40ка• 18 апреля 2024

Чи варто заняття з психології в школі?

Взагалі, школа вже як майданчик психологічного тренінгу.
Треба вчитись ділитися і своє тримати.
Знати, кому допомоги, і як самому просити допомоги так, щоб захотіли допомогти.
Захиститися і дати здачі.
І все без книжок, одразу на практиці, хто не навчився, життя навчить, але то буде дорожче ((
Якийсь факультатив з психології треба, щоб не все одразу на практиці, хоч трішки дітям пояснили, що до чого?
Результат:
вже голосів: 18
8 (44.44%) Треба
5 (27.78%) Зайве
3 (16.67%) Свій варіант
2 (11.11%) В інтернеті прочитають, що тре
TaFo• 18 апреля 2024
у вас каша какая_ то. даже не знаю, надо ли то, что вы перечисляете
Kot_v_meshke• 18 апреля 2024
Чому школа «вже»? Завжди в школі треба було вчитися взаємодіяти з іншими
dogfriend• 18 апреля 2024
Урок не подготовит к жизни, не научит.
Та и ’мозга не хватит’ осмыслить весь материал
Кому то неинтересно, кто то не увидит смысла, кто то скажет, зачем нам тратить час на это, если лучше погулять
Finik-Figa• 18 апреля 2024
Вот после семи уроков ’факультатив по психологии’нужен или нет? Прям теряюсь..
Вкладывать в голову моего ребенка’что такое хорошо и что такое плохо’- имею право только я!
Пример: ...понабирали в школы ’психологисток’(пишу с издёвкой. Чью-то жену надо было трудоустроить...)
Эта психологистка(сарЬказм)...:
1)спрашивала детей несовершеннолетних без разрешения родителей,что есть нарушение закона
2)выдала все,что наопрашивала на родительском собрании подробно..
Я:написала на имя директора запрет на ее общение с моим ребенком...(Все в рамках закона)
Она:(мне вслед)’Вы ещё будете умолять меня о помощи с вашим ребенком,а я вам откажу!’...
Такие ’скороспелки-психолигистки’ не нужны...не имеют права работать с детьми!!!