СирОжино пирОжино• 17 апреля 2024

Лики 24, можно 500 грн помощи на глюкометр использовать?

Или только на препараты?
Кумедний ґудзик• 17 апреля 2024
Можна.ви ж самі побачите чи подіяла знижка перед оплатою

автор СирОжино пирОжино • 17 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Это ж надо активировать скидку, а я не хочу, если вдруг на глюкометр нельзя, поэтому на вижу) спасибо
Пузата Хата• 17 апреля 2024
А как использовать?
пані Солоха• 17 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не надо, кладите в корзину на 1000грн, если можно, то оно отнимется
Кумедний ґудзик• 17 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я її вмикаю- вимикаю, поки не замовив промокод не спишеться.Якщо ви вже його отримали то три дні на замовлення дається, згорить.А якщо не
отримали промокод то все одно подумайте на що витратите якщо глюкометр не можна, бо ці 500 грн можуть перестати давати будь-якої миті
ХаДиДиШь• 17 апреля 2024
Я минулого року замовляла, знижка працювала
Девочки, спасибо! Заказала глюкометр, скидка применилась, получилось очень выгодно

Кіна не буде• 19 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
А який замовили?