Завжди мало• 20 апреля 2024
Причепився до моєї желетки
Вчора ходила передавати документи до іншого відділення нашого банку. Вдягнула жилетку, так як холодно. Там працюю хлопчик-касир, мені здалось, що я, йому симпатизую, так як він завжди робить компліменти, постійно до мене підходить перший, як я захожу. То вчора зайшла в жилетці, а він, ой, а що це в тебе за жилетка, починає її з мене знімати ніби пробувати чи вона тепла з середини. Це якийсь сексуальний підтекст чи я себе накрутила?
Добродійка• 20 апреля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А крутили на що саме себе ?
На палець ?
На вжнтілятор?
На палець ?
На вжнтілятор?
Накручують на щось. А на вентилятор накидують. Не плутайте
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Нарушение служебной этики как минимум
Так, ми з ним не так близько знайомі. Всього 4 рази бачились.
Накладні мюслі• 20 апреля 2024
Кассир - маньяк!
Представила, как он вскакивает с рабочего места и раздевает клиентов
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Після подібних постів відчуваю себе чи то імператрицею недосяжною чи то останнім стервом.
Якщо ситуація реальна, ви справді думаєте, що справа в ’желетці’?
Реальна ситуація
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Кассир - маньяк!
Цього я не бачила))
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Часто чужі люди торкаються вас без дозволу?
Іноді буває, особливо чоловіки.
Країна мрій• 20 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Що саме?
а кассир может покидать рабочее место и приставать к клиентам? И он вам тыкает??
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я ж не клієнт, ми працююємо в одному банку, але різні відділення. Я несла до них документи, він просто встав зі стільця.
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Треба дивитися, як він до інших клієнтів відноситься. Тоді зрозумієте
Я ж не клієнт. Я працюю в цьому банку, але інше відділення.
Країна мрій• 20 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
это было не очень понятно из старпоста. как видите, все в теме подумали ,что вы клиент.
тогда да, он вам симпатизирует или просто хочет разок ахнуть) фату пока не надевайте. потому как он ведет себя как наглый пацанчик)
Аноним_• 20 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ну тоді до інших, таких як ви, працівників
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Там переважно старші працюють, тому важко цю ситуацію оцінити.
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Як ви реагуєте на подібне?
Якось соромлюсь, відхожу в сторону((
Аноним_• 20 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Може бути 2 варіанти: він так веде себе із багатьма або ви йому подобаєтеся. Згодом зрозумієте