рукиЖимолости• 20 апреля 2024
Клієнти часто так називають
Клієнти-чоловіки на роботі кожен день кажуть мені сонце, зайка, киця. Я працюю продавцем в магазині інструментів. Нащо так називати??
Плакулька• 20 апреля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Можливо навпаки чоловіки думають, що в них немає шансів або не цікаві Вам?)
Ні. Я страшко.
рукиЖимолости
• 20 апреля 2024
Ответ дляПлакулька
Ні. Я страшко.
Я теж себе такою вважаю. Але часто наша думка не так співпадає з думкою оточуючих.
СкрипяСердцем• 20 апреля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ну называют так пожилые мужчины. Если начинать спорить, то эти споры продолжают общение. Послушать и забыть.
СКИБИДЫШь• 21 апреля 2024
Сожалею, типичный сексизм и невоспитанность
Вариантов два, или поправлять, но конечно не принимать близко к сердцу
Или использовать и на правах кисы и зайки напаривать как можно больше товара если вам за это идут проценты