Як дізнатися вартість ділянки?

При купівлі ділянки треба вказати вартість купівлі чи державну вартість цієї ділянки? І як можна дізнатися вартість землі? Дякую знаючим)
автор Мама Карло 17 апреля в 22:08
Ищу Аленя 17 апреля в 22:14
Зверніться в БТІ найближче
Може підкажуть там
Патика-мотика 17 апреля в 22:15
Если есть кадастровый номер можно на сайте заказать справку с оценкой
автор Мама Карло 17 апреля в 22:22
Ответ дляПатика-мотика
Если есть кадастровый номер можно на сайте заказать справку с оценкой
Дякую , а на якому сайті?
Патика-мотика 17 апреля в 22:23
Ответ дляМама Карло
Дякую , а на якому сайті?
КараПузовна 17 апреля в 22:27
Скажу как было у нас
Купили участок за 165 тыс. дол., оценили в 700 тыс. грн - то ли это минимальная цена, то ли это для банка, я точно не помню
автор Мама Карло 17 апреля в 22:40
Ответ дляКараПузовна
Скажу как было у нас
Купили участок за 165 тыс. дол., оценили в 700 тыс. грн - то ли это минимальная цена, то ли это для банка, я точно не помню
Тобто оцінили на суму купівлі