Додаю напруги• 19 апреля 2024
Дівчата дере горло страшне
Ніч не спала , зараз те саме.
Льодяники та чай ще більше подразнюють.
То що купити бо капець
Льодяники та чай ще більше подразнюють.
То що купити бо капець
Гомосноб• 19 апреля 2024
Це корона в мене так на новий рік починалася. Пийте нурофен, мені нічого не допомагало так дерло
Мрію про космос• 19 апреля 2024
Частіше полоскайте. Я сама як горло, то аж ригати хочеться. + пшикалки типу Хепілор
УжеВотДа• 19 апреля 2024
Мне помог сироп Пертусин, он дешевый до 60 грн ( с розовой полоской на упаковке, они разные есть). Мне его посоветовали в аптеке люди, реально хорошо от сухого кашля и боли в горле.
Еще таблетки декатылен и спрей фортеза ( я сама 2 недели пролежала с кашлем диким и насморком, да и температура была)
Ну и чаи, я облепиховый/имбирный/малиновый пила
рукиЖимолости• 19 апреля 2024
Полоскать горло водой с содой. Часто пить по чуть-чуть тёплое, по паре глотков. Можно подышать над картошкой.
Allein74999• 19 апреля 2024
У меня 5 дней дерло и пекло, чуть не сдох. Сходила к лору. Зиппелор плюс 5 раз в день, в нос капли Неладекс. Стало норм
Всіх підсаджую• 19 апреля 2024
В мене таке було на тижні.Спочатку горло.Потім нирка боліла 2 дні і ноги.Зараз все пройшло , але почався нежить і не відчуваю смаків🤦♀️
Помаранчова душа• 19 апреля 2024
Мені Оліфар подобається, чи якось так. Він на маслі, коли дере - допомагає.
Рання пташка• 19 апреля 2024
В мене боліло дико горло, почався отит, пропила антибіотик. Наступного тижня трохи замерзла- знову болить горло😮💨