Телячі ніжноСті• 20 апреля 2024

Действительно ли тюрьма тем кто не идёт на войну

Недавно говорила со знакомым,он на столько категоричен в плане войны.Говорит,что если дадут повестку,никуда не пойдет.Если остановят и будут забирать силой он будет отбиваться(даже биту специально положил в машину) Говорит,пусть меня садят в тюрьму лучше,чем на верную гибель.Говорила с его женой,она вообще в подавленном состоянии.Расказывала,что у мужа реально едет крыша,сутками слушает военных и смотрит видео о войне.Много его друзей уже забрали и он со всеми перезванивается и они ему рассказывают о том ужасе что там сейчас происходит.
Я честно тоже немного в шоке,знаю эту пару,они всегда были веселые позитивные ребята.Сейчас же постоянно угрюмые без настроения, разговоры одни про смерть.
Говорят,что ожидание смерти , хуже самой смерти.Что все равно все там будут,что идёт насильное истребление и т д
Мне почему-то так плохо стало после встречи с ними.
Вот стало просто интересно, действительно ли можно отказаться воевать и просто сесть в тюрьму?
Миззери• 20 апреля 2024
Ответ дляLina 75
Да, не все могут убивать.
Вчерашние бойцы он як яро рассправились с мальичком-полицейским и такое быдло в тылу сидело и таких полно, которые за бабки по тылам сидят. У нас есть армия проффесиональная - пусть воюют , а не мужчин хватать с улиц, которые не хотят воевать. Есть люли, которые выбрали свою профыесиею - защищать , вот и вперед.
Я вообще не понимаю с хрена ли срок давать за что ? За то что человек не хочет и может убивать ? Абсурд

Kusyka• 20 апреля 2024
Ответ дляАлена_С
Тобто чоловікі ховаються, і не йдуть не те, що на фронт, вони навіть на економічному фронті вджобувати бояться, а винні якісь узагальнені внутрішні вороги?
Так їх загнали в такі умови. Піде працевлаштовуватись - привіт воєнкомат, офіційне працевлаштування треба довідка звідти. Поміняти паспорт - фото вклеїти чи ще щось - те саме. Варіантів нема. А ситуації в родинах різні не скрізь жінка може сама тягнути якщо чоловіка заберуть на фронт. От і перебиваються шабашками й никаються. Мій теж дивиться,коли з роботи йде додому, хоча має право на відстрочку(ще не оформили просто),брата чоловіка рік як мобілізували з села правда, ми просто проживаємо не по прописці і чоловік на роботі в списках третьої черги через що до нього якщо доберуться то в останню чергу.
Так би можна було спокійно змінити роботу й більше йому заробляти. Колись як наша дитина родилась почалось АТО, саме міняв роботу, то ледь відбився в останній момент від мобілізації
Реверанс• 20 апреля 2024
Ответ дляViktoria_St
Может кто обьяснить- по новому закону судить могут если даже повестку не получил в руки, а была отметка с почты что не получена? Или все равно только после прохождения медкомиссии?
Повістка вкинута в почтову скриньку вважається врученою.
Тут тиждень назад пів-Троєщини так обілетили.
Але,людина могла виїхати,зняти квартиру чи ще щось і тієї скриньки в очі не бачити.
До,речі тим хто вже служить теж прислали.
Хлопці ржуть,що пішли б до воєнкомату та командир з 0 не відпустить
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви вважаєте легко знайти мільйон найманців?
Хотеть надо.Что ответил зеля на предложение макрона ввести войска? Что пока Украина борется чужих тут не будет. Своих мужчин не жалко
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Ну вот у нас так. Дом продали, соседка говорила что приезжали из военкомата ругались что все продают и переезжают) пытаюсь понять что делать дальше.
mamaМия• 20 апреля 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Навіть, якщо добровільно підуть здорові дядьки, вашого ніхто не відпустить, бо заміняють 200 тих
Але був би шанс хоча б на відпустку
PANTERA_KET• 20 апреля 2024
Ответ дляСлава Українi
Я мужу говорю, может соседа побить по договорняку, получить условно и не подлежать мобилизации
Кстати идея можно и жену.... (с гримером договориться)
О_Юми• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
Брєд..в галузі де працює чоловік досить дорогі спеціалісти, і скажу так інвестори зарубіжні не дивляться на нинішні вакансії ВЖЕ інших українців.. тобто замість них беруть на проекти з інших країн і після війни нашим спеціалістам потрібно буде мін 5 років щоб знову проекти верн в Україну а значить і гроші і податки..тому не факт, що економічний вихлоп від чоловіка заброньованого в телеком компанії вище ніж від спеціаліста в тій сфері, де працює мій чоловік.. і там також не всіх беруть
Та досить вже ваших заздрощів. Зможе ваш чоловік працювати, якщо інет ляже? Ні! І взагалі, хоче бронь, можна піти до цирку
О_Юми• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
Ви ж розумієте, що то претензії не до вас.. то більше про те що і бронювання чоловіків під час війни не справедливо..то який пєтя депутат вирішує за людину, що вона мусить робити..якось так
В житті взагалі багато несправедливості. Наприклад, одні наголосували по приколу, а інші разом з ними в дупі

sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляMars88
Їм треба набрати живу силу.Зараз гребуть всі,а після закону взагалі без розбору будуть.От побачите
А далі прийдуть орки, то доведеться усім у їх армії воювати? своїх же вони почнуть економити.
Тролі у розділі Робота.
Kusyka• 20 апреля 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Не прокатить. Треба справжні синяки. Та й взагалі ідея бредова
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Есть случаи что даже счета блокировали через это. Человек на 0, а ему по неявке счета блочат... Вільна країна, мля
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Тролі у розділі Робота.
Удалено администрацией...
sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
Ага, у лугандоні ж усе чудово
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Ага, у лугандоні ж усе чудово
Удалено администрацией...
sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
Потому что тут мой дом? Я вам даже больше скажу - мы многодетные, теоретически до августа можем выехать
sur_sur• 20 апреля 2024
Це добре, їдьте.
Jave• 20 апреля 2024
Ответ дляО_Юми
Згодна..

Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Це добре, їдьте.
Кто вы такая указывать мне что делать? Идите воюйте, вы же за продолжение войны
Jave• 20 апреля 2024
Ответ дляО_Юми
Про цирк я йому і говорю)) залишили на самий крайній момент..або можна йти ще журналістом на гавномарафон, їм також бронь дають
sur_sur• 20 апреля 2024
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
Реверанс• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Ага, у лугандоні ж усе чудово
в нас гірше,руками кримінальників в тюрмі намагаються вбити Червінського,якого в тюрму посадив пан Зеленський НІ ЗА ЩО.
Так як свого часу відсидів Андрій Антоненко,Юля Кузьменко,генерал Дмитро Марченко та ще багато інших Героїв України.
Воювати пан Кулеба запрошує лопатами,вони правда теж волонтерські.А фронт закриють людьми,це вже мова нашого шановного пана президента.Думаю,до Нового Року людей на фронті вже не буде.Залужного прибрали не спроста
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Ща и вам напишут что просто вы не заработали чтоб вывезти мужа и вообще виноваты в войне)
sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Якось боретеся чи тільки ’пагаварить’?
О_Юми• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
Все вірно. Реально ця бронь це спосіб роздратувати суспільство, розділити його. Але так хоч щось ще працює. Не буде броні, то взагалі економіка ляже. Вона і так вже ледве дихає
Реверанс• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Якось боретеся чи тільки ’пагаварить’?
Боремося за Героя.Так,Червінського перевели до Кропивницького за 300 км від Києва,тепер ще там двіжуємо.Червінський з приводу тортур в тюрмі звернувся до Европейського суду,бо пан Зеленський нам тут росію вже влаштував.
sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 20 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
Где это написано, скрин можно?