Дізналась, що ставить величезну націнку

Я у вільний час пишу курсові, дипломні. Мені ж запропонував співпрацю один посередник, сьогодні дізналась, що він на моїй одній роботі заробляє 10 тисяч, так як бере 14 000 за роботу, а мені платить трохи більше 4000. Хочу відмовитись від співпраці з ним, але є ще не завершені роботи. Я просто вважаю, що це перебор, до того ж він просить кидати роботу 10 разів по сторінках, ну це зрозуміло, як така націнка. Чи не кончена я буду, якщо відмовлюсь?
показать весь текст
5 3 1
автор Завжди мало 16 апреля в 21:42
Ответ дляЦідило правди
Ну-ну. И когда Вы будете сидеть без денег от своииииих заказчиков, будете просто сидеть с нулём. Потому что этот посредник в жизни к Вам больше не обратится (а других исполнителей найдёт 100%).
Непорядочная Вы. И чужие деньги считаете.
Він мені платить як за роботу дуже низького рівня, а вимагає на ці гроші просто ідеальну це норм? Мені пофіг, скільки він там бере, якщо платить 4, то і я маю робити на цю суму.
Цідило правди 16 апреля в 21:56
Ответ дляЗавжди мало
Він мені платить як за роботу дуже низького рівня, а вимагає на ці гроші просто ідеальну це норм? Мені пофіг, скільки він там бере, якщо платить 4, то і я маю робити на цю суму.
Тогда с Вашей стороны будет честно выполнить уже принятые заказы за оговорённые суммы, и начать конструктивный диалог: Василий Иванович, если Вы хотите продолжать со мной сотрудничать, то давайте чётко опишем условия: за 4тыс выполнение мной работы предусматривает 1/2/5 встреч/созвонов с преподавателем, 2/5 правок, связь с Вами в течение работы над проектом 1/3 раза. Если работа предусматривает другое количество .... {разной х-ни}, то за каждое бла-бла доплата ____ или согласовываем со старта более высокую фиксированную оплату с фиксированным количеством... {разного дерганья}.
Если Вы порядочный человек, то поступите именно так.
Но по Вашему заглавному посту не скажешь, что Вам пофиг на то, сколько берет посредник с конечного потребителя...
автор Завжди мало 16 апреля в 21:59
Ответ дляЦідило правди
Тогда с Вашей стороны будет честно выполнить уже принятые заказы за оговорённые суммы, и начать конструктивный диалог: Василий Иванович, если Вы хотите продолжать со мной сотрудничать, то давайте чётко опишем условия: за 4тыс выполнение мной работы предусматривает 1/2/5 встреч/созвонов с преподавателем, 2/5 правок, связь с Вами в течение работы над проектом 1/3 раза. Если работа предусматривает другое количество .... {разной х-ни}, то за каждое бла-бла доплата ____ или согласовываем со старта более высокую фиксированную оплату с фиксированным количеством... {разного дерганья}.
Если Вы порядочный человек, то поступите именно так.
Но по Вашему заглавному посту не скажешь, что Вам пофиг на то, сколько берет посредник с конечного потребителя...
Мене образило те, що на 4 тисячі я виконую хорошу роботу, з цими його вимогами в процесі роботи, з вибаганками 5 разів міняти план, а потім дізнаюсь, що за роботу він більше вдвічі за мене отримує.
Вакцениро Вона 16 апреля в 22:00
Ответ дляВсе знаю від і до
Слухайте, платити виробнику 30-35% від вартості роботи - це неповага до його роботи і гроші ’з повітря’. Автор не просто не ниє, а мега терпляча.
А Ви думаєте, ціна речей, які купуєте в магазині, на скільки відрізняється від собівартості виробника?
Цідило правди 16 апреля в 22:06
Ответ дляЗавжди мало
Мене образило те, що на 4 тисячі я виконую хорошу роботу, з цими його вимогами в процесі роботи, з вибаганками 5 разів міняти план, а потім дізнаюсь, що за роботу він більше вдвічі за мене отримує.
Вы согласились на эту сумму? Значит, крайне непорядочно будет сейчас менять цену. И это будет Ваша непорядочность, а не чья-то.
Он получает свои деньги за то, что находит конечных заказчиков и даёт возможность заработать таким, как Вы (я в хорошем смысле). Точно так же Вы не знаете особенностей его работы, его откатов и других расходов на ту же рекламу, налоги и т.д. А чужие деньги - они всегда легкие и падают мешками с неба.
2 2
автор Завжди мало 16 апреля в 22:08
Ответ дляЦідило правди
Вы согласились на эту сумму? Значит, крайне непорядочно будет сейчас менять цену. И это будет Ваша непорядочность, а не чья-то.
Он получает свои деньги за то, что находит конечных заказчиков и даёт возможность заработать таким, как Вы (я в хорошем смысле). Точно так же Вы не знаете особенностей его работы, его откатов и других расходов на ту же рекламу, налоги и т.д. А чужие деньги - они всегда легкие и падают мешками с неба.
Я не погодилась виконувати прям ідеальну роботу.
Він не ФОП, якщо що і податки не платить.
Все знаю від і до 17 апреля в 11:49
Ответ дляВакцениро Вона
А Ви думаєте, ціна речей, які купуєте в магазині, на скільки відрізняється від собівартості виробника?
Я не думаю, а точно знаю як формується ціна. І там явно більше складових, в тому числі витрат, ніж у даній ситуації. Тут у посередника витрат нуль, зате велике бажання нажитися на чужій праці.
Все знаю від і до 17 апреля в 11:54
Ответ дляЦідило правди
Вы согласились на эту сумму? Значит, крайне непорядочно будет сейчас менять цену. И это будет Ваша непорядочность, а не чья-то.
Он получает свои деньги за то, что находит конечных заказчиков и даёт возможность заработать таким, как Вы (я в хорошем смысле). Точно так же Вы не знаете особенностей его работы, его откатов и других расходов на ту же рекламу, налоги и т.д. А чужие деньги - они всегда легкие и падают мешками с неба.

Податки!!! Ви зробили мій день. Чувак, що дурить автора і нещадно експлуатує її працю, сплачує податки. Благодєтєль прямо.
Якщо він такий розумний, то легко напише роботу за автора за визначену ним самим же суму. Не йому говорити про порядність, це смішно.
Вакцениро Вона 17 апреля в 14:09
Ответ дляВсе знаю від і до
Я не думаю, а точно знаю як формується ціна. І там явно більше складових, в тому числі витрат, ніж у даній ситуації. Тут у посередника витрат нуль, зате велике бажання нажитися на чужій праці.
А де посередник знаходить клієнтів, яких не може знайти автор? Ви знаєте такі слова як ’реклама, таргет, СММ’?
Все знаю від і до 17 апреля в 14:34
Ответ дляВакцениро Вона
А де посередник знаходить клієнтів, яких не може знайти автор? Ви знаєте такі слова як ’реклама, таргет, СММ’?
Я знаю як часто знаходять таких клієнтів: людина може працювати у ВНЗ і ’пропонувати’ послуги у написанні роботи або сама, або через ’перевіреного’ посередника.
На 99% це і робить цей горе- посередник, тому ті нещасні і згодні платити більше.
’Реклама, таргет і SMM’ просто смішні і недоречні у контексті даної теми.
На пів ставки 18 апреля в 08:45
Ответ дляСплюшка
Автора жаба задавила. Поки не знала націнку то жила щасливо.
И такие особи среди нас...Мрак😱
Автор и есть автор работ. Слать лесом таких хитров.. баных
Сплюшка 18 апреля в 09:53
Ответ дляВсе знаю від і до
Я не думаю, а точно знаю як формується ціна. І там явно більше складових, в тому числі витрат, ніж у даній ситуації. Тут у посередника витрат нуль, зате велике бажання нажитися на чужій праці.
Що значить нажитися? Автора ніхто за шкірку не тримає. Він організував свою справу, знайшов замовників, виконавців, всіх все влаштовує. Чому ви та автор вирішили що його талант продажника, переговорника, організатора має оцінюватися так само чи меньше?
І так, дуже часто виробники мають меньший прибуток ніж продажники.
deny1811 21 апреля в 10:15
Автор... можно обратиться к вам за помощью в написании диплома? Напишите мне в личку. спасибо.