Замулена ріка• 20 апреля 2024
Сьогодні МАМО йде на хрестини? Ждьомс
СпайдерВумен• 20 апреля 2024
А я ж думаю, до чого це мені сьогодні снилося немовля, хрестини і що моя свекруха (цілком притомна в реальному житті жінка) сказилася - захопила дитину і з істерикою відмовлялася віддавати. А то ж 20 число сьогодні!
Піти кримінальні новини Бердичева почитати чи що...
Запароленое одеяло• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дівчата, а минулі 2-3 дні мамО на зв´язок взагалі виходила? Бо щось мені її теми вже пару днів не траплялись.
Реально в Бердичів поїхала?
Що за тема про Бердичів??? Я пропустила, хелп!!!
остання ось ця була в моєму житті. А що далі?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3521337-3
Замулена ріка
• 22 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
дівчата, була тема? я щось пропустила?
Неа
Леннон_Жив!• 22 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Потім ще було, що хрестини 20, в Бердичеві в батьків невістки, і син з невісткою і малим поїдуть машиною за 2-3 дні, аби все підготувати, а мамО запропонували їхати поїздом в день хрестин, і ночувати до сватів не запросили, бо нема де. І свекруха образилась, бо хотіла їхати машиною з невісткою і займатися організацією хрестин. Навіть розпланувала, що син за кермом, вона спереду, а її двоє молодших і невістка з малим на руках поїдуть на задньому сидінні в седані))
ВсеЧетко• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
спецом зайшла подивитися, чи не було теми про хрестини)) ех
Замулена ріка
• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
.
Запароленое одеяло• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
УУУ не можу знайти тему. Чому адміністрація не поєднує в один архів такі багатосерійні серіали?