Чую тут у кр багато хто слухає цю пісню якогось Заболотного. А я би йому язика вирвала.
Невже перед написанням пісні не можна було погуглити
Що біль в українській мові чоловічого роду!!!!!!! Цей біль!!!! Отака у нас культура, яка популяризує мову
Тепер спостерігаю - пишуть мені знайомі, і всі майже "біль" у жіночому роді вживають. Просто би прибила того Заболотного. Безграмотне, хоча би редактору дало текст пісні перед записом
Ответ дляZelenkа
До речі, ми були одними з перших, хто писав випускний диктант з української мови за правописом 1994 року. Тоді, наскільки я пам’ятаю, було введено лише декілька слів з літерою ґ: ґедзь, ґанок, ґава, ґазда. Всього не більше десятка. А зараз пихають де не треба 🤨
Я закінчила школу в 1986, ці слова пам´ятаю. Ґанок, ґазда, аґрус, ґава.
Janeke_in_UA• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
У меня висит карта мира. Там все названия с г заменены на ґ. Ґалапаґоси, Ґаваї, Ґельсінки, Ґренландія і тд)
А относительно произведений, то имеет место художественный замысел. В том же английском в песнях есть интересные моменты, вроде We is, I are. И сидишь, голову ломаешь ’а нас так не учили’)))
Janeke_in_UA• 19 апреля 2024
Ответ дляrybka21
Ґудзик)