А от кого охраняют ТЦК два военных с автоматом?

Каждый день на смене 2 прлностью экипированных военных с автоматами на готове. Киев. Рядом летская площадка и дорога из 3х школ. И 2 мужика с автоматами на страже здания бывшего военкомата.
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 13:53
вы не считаете важными военные документы? непонятно, что вам смешного
Brichka_04 18 апреля в 13:52
А самой подумать? У нас всё люди белые и пушистые? Ну, честное слов
11 8 3
Natalia505 18 апреля в 13:52
Дивно, а мали б клоуни з кульками і цукерками зустрічати.
Viktiriia-ec46 18 апреля в 13:52
Ответ дляNatalia505
Дивно, а мали б клоуни з кульками і цукерками зустрічати.
заманіловка
Мимо_шла 18 апреля в 13:53
Я не понимаю почему они не на фронте?
26 11 1
Natalia505 18 апреля в 13:54
Ответ дляViktiriia-ec46
заманіловка
Удалено администрацией...
Pole 18 апреля в 14:00
Ответ дляNatalia505
Дивно, а мали б клоуни з кульками і цукерками зустрічати.
Всі клоуни- при владі, там їм ’саме місце’.
14 3
МиссКаприз 18 апреля в 13:58
Мой муж, когда принес справку ВЛК - двери в военкомате чудным образом закрылись на замок и штук 5 тцкшников ее охраняли с автоматами, не выпускали мужа. А наивные пусть дальше думают, что документы охраняют.
Antoninaya1 18 апреля в 13:59
2? Чоловіка зупиняли 8 повністю екіпірованих людей(аж позаздрили їх екіпіровці, бо кум з нуля про один автомат на двох розповідав) 2 з автоматами стали попереду машини, щоб не втік( інші навколо чоловіка стали, щоб повістку виписати.
lekon-lekon 18 апреля в 14:00
Ответ дляAntoninaya1
2? Чоловіка зупиняли 8 повністю екіпірованих людей(аж позаздрили їх екіпіровці, бо кум з нуля про один автомат на двох розповідав) 2 з автоматами стали попереду машини, щоб не втік( інші навколо чоловіка стали, щоб повістку виписати.
А ваш чоловік ще раніше був у військоматі, заірив дані і молодець?
11 3
Natalia505 18 апреля в 14:03
Ответ дляAntoninaya1
2? Чоловіка зупиняли 8 повністю екіпірованих людей(аж позаздрили їх екіпіровці, бо кум з нуля про один автомат на двох розповідав) 2 з автоматами стали попереду машини, щоб не втік( інші навколо чоловіка стали, щоб повістку виписати.
Всі знайомі самостійно ходять. Звіряють данні, відмічаються і не раз в рік. Повістки приходять на роботу.
Antoninaya1 18 апреля в 14:02
Ответ дляlekon-lekon
А ваш чоловік ще раніше був у військоматі, заірив дані і молодець?
Так, був. А потім яйця по 17 гривень машиною по частям возив(на фірму ту працював). І якось запал пропав.
8 7
Басина 18 апреля в 14:09
Ответ дляМимо_шла
Я не понимаю почему они не на фронте?
Може вони вже після фронту?
І чого ржете? В нас під військоматом стоїть фронтовик на протезі. Зі сторони і не сильно видно, а от коли по сходам підіймався - помітно.
12 6 1
lekon-lekon 18 апреля в 14:06
Всі військові частини, включно з тцк мають свою охорону, от в тцк є своя рота охорони, де вони несуть службу. Всі роз´яснення в законах. В нашому місті, коли на місто йшли кацапи, рота охорони була чи не єдиними у кого була зброя, ще захопили БМ-21, то бурятів обстрілювали, що з південної частини міста заходили, добре, що були хлопці з артилерії і вміли стріляти.
8 4 1
lekon-lekon 18 апреля в 14:08
Ответ дляAntoninaya1
Так, був. А потім яйця по 17 гривень машиною по частям возив(на фірму ту працював). І якось запал пропав.
Тоді які питання, раз від тцк до вашого чоловіка питання немає?
3 2
Мимо_шла 18 апреля в 14:09
Ответ дляБасина
Може вони вже після фронту?
І чого ржете? В нас під військоматом стоїть фронтовик на протезі. Зі сторони і не сильно видно, а от коли по сходам підіймався - помітно.
Удалено администрацией...
Стрекоза любви 18 апреля в 14:10
Удалено администрацией...
Басина 18 апреля в 14:12
Ответ дляМимо_шла
Удалено администрацией...
Ви з тих, хто ржуть?
Може краще в них про освіту спитаєте?
6 3 1
До 18 апреля в 14:13
Ответ дляlekon-lekon
Всі військові частини, включно з тцк мають свою охорону, от в тцк є своя рота охорони, де вони несуть службу. Всі роз´яснення в законах. В нашому місті, коли на місто йшли кацапи, рота охорони була чи не єдиними у кого була зброя, ще захопили БМ-21, то бурятів обстрілювали, що з південної частини міста заходили, добре, що були хлопці з артилерії і вміли стріляти.
Ой, все))) Зруйнували картину жахів від автора: там же на дитячому майданчику! біля школи!! аж два військових у формах і о, кошмар, зі зброєю!!!! на третьому році війни. Біля Тцк, який в кінці речення стає бившим воєнкоматом)))
10 4
Antoninaya1 18 апреля в 14:16
Ответ дляlekon-lekon
Тоді які питання, раз від тцк до вашого чоловіка питання немає?
Чому 8 здорових, повністю озброєних(і не старезною зброєю), навчених військових ловлять не озброєних чоловіків без військового досвіду?
Чому єдиний син колеги, що призвався 25 грудня опинився в самому пеклі на нулі вже на початку березня, не маючи ані військового досвіду, ані впевненого навику користування зброєю.
13 3 3
Мимо_шла 18 апреля в 14:16
Ответ дляБасина
Ви з тих, хто ржуть?
Може краще в них про освіту спитаєте?
Я спросила у вас)
Вы ж пишете ’ржеш’
3 1 1
МиссКаприз 18 апреля в 14:17
Ответ дляБасина
Може вони вже після фронту?
І чого ржете? В нас під військоматом стоїть фронтовик на протезі. Зі сторони і не сильно видно, а от коли по сходам підіймався - помітно.
В нашем тцк на весь штат 1 фронтовик и он, как раз, самый нормальный! Лично сказал, что этих мразей бы перестрелял!
14 3
Басина 18 апреля в 14:18
Ответ дляМимо_шла
Я спросила у вас)
Вы ж пишете ’ржеш’
Вас слово тригернуло? Гугліть.
2 2 1 1
rainbow2018 18 апреля в 14:22
І дійсно! Як посміли виставляти охорону перед військовим об´єктом під час військових дій? Терміново зняти охорону та відзвітувати жіночці з форуму!
6 6 1
Natalia505 18 апреля в 14:22
Ответ дляAntoninaya1
Чому 8 здорових, повністю озброєних(і не старезною зброєю), навчених військових ловлять не озброєних чоловіків без військового досвіду?
Чому єдиний син колеги, що призвався 25 грудня опинився в самому пеклі на нулі вже на початку березня, не маючи ані військового досвіду, ані впевненого навику користування зброєю.
Думаєте тут хтось знає відповідь? Я вже механізм описала, як відбувається в моєму світі. Прийшли повістки, чоловіки йдуть у військомат, державне підприємство,не ховаються. По вулицям якщо ходять тцк дві людини з папочкою. Вони навіть без авто. Я ці жахи більшість, на порадниці читаю.
7 4
Nat-li 18 апреля в 14:23
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Вони ще грошей на білет до України не заробили. Ще трохи построчать і будуть готові.
5 3 1 1
Nat-li 18 апреля в 14:26
Ответ дляNatalia505
Думаєте тут хтось знає відповідь? Я вже механізм описала, як відбувається в моєму світі. Прийшли повістки, чоловіки йдуть у військомат, державне підприємство,не ховаються. По вулицям якщо ходять тцк дві людини з папочкою. Вони навіть без авто. Я ці жахи більшість, на порадниці читаю.
Причому з місячною реєстрацією. Тут тобі і яйця згадались і товпа тцкашників і лопати. Все на місці)
6 5
rainbow2018 18 апреля в 14:28
Ответ дляAntoninaya1
Чому 8 здорових, повністю озброєних(і не старезною зброєю), навчених військових ловлять не озброєних чоловіків без військового досвіду?
Чому єдиний син колеги, що призвався 25 грудня опинився в самому пеклі на нулі вже на початку березня, не маючи ані військового досвіду, ані впевненого навику користування зброєю.
А чому ви тільки через два місяці тут зареєструвалися після цього жахливого акту свовілля та наруги над правами людини? Чому не одразу, щоби нас поінформувати та здійняти громадський галас? Що ви робили з 25 грудня аж по 26 лютого????????????????
8 6
Antoninaya1 18 апреля в 14:30
Ответ дляrainbow2018
А чому ви тільки через два місяці тут зареєструвалися після цього жахливого акту свовілля та наруги над правами людини? Чому не одразу, щоби нас поінформувати та здійняти громадський галас? Що ви робили з 25 грудня аж по 26 лютого????????????????
В мене імунітет на подібні коменти. Копійка не зарахована, більшого ви не вартуєте, якщо можете кепкувати з подібної теми.
7 4
Natalia505 18 апреля в 14:31
Ответ дляNat-li
Причому з місячною реєстрацією. Тут тобі і яйця згадались і товпа тцкашників і лопати. Все на місці)
Не все. Я чекала коли ті що з автоматами, почнуть мальчіків в трусіках в товарні вагони грузити. Це класика російського жанру. Виродки були, є і будуть в нашому житті але масового одуріння я не спостерігаю.