Телячі ніжноСті• 20 апреля 2024
Действительно ли тюрьма тем кто не идёт на войну
Недавно говорила со знакомым,он на столько категоричен в плане войны.Говорит,что если дадут повестку,никуда не пойдет.Если остановят и будут забирать силой он будет отбиваться(даже биту специально положил в машину) Говорит,пусть меня садят в тюрьму лучше,чем на верную гибель.Говорила с его женой,она вообще в подавленном состоянии.Расказывала,что у мужа реально едет крыша,сутками слушает военных и смотрит видео о войне.Много его друзей уже забрали и он со всеми перезванивается и они ему рассказывают о том ужасе что там сейчас происходит.
Я честно тоже немного в шоке,знаю эту пару,они всегда были веселые позитивные ребята.Сейчас же постоянно угрюмые без настроения, разговоры одни про смерть.
Говорят,что ожидание смерти , хуже самой смерти.Что все равно все там будут,что идёт насильное истребление и т д
Мне почему-то так плохо стало после встречи с ними.
Вот стало просто интересно, действительно ли можно отказаться воевать и просто сесть в тюрьму?
Ответ дляНа пів ставки
кто-то задумывался о реестрах военнообязаных, которые будут храниться в облаке? Кто-то знает что тцк оргтехнику закупили британцы?
кто-то задумывался для чего британцам наши реестры с нашими данными от и до?
Кто-то задумывался о том, что Британия все же будет воевать с Ираном. Но не своими руками.
Подписанные с британцами договоренности о том, что они нам консультации и бабло_ а мы людской ресурс?
Продали нас потрохами.
Страшнее, что при захвате, эти реестры взламывает раша. И у неё все ’враги’ по списку((((((
Не дай Бог
Ответ дляО_Юми
Чоловік працює в критичній інфраструктурі (мобільний зв´язок). Каже, що в них просто катастрофічна нестача кадрів. Купу хлопців забрали, бо не мали броні (ті, хто мав офіцерське звання після військової кафедри). Нових знайти нереально, люди не хочуть влаштовуватись офіційно, бо це лише після ТЦК. Беруть юних дівчат, які звісно не в зуб ногою, яких треба ще півроку вчити, щоб хоч на годину пустити самостійно працювати з ядром мереджі. Ми ж всі пам´ятаємо, що було, коли Київстар завалився на день. Це страшне, бо така ж ситуація не лише в цій галузі (тут хоч половина має бронь), а скрізь. Внутрішній ворог швидше розвалить державу, ніж зовнішній
Тобто чоловікі ховаються, і не йдуть не те, що на фронт, вони навіть на економічному фронті вджобувати бояться, а винні якісь узагальнені внутрішні вороги?
Ответ дляJave
Мій працює з американцями)) як думаєте який у нього рівень англійської..а ще він вчить додатково 2 мови.. так як мови йому не тільки для роботи треба..це ще й хобі . Ви за це одоробло голосували у 2019?
Мова не єдина умова, треба ще технічна освіта. І буде мати бронь. Вакансії у вільному доступі, які претензії до мене? Ні, не голосувала, і всіх відмовляла.
frumoasa17• 20 апреля 2024
Ответ дляАлена_С
Тому що бронь ще має працювати. Є не єдиний випадок, коли людина приходить в тцк. Їй говорять, що це не працює і мобілізовують. Якби було нормально, то на вакансії з бронюванням черги були б. Ще і відбирали б роботодавці.
Ответ дляPole
А чому ж п-во критичної інфраструктури не подбало про бронь для своїх працівників? Звісно, хто туди піде, крім дівчат...
Всім не дають, ті хто має офіцерське звання після військової кафедри не підлягали бронюванню ще нещодавно. А це велика кількість. Зараз наче мобільні оператори можуть бронювати до 100%, але все одно дефіцитні спеціальності не підтверджує штаб
Ответ длязаварний look
Так
Два роки тюрми
Якщо прийме присягу - це квиток в один кінець
На жаль
Мені теж інколи страшно
Сьогодні до речі річниця дебатів на стадіоні
Дивилася відео як Зеленський в мікрофон кричав - чому досі йде війна
Чому досі пенсії 2200
За 5 років все лише погіршилось при його керуванні
Два роки тюрми
На жаль
Мені теж інколи страшно
Чому досі пенсії 2200
Чого тюрма?
До тюрми дожити ще треба.Он ТЦК білого дня людям в спину бойовими стріляють.Погугліть.
Трупів судить точно не будуть
Anita123-13ef• 20 апреля 2024
Ответ длязаварний look
Так
Два роки тюрми
На жаль
Мені теж інколи страшно
Чому досі пенсії 2200
Два роки тюрми
На жаль
Мені теж інколи страшно
Чому досі пенсії 2200
Тааак,при Порошенко була б перемога наша в перші 2 дні
Anita123-13ef• 20 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ого!!!Я гадаю що такі кошти є не в усіх:(
Бідні наші люди:( Якщо реально вигребуть всіх,хто ж буде працювати?Жінки всього не потягнуть.
Тому і не роблять масову мобілізацію
Anita123-13ef• 20 апреля 2024
Ответ дляMars88
Закон вступить в силу і буде масова
Немає в законі про масову
Anita123-13ef• 20 апреля 2024
Ответ дляMars88
Їм треба набрати живу силу.Зараз гребуть всі,а після закону взагалі без розбору будуть.От побачите
Ну на заводах є бронь, там де дійсно неможе жінка замінити, так само як електриків, сантехніків і тд, їм давно вже броні поробили.
Ответ дляМиззери
А как модно заставить , мужика ?
Он ляжет и будет лежать , ну побьешь ногами и дальше что ? Он резво побежит с автоматом ? Я б тоже так делала если б меня хотели на фронт отправить , легла бы и лежала и делайте что хотите
Да, не все могут убивать.
Вчерашние бойцы он як яро рассправились с мальичком-полицейским и такое быдло в тылу сидело и таких полно, которые за бабки по тылам сидят. У нас есть армия проффесиональная - пусть воюют , а не мужчин хватать с улиц, которые не хотят воевать. Есть люли, которые выбрали свою профыесиею - защищать , вот и вперед.
Ответ дляLina 75
Да, не все могут убивать.
В нас нема професійної армії,основна частина української армії були добровольці.За два роки ми багатьох втратили.Нові не спішать.Офіцери запасу в армію не йдуть і їх не мобілізують
Ответ дляKusyka
Це Ви вже перекручуєте. Йшлось за роботу в тій галузі де просто так нікого не візьмуть. Й не так це легко як то замінити пільговими категоріями чи ще кимось. До мобілізації цей факт не має відношення,навіть в таких галузях не у всіх є броня
Брєд..в галузі де працює чоловік досить дорогі спеціалісти, і скажу так інвестори зарубіжні не дивляться на нинішні вакансії ВЖЕ інших українців.. тобто замість них беруть на проекти з інших країн і після війни нашим спеціалістам потрібно буде мін 5 років щоб знову проекти верн в Україну а значить і гроші і податки..тому не факт, що економічний вихлоп від чоловіка заброньованого в телеком компанії вище ніж від спеціаліста в тій сфері, де працює мій чоловік.. і там також не всіх беруть
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
З бронями вже деякі необережні з учебки пишуть до родини.
Поцікавтесь.
Бронь хіба,якщо ти квартал-95
Поцікавтесь.
Бронь хіба,якщо ти квартал-95
Или работник бродячего цырка
Ответ дляО_Юми
Ви ж розумієте, що то претензії не до вас.. то більше про те що і бронювання чоловіків під час війни не справедливо..то який пєтя депутат вирішує за людину, що вона мусить робити..якось так
Ответ дляЗаела_пластинка
Помню сразу после выборов пообещал открыть детям спец. счета и перечислять туда деньги от ренты полезных ископаемых, чтобы на 18 лет ребенок мог купить себе квартиру. Но не просто ребенок, а достойнык, рожденный начиная с 2019 г., т.к. после избрания Зеленского. На советчице знатный был собачник относительно а чем мой ребенок хуже, если он родился до выборов.
как я пропустила эту тему?
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Может кто обьяснить- по новому закону судить могут если даже повестку не получил в руки, а была отметка с почты что не получена? Или все равно только после прохождения медкомиссии?
Вкусныйпончик• 20 апреля 2024
Ответ дляАлена_С
Так ахто, якщо вони бояться виходити з дому, щоб не загреміть на фронт