Домовились- виконуй!

Нормальне вирішення це зробити все, про що ви домовились і погодились на умови
Далі брати своїх замовників, виставляти свої ціни, шукати своїх клієнтів, якщо не знайдеться працювати із цим посередником, якщо Вам це потрібно.

Те що вище пропонують це порушення умов домовленості і це і є кидалово з вашої сторони. Я б вас після такого заьанила назавжди!
Звідки звільнили? Я що якось оформлена там?
2 2
Творческий типаж 16 апреля в 21:14
Ответ дляМаксХмара
Подсказываю. Незаконченые работы доведите до конца и поднимите на них цену с учетом морального ущерба.
Нового исполнителя искать будет некогда ему, оплатит. Но это будет единоразовая акция
какого ущерба?
Все знаю від і до 16 апреля в 21:16
Ответ дляГубки-уточкой
Це піз+ець!!!!!
Тому Україну не вважають рівною білим країнам!
Домовились- виконуй!

Нормальне вирішення це зробити все, про що ви домовились і погодились на умови
Далі брати своїх замовників, виставляти свої ціни, шукати своїх клієнтів, якщо не знайдеться працювати із цим посередником, якщо Вам це потрібно.

Те що вище пропонують це порушення умов домовленості і це і є кидалово з вашої сторони. Я б вас після такого заьанила назавжди!
Нормальне вирішення - це не намагатися нажитися на іншому. Якби цей замовник не намагався на...бати автора з розцінками, то не було б цієї теми. Справжнє кидалово - це хитро зроблений посередник, який експлуатує автора. Раз такий розумний, то без проблем напише роботу сам, як і домовився з клієнтом.
До речі, спробуйте в Європі комусь розказати, що посередник отримує 70% від вартості товару, а виробник лише 30.
Все знаю від і до 16 апреля в 21:18
Ответ дляЗавжди мало
Звідки звільнили? Я що якось оформлена там?
То ваш рабовласник відписалася, не зважайте. Свого розуму нема, щоб написати, а втрачати на таких як ви дуже не хочеться, тому і гне лінію про ’ти всім винна’. Не зважайте.
автор Завжди мало 16 апреля в 21:18
Ответ дляВсе знаю від і до
То ваш рабовласник відписалася, не зважайте. Свого розуму нема, щоб написати, а втрачати на таких як ви дуже не хочеться, тому і гне лінію про ’ти всім винна’. Не зважайте.
Дякую Вам за розуміння))
Цідило правди 16 апреля в 21:36
Ответ дляЗавжди мало
Я спробую
Ну-ну. И когда Вы будете сидеть без денег от своииииих заказчиков, будете просто сидеть с нулём. Потому что этот посредник в жизни к Вам больше не обратится (а других исполнителей найдёт 100%).
Непорядочная Вы. И чужие деньги считаете.