празники не помню• 18 апреля 2024
Хтось приймав бета глюкани від впл
Ж 29 р.. Людоньки хтось знайомий з такими бадами чи був ефект? В мене знайшли високоонкогенний тип впл 16, і є слабка дисплазія шийки матки, лікуюсь у гінеколога, вирішила ще додатково приймати ці бади так як чула що вони активують імунітет
празники не помню
• 18 апреля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Мне гинеколог сказала,что впч не лечится
Ну чому лікується, робиться операція на шийці матки і поражений участок видаляється, потім вакцину можна зробити
празники не помню
• 18 апреля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Імунітет потрібно підвищувати, я зараз на інтерфероні
Мовчу, але хочу• 18 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Впч не лечится, дисплазия лечится.
А по поводу вакцины я не знаю