Душка-свекрушка)))• 19 апреля 2024
Чому всі перукарі зациклені на кінчиках?
Типу ,що обрізати потрібно, інакше воно ламається,так і без волосся можна залишитися якщо його постійно стригти
В чому в принципі логіка,якщо постригти ,а воно знову посічется через короткий проміжок часу,або вже посічене є біля коренів так що підстигати налисо тоді?
Кишмишная Мая• 19 апреля 2024
Ну им же нужно на что-то жить))) хоть кончики подстричь, если на стрижку не идете
Душка-свекрушка)))
• 19 апреля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я не в цьому мабуть справа
Кусман Сиру• 19 апреля 2024
У них работа такая. При одинаковой длине волосы которые регулярно стригут, выглядят лучше
КинДза• 19 апреля 2024
В мене січеться ще біля коренів(( те, що на повну довжину відросло, завжди краще виглядає. але по всій довжині є ці посіченості
Ангелок з ріжками• 19 апреля 2024
Смотря какие волосы, прямые после ровного среза на вид аккуратнее, а тонкие, пористые, волнистые через 2 дня на вид такие же как и были до..
Душка-свекрушка)))
• 19 апреля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
В мене нерівні схильні до кудрявості ,не сказала б що тонкі
Душка-свекрушка)))
• 19 апреля 2024
Ответ дляКинДза
Отож, якщо постригти кінці,що це дасть взагалі тоді?
Дивна в них якась логіка із цими кінчиками...
Белочкой зови• 19 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я не в цьому мабуть справа
Автор, раніше брала косу в руку, а кінчики такі посічені, знову зніму їх, а вони знову посічені. Змінила перукаря, а може стала прислухатися до рекомендацій, що сухі кінці потрібно постійно зволожувати і напитувати, але я не переборщити, щоб не пересушити. О, і пропали посічені кінчики. Тобто багато факторів впливає, і майстер, і інструмент, і догляд і фен
Душка-свекрушка)))
• 19 апреля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Неправда , волосся яке стригли регулярно просто коротше
Душка-свекрушка)))
• 19 апреля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А ви вважаєте, коли висять понизу оті сопельки то красиво?
Мені краще так, аніж із карешкою ходити
Летала_НаМетле• 19 апреля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
У мене товсте волосся, але пористе і пухнасте.
Після стрижки краще виглядають.
Достатньо раз на півроку знімати 5-6см.
Після стрижки краще виглядають.
Достатньо раз на півроку знімати 5-6см.
Душка-свекрушка)))
• 19 апреля 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я не користуюсь феном,але все одно волосся посічене
Ангелок з ріжками• 19 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В мене хвилясті, пористі,через декілька днів після ’ кінчиків’ на вигляд такі самі як і до, тільки коротші, перестала обрізати
КинДза• 19 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
ну, я стрижу їх час від часу, просто що рівніше було. але проблему воно справді конкретно у мене не вирішує
Душка-свекрушка)))
• 19 апреля 2024
Ответ дляКинДза
Та багато в кого не вирішує,просто це професійна деформація перукарів
БальзаковскийВозраст• 19 апреля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Да
ОноВамнадо• 19 апреля 2024
Може у перукарів більше нема чим похизуватися і вони видумали що всім треба робити так як вони сказали і крапка) типу хоч десь треба бути експертом.
Все і одразу• 20 апреля 2024
Автор, а какой уход вы используете для волос? Какой шампунь, маска, кондиционер, каждый раз используете при мытье? Что наносите после мытья волос?
Душка-свекрушка)))
• 20 апреля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Аптечна косметика
Шампунь+маска в ванній
Після є капсули-олійки,спреї,масла
І ще в корні перед миттям індійську олію мажу для росту волосся,і пілінг теж перед миттям не кожен раз
Мию волосся раз в 3-4 дні
Шампунь+маска в ванній
Після є капсули-олійки,спреї,масла
Мию волосся раз в 3-4 дні
Все і одразу• 20 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Аптечна косметика
Шампунь+маска в ванній
Після є капсули-олійки,спреї,масла
Мию волосся раз в 3-4 дні
Шампунь+маска в ванній
Після є капсули-олійки,спреї,масла
Мию волосся раз в 3-4 дні
А шампунь и маска конкретно какие?
Душка-свекрушка)))
• 20 апреля 2024
Ответ дляВсе і одразу
А шампунь и маска конкретно какие?
Мас маркет
Все і одразу• 22 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мас маркет
Рекомендую на проф перейти и правильно укладывать волосы, чтоб закрывать кутикулу. Если вы не сушите феном, кутикула не закрыта и травмируется, а волосы ломаются и секутся
Душка-свекрушка)))
• 23 апреля 2024
Ответ дляВсе і одразу
В мене жах на голові після сушіння феном
Все і одразу• 24 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так их не сушить нужно, а укладывать брашем и феном, поменяйте маску на восстанавливающую проф желательно, держите ее минут 10-15, смывайте ее прохладной водой, не горячей.
Душка-свекрушка)))
• 24 апреля 2024
Ответ дляВсе і одразу
А в чому різниця?