Телячі ніжноСті• 20 апреля 2024
Действительно ли тюрьма тем кто не идёт на войну
Недавно говорила со знакомым,он на столько категоричен в плане войны.Говорит,что если дадут повестку,никуда не пойдет.Если остановят и будут забирать силой он будет отбиваться(даже биту специально положил в машину) Говорит,пусть меня садят в тюрьму лучше,чем на верную гибель.Говорила с его женой,она вообще в подавленном состоянии.Расказывала,что у мужа реально едет крыша,сутками слушает военных и смотрит видео о войне.Много его друзей уже забрали и он со всеми перезванивается и они ему рассказывают о том ужасе что там сейчас происходит.
Я честно тоже немного в шоке,знаю эту пару,они всегда были веселые позитивные ребята.Сейчас же постоянно угрюмые без настроения, разговоры одни про смерть.
Говорят,что ожидание смерти , хуже самой смерти.Что все равно все там будут,что идёт насильное истребление и т д
Мне почему-то так плохо стало после встречи с ними.
Вот стало просто интересно, действительно ли можно отказаться воевать и просто сесть в тюрьму?
serebro16-72be• 20 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ого!!!Я гадаю що такі кошти є не в усіх:(
Бідні наші люди:( Якщо реально вигребуть всіх,хто ж буде працювати?Жінки всього не потягнуть.
у одиниць і то їх нема вже в країні
Ответ дляCharming
Чому не обговорювати? Більшість контрактників та кадрових - добре пристроїлись. Мобілізовані - як один , через місяць навчання, в окопі на 0. Жоден з роти мого чоловіка не витримав там рік. Або 200, або 300, або захворювання. Тому виникає питання де воюють ті, хто 2-3 роки ’ типу’ на 0.
+
Теж хочу добавити, що в ЗСУ можна по різному бути.
ПВО під Києвом і штурмовик на Донбасі обидва в ЗСУ - тільки ступень небезпеки геть різний.
serebro16-72be• 20 апреля 2024
Ответ дляNatka A.
+
є в кожному місті мобільні групи. може повезти і буде захищати наприклад Франківськ
_ЯгодаМалина_• 20 апреля 2024
Ответ дляserebro16-72be
Те кто пошел в тро в самом начале тоже надеялись на такое. А оказались в самой ж...пе.
Ответ дляKusyka
Есть свои нюнсы, нужны рекомендации. Мой брат на такую работу попал через двоюродного(тот когда-то через бесплатную стажировку и жесткий отбор). И образование нужно если не связь то копьютерная инженерия или другое высшее техническое, и автобиография хорошая, справка о несудимости, хорошая кредитная история и другой отбор. Проверяют. Не так там все просто. И сейчас там действительно стагнация, родственник говорит что многую работу там девушка не осилит даже умная, часто командировки(не Киевстар), это не всем подходит.
Скажем у меня тоже техническое образование, но на подработку я по некоторым параметрам даже имея диплом не подойду. Свои нюансы везде
Людина наче з Місяця, типу вчора водій, сьогодні технічний спеціаліст з вільним володінням англійською і часто ще якоюсь мовами. Це ж елементарні речі, будь-хто розбереться
Ответ дляserebro16-72be
Так і є!
І якщо повезло, і ти ПВОшник десь далеко від фронту, чи дрони десь здалеку запускаєш, це зовсім не те, що штурмовик на нулі.
Але гарні місця вже давно зайняті, бо бажаючих так служити багато: ти в ЗСУ, тобі повага, гарна зарплатня, дружина на форумах гордо строчить ’а мій третій рік в ЗСУ’.
І зовсім інша штука штурмовик, там по три роки не служать ((
Ответ дляО_Юми
Ну-ну..зараз почнете розповідати про те що роботу, яку виконує ваш чоловік не може ніхто виконувати.. а може дійсно всі - то значить всі.. а не так мій підримує економіку повезло йому що працює в телекомуніуаційній компанії чи де..тому хай воюють інші..
frumoasa17• 20 апреля 2024
Ответ дляNatka A.
Так і є!
ППОшниками теж не завжди щастить. Ви просто не знаєте, що вони також гинуть. Особливо як що це оператори совкових систем.
За останній час винесли дві українські батареї С-300 балістикою, а на початку війни не всіх вивели з під удару
Ответ дляО_Юми
Чоловік працює в критичній інфраструктурі (мобільний зв´язок). Каже, що в них просто катастрофічна нестача кадрів. Купу хлопців забрали, бо не мали броні (ті, хто мав офіцерське звання після військової кафедри). Нових знайти нереально, люди не хочуть влаштовуватись офіційно, бо це лише після ТЦК. Беруть юних дівчат, які звісно не в зуб ногою, яких треба ще півроку вчити, щоб хоч на годину пустити самостійно працювати з ядром мереджі. Ми ж всі пам´ятаємо, що було, коли Київстар завалився на день. Це страшне, бо така ж ситуація не лише в цій галузі (тут хоч половина має бронь), а скрізь. Внутрішній ворог швидше розвалить державу, ніж зовнішній
Укравто. Та же история, люди массово увольняются, новых взять негде
Ответ дляfrumoasa17
Ну, звісно, ПВОшників русня теж намагається вирахувати.
Але рівень небезпеки у порівнянні зі штурмовиком на нулі, чи хлопцями які тримають оборону крайніх позицій під шквальним вогнем - геть різний.
Сонная Сова• 20 апреля 2024
Ответ дляdiamond_shop
та дадуть в руки автомат, відправлять воювати на боці рашки проти нас
Некоторые тут так бояться что придется воевать против Украины с в составе рашки, так бояться, что сами воевать не идут, а чужих мужей отправляют.
Вопрос. Где логика?
Сонная Сова• 20 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бо в цивілізованній країні всі громадяни оновили Б свої дані і мобілізація йшла більш спокійно.Але українці-анархісти по-духу і цивілізовано не виходить.
А загиблих і поранених треба міняти.
В цивилизованной стране есть демобилизация, ротация и инвалидов по за штат не выводят с пенсией мизерной.
frumoasa17• 20 апреля 2024
Ответ дляNatka A.
Згодна. Ризик набагато вищий.
Брат був гранотометником(
frumoasa17• 20 апреля 2024
Ответ дляСонная Сова
І влк нормальна, як сам написаний наказ, так і проходження, а то на нулі опиняються хворі люди.
frumoasa17• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Отож якраз підрозділи ТРО і кидали на самий 0(
Тро це взагалі легка піхота по своїй суті. Як зараз не знаю, але раніше у них і техніки могло не бути.
Ответ дляJave
Може виконувати спеціаліст, а не вчорашній охоронець АТБ. Якщо аш теж має вищу технічну освіту, хоча б, володіє вільно англійською, то велкам, кадрів не вистачає. Це по-перше, а по-друге, я за те, щоб воювали лише військові і контрактники, а не всі. Тож ваші коментарі мимо
Ответ дляL-i-s-a-92af
А загиблих і поранених треба міняти.
Так у тебя под каждой сиськой по одной бородатой царевне. Пусть сосок изо рта вынимают и приезжают на обновление данных. Надо менять загыблых и пораненых, твои сынки очень нужны для спокойной цивилизованной мобилизации. И муж- анархист впереди этой троицы и вы замыкающее звено, как цивилизованная громадянка
Ответ дляО_Юми
Мій працює з американцями)) як думаєте який у нього рівень англійської..а ще він вчить додатково 2 мови.. так як мови йому не тільки для роботи треба..це ще й хобі . Ви за це одоробло голосували у 2019?
Ответ дляО_Юми
А чому ж п-во критичної інфраструктури не подбало про бронь для своїх працівників? Звісно, хто туди піде, крім дівчат...
Ответ дляJave
Це Ви вже перекручуєте. Йшлось за роботу в тій галузі де просто так нікого не візьмуть. Й не так це легко як то замінити пільговими категоріями чи ще кимось. До мобілізації цей факт не має відношення,навіть в таких галузях не у всіх є броня
Ответ дляforumchanka
ну ладно уговорили.давайте вашего сбушника.мы все погрузимся в его тачку.и не забудьте со своего кармана бабло ему забашлять.а то ишь ты какая хитрая.мне лично еще и заграницами недвигу прикупите.я хочу жить как дома жила а не тынятся по чужим углам за тарелка супа и аренду.и да.я ленива.заводы уборки не предлать!
Сиди вдома, тобі ніхто не пропонує виїжджати))
Ответ дляforumchanka
а типа шойгу не долларовый миллиардер на этой войне бабло рубает аж бегом ?где я не права?а типа детки кремлевской компашки с путькиными внуками не в дубаях на яхтах,а в окопах сидят в чужой стране?гибнет ванька дурак что б им хорошо и сытно жилось на этом свете
...а в своєму оці і бревна не помічаю...
Ответ длязаварний look
В мене всі виїхали знайомі
23-30 років
Ми з Києва
Виїзд з Одеси в Молдову
23-30 років
Ми з Києва
Виїзд з Одеси в Молдову
Когда???? До декабря все выезжали, с февраля начался капец!
Девочки!! Сейчас жопа творится, особенно Одесская облать! Вы понимаете что их задержат и в военкомат отвезут, а оттуда сразу в казарму!
Только не Одесса-Молдова! Не соглашайтесь