Телячі ніжноСті• 20 апреля 2024
Действительно ли тюрьма тем кто не идёт на войну
Недавно говорила со знакомым,он на столько категоричен в плане войны.Говорит,что если дадут повестку,никуда не пойдет.Если остановят и будут забирать силой он будет отбиваться(даже биту специально положил в машину) Говорит,пусть меня садят в тюрьму лучше,чем на верную гибель.Говорила с его женой,она вообще в подавленном состоянии.Расказывала,что у мужа реально едет крыша,сутками слушает военных и смотрит видео о войне.Много его друзей уже забрали и он со всеми перезванивается и они ему рассказывают о том ужасе что там сейчас происходит.
Я честно тоже немного в шоке,знаю эту пару,они всегда были веселые позитивные ребята.Сейчас же постоянно угрюмые без настроения, разговоры одни про смерть.
Говорят,что ожидание смерти , хуже самой смерти.Что все равно все там будут,что идёт насильное истребление и т д
Мне почему-то так плохо стало после встречи с ними.
Вот стало просто интересно, действительно ли можно отказаться воевать и просто сесть в тюрьму?
L-i-s-a-92af• 20 апреля 2024
Ответ дляJimson
А где именно нужно читать?
Заходите на российские ресурсы и читайте их новости
diamond_shop• 20 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Вперед, на выезд, на восточную границу - Вас там встретят с хлебом-солью.
та дадуть в руки автомат, відправлять воювати на боці рашки проти нас
KrupinkaSs• 20 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
А на Украину для чего напал? Чтобы что?
Значит ,по вашему мнению ,в этом нет никакой логики?Просто вот так ему захотелось ,маниакальные мысли и т.д и т.п?
L-i-s-a-92af• 20 апреля 2024
Ответ дляJave
Так, але схоже ми виходили із зони їх впливу.. + тут хтось писав, ще одну причину: погіршувалося становище в еконіміці росії тому щоб не займатися економікою, путін обєднав їх всіх навколо ідеї війни з Україною
Думаю,це і є головна причина.Імперії живуть лише воюючи.росії постійно потрібен зовнішній ворог і війна.Поглинуть Україну,буде наступна жертва
L-i-s-a-92af• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Якщо на зараз ЗСУ 1 мільйон, то логічне питання, навіщо мобілізація такими темпами і засобами?
Бо в цивілізованній країні всі громадяни оновили Б свої дані і мобілізація йшла більш спокійно.Але українці-анархісти по-духу і цивілізовано не виходить.
А загиблих і поранених треба міняти.
L-i-s-a-92af• 20 апреля 2024
Ответ дляО_Юми
Контрактна армія,лише за власним бажанням за великі гроші. А не примусово. Немає бажаючих українців, шукати найманців
Ви вважаєте легко знайти мільйон найманців?
L-i-s-a-92af• 20 апреля 2024
Ответ дляJimson
Сильні б´ють слабих. На жаль так було завжди. Згадайте колонізацію Північної чи Латинської Америки... хоча, напишемо Південну, Латинською вона стала після колонізації
Ще згадайте,що було до нашої ери.Бо ж в раші і досі середньовіччя,то ви і приклади відповідні підібрали
KrupinkaSs• 20 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаете ,що після того як поглинуть Україну,ті хто за нашим западним кордоном захотять стати наступним ворогом раші?Та вони будуть підписувати любі договора, і таке інше щоб не доводити до воєнних дій.Та і ядерна у них є,а це вагомий інструмент для договорів про мир.
L-i-s-a-92af• 20 апреля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Любі договора
Це як? Країни Балтії вийдуть з ЄС і знову увійдуть у н´ю срср
Ответ длязаварний look
Так
Два роки тюрми
Якщо прийме присягу - це квиток в один кінець
На жаль
Мені теж інколи страшно
Сьогодні до речі річниця дебатів на стадіоні
Дивилася відео як Зеленський в мікрофон кричав - чому досі йде війна
Чому досі пенсії 2200
За 5 років все лише погіршилось при його керуванні
Два роки тюрми
На жаль
Мені теж інколи страшно
Чому досі пенсії 2200
Помню тот цирк как вчера было. Не пойму чего люди ждали от клоуна. И клоун это я говорю не чтоб обидеть, а это его профессия. Помню как тут пытались отчаянно доказать, переубедить, что ну вы ж не выберете хирурга к себе на операцию клоуна. Так почему ж вы хотите за него голосовать в качестве президента. Ведь каждый должен выполнять свою работу. Политик, дипломат - свою, клоун - свою. А кто слушал ? Кричали - хоть поржем и кто угодно лишь бы не Порох. Ну ожидаемо теперь. Не знаю как можно было не понимать что нас ждет с таким выбором
Ответ дляО_Юми
Полностью вас поддерживаю, но ни один иностранный наемник под арту не пойдет. Максимум - колониальные войны, легкое стрелковое оружие, значительное качественное и численное превосходство над противником.
Бунты подавлять в Буркина-Фасо или Габоне, скажем так.
Вот информация по соседям, озвучиваются очень серьезные цифры.
Бойцам «Вагнера» платят гораздо лучше, чем солдатам регулярной армии России. Согласно данным ГУР, которые видели журналисты Wall Street Journal, наемники получают 5790 долларов в месяц, а также 2500-11000 долларов премии в зависимости от успешности миссий и их роли в выполнении этих задач. Также «вагнеровцы» получают дополнительные деньги за убийство украинских солдат. Реклама «Вагнера» в социальных сетях говорит, что предлагает оплату от 4200 долларов.
Ответ дляforumchanka
почему не берут инвалидов,многодетных которые тачки гоняют копейку имеют?прям в киевстаре девочки не справятся.на хороший оклад аж бегом побегут.можно и раненых принять на работу,которые по здоровью уволились.им тоже работа нужна.можно студентов на подработку
Есть свои нюнсы, нужны рекомендации. Мой брат на такую работу попал через двоюродного(тот когда-то через бесплатную стажировку и жесткий отбор). И образование нужно если не связь то копьютерная инженерия или другое высшее техническое, и автобиография хорошая, справка о несудимости, хорошая кредитная история и другой отбор. Проверяют. Не так там все просто. И сейчас там действительно стагнация, родственник говорит что многую работу там девушка не осилит даже умная, часто командировки(не Киевстар), это не всем подходит.
Скажем у меня тоже техническое образование, но на подработку я по некоторым параметрам даже имея диплом не подойду. Свои нюансы везде
Ответ дляKrupinkaSs
З Гітлером теж підписували любі договора. Чим це закінчилось?
Ответ дляL-i-s-a-92af
А загиблих і поранених треба міняти.
Громадяни цивілізованих країн дуже цінують своє життя та здоров´я. Мало того, уряд також їх цінує.
Скільки втратила Франція у Другій світовій війні та скільки Радянський Союз?
Nikol-9a2f• 20 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я свого вже рік не бачила, про що ви? Відпустили на тиждень, а по факту був два дні і одразу назад. Бо немає ким замінити. І ви не військових обговорюйте хто де як влаштувався, а здорових дядьків, що ховаються за спідниці. Через це немає заміни нашим чоловікам.
Навіть, якщо добровільно підуть здорові дядьки, вашого ніхто не відпустить, бо заміняють 200 тих
KrupinkaSs• 20 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
При гитлері не було ядерної зброї
Ответ дляL-i-s-a-92af
А загиблих і поранених треба міняти.
Почитайте, що кажуть громадяни Польщі, Молдови, Німеччини щодо дій в разі мобілізації. Відсоток готових воювати менше 20%. Ніхто не хоче помирати, ні українці, ні європейці. І це нормально
Nikol-9a2f• 20 апреля 2024
Ответ дляCharming
Чому не обговорювати? Більшість контрактників та кадрових - добре пристроїлись. Мобілізовані - як один , через місяць навчання, в окопі на 0. Жоден з роти мого чоловіка не витримав там рік. Або 200, або 300, або захворювання. Тому виникає питання де воюють ті, хто 2-3 роки ’ типу’ на 0.
В тилу
Ответ дляL-i-s-a-92af
А загиблих і поранених треба міняти.
Ану наведіть мені приклад цивілізованої країни, де воюють мобілізаційним ресурсом
І як вам в не цивілізованій живеться? Є сенс за неї помирати тоді?