Коханозадовільна• 20 апреля 2024
Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ
Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Чумацький Шлях• 20 апреля 2024
Ответ дляЯниЯ
А у вас работодателей не пальцы веером ? Нужна была работа, рядом. Открылся частный садик в доме, искали второго воспитателя для ясельной группы до 8 детей, обязанности: встречать малышей, помощь одеть - раздеть, накормить, сопровождать на улицу, быть ответственной и любить деток. Но главное для малышей 1,5 - 2 лет оказалось отсутствия у меня ВО
свыни.сочувствую.
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я не пойму, почему под каждым сообщением в теме ржущие смайлы? Канабис уже и в Украине? Или тут только выехавшие и употребляющие в теме?
По теме: действительно проблема кадров, и независимо от должности серьёзная, полное несоответствие качество/оплата, приходят, но то, что предлагают и просят взамен это полный треш и наоборот, хотят непомерный объём и формат за мизер. Необходимо время, чтобы рынок труда пришёл в норму. Почему это несоответствие на данный момент существует, есть предположения, но сколько все же необходимо времени и работодателям и соискателям чтобы отрезветь, неизвестно, предполагаю год два.
Работодатель хочет дешевле и лучше, рынок скудный, выбрать не из чего. Соискатель хочет непомерно, мотивируя тем, что 20000+ это ничего и все дорого, хотя, если перевести на стоимость бизнес процесса и отдачу, не стоит и 5000
Тому що чоловіки або в ЗСУ, або мають ховатися.
А ще багато по справжньому роботящих людей поїхали за кордон. Оті люди, що готові зранку до вечора на любу роботу, який їм сенс це робити в Україні? - якщо в Європі можна попрацювати декілька років, накопити грошей і потім їх вистачить, щоб купити житло в Україні. Оці люди, без корони на голові, яких не цінували в Україні, перші знайшли роботу в Європі, бо вони звикли працювати і не цураються будь якої роботи.
В Україні лишились або ті, що не вміють, або ті, що не хочуть, або ті, хто занадто розумний (як то кажуть з короною) для такої важкої роботи за такі малі гроші.
Хитрушка-чекушка• 20 апреля 2024
Ответ дляАсобеннАя
Так не дивно, так як висококваліфіковані робочі спеціальності у всіх розвинених країнах дуже цінуються і високо оплачуються. Спробуй того фрезерувальників навчити і щоб він набув досвіду до 6 розряду, чи тих самих професійних зварників. Серед них як раз такого професіонального рівня чоловіки від 60 років, що навчались ще в радянських ПТУ і все життя пропрацювали на великих виробництвах.
Шкода, що ми губимо золоті кадри і не готуєм нові, без яких країна не зможе відбудовуватись після війни, якій саме потрібно будуть робочі та ІТР спеціалісти, а не офіс менеджери.
Все так, але то розуміють далеко не всі
’Шкода, що ми губимо золоті кадри і не готуєм нові, ’ - 100% , і то не вчора почалось, а ще з початку 90х років
Грамотні, толкові науковці виїхали ще в ті часи, їх просто забрали рекрутери профільні
Далі - спеціалісти пішли
Тепер , останні залишки таких тікають
Як раніше їхали на контракт і повертались, то тепер про повернення і мови бути не може.
По факту, цей відтік зумисне спланований і керований згори, інших варіантів немає
Ой, забула , тепер ще мобілізація - тут взагалі повний
, критичні виробництва - мають на 50% , і як всюди , під бронь пішло все офісне начальство з прихвостнями , а людей майстрів, спеціалістів ,,, зрозуміли всі куди
Далі - спеціалісти пішли
Тепер , останні залишки таких тікають
Чумацький Шлях• 20 апреля 2024
как гавно потечет- тогда и презираемых сантехников вспомните,но мало кто захочет в вашем дерьме барахтаться.
Хитрушка-чекушка• 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Ми рівно одночасно, написали одне й те саме !!
Співпадіння? 🙄
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Так отож!
Можуть настати часи коли за Айтішниками, модними блогерами і різними юристами нікому буде вивозити сміття, приймати їх дітей в садок, продавати продукти.
Бо всі, на їх погляд, невдахи повиїзжали.
Навіть на Порадниці скільки писали ’ой, що Ви там нянею, чи вчителем працюєте. Самі винуваті, ось у мене свій бізнес’
Лишаться одні бізнесмени і начальники)))
Не можна недооцінювати працю простих робітників. Без них нічого працювати не буде.
Прикуси Язика• 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Так если умный и опытный, то при чём тут корона?? Или думаете, главный инженер, который рос профессионально в течение 10 (!!) лет, уехав в ту же Германию, захочет кабель тянуть электриком
Ага, щаз
Прикуси Язика• 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Так отож!
Не, останутся одни пенсионеры, чиновники и силовики, сидящие плотненько на бюджете. А то так смешно было - одна тут заявляла, что зарплату она ’зарабатывала’, будучи налоговым инспектором. Выехала правда в ЕС и оказалась НИКЕМ
Царевна в уггах• 21 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
А я б пішла і за 5 тис на таку роботу, але хвилює тільки відповідальність за дітей, це складно
Нельзя же так себя не ценить! А ответственность за детей и должна соответственно оплачиваться.
Чумацький Шлях• 21 апреля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Ага, щаз
жрать захочет и поломоем устроится
Царевна в уггах• 21 апреля 2024
Ответ дляБойова
А, ну два роки назад були інші ціни. Зараз все складніше.
Не на много сложнее. Тут на днях выкладывали чек из Бедронки что ли - в Киеве таких скидок не бывает, увы. А что будет после войны с ценами, даже думать не хочется.
Забрала і не сказала• 21 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не можу знайти вихователя в приватний садок
Приходять такі, пальці вєєром
Таааак колготи мої не чіпай - це до дитини ((
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Ні бе ні ме ані пластилін зліпити ані в коло поставити
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Яке місто?
Медсестричка• 21 апреля 2024
От зарплат в Украине в полном ужасе . В Англии 1 рабочая полная неделя - это 40 часов и 2 выходных , это 180 часов в месяц . Я работаю 186 часов в месяц и я устаю , хотя работа « не бей лежачего» . Автор рассказывает , что 210 часов в месяц - это всего половина месяца🤣. Автор, вы вообще в своем уме? Это выдержать нельзя физически. Даже я работаю за 14 фунтов за 1 час ( 700 грн ) и могу больше часов брать , если хочу , и то не беру - это выдержать физически не реально . А вы хотите на зарплату - 200-400 фунтов Стерлингов в месяц найти человека работать 210 часов ? 🤣🤣 Это не работа , а рабство , сама работайте идите .
Дама-мадама• 21 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік індивідуальний, викладка, каса, терміни придатності та прибирання свого робочого місця за півмісяця 22-25 тис, але той же новус і ін пропонують менше, магазини розміром з 2-3 кімнатну квартиру, просто до війни завжди були люди
Полмесяца это график по 13-14 часов в день и обязанности 3 в 1?
Меея лично смущает, что человек моет полы и тут же должен отпустить товар.
Знаю бакси• 21 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
44-50 за полный месяц? Классно
КапитанльнаЯ• 21 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас більше 20 півмісяця вдома, не хочуть
Що значить ’пів місяця’?
Ск це годин?
Є законодавчий стандарт: 40-год робочий тиждень.
Що значить ’пів місяця’ робочих?
80 год?
Бо якщо 120 год - це уже як 75% від робочого місяця, а не 50%.
Ск це годин?
Що значить ’пів місяця’ робочих?
80 год?
Знаю бакси• 21 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Та же фигня. Днепр, две вакансии, на 14-16 и на 20 тысяч за 168 часов. Только дневные смены. Месяцами висят на ворке, желающих нет.
вы бы сами работали за такую зп?
КапитанльнаЯ• 21 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні ми працюємо через день 7-22, 7-18, дівчата працюють по 7 днів (колектив сам обирав собі графік), і 7 днів вдома
Итого за 2 дня 10 + 14 = 24 робочих часа.
Это я уже отняла по часу в день на перерыв.
И за месяц: 24 * 7,5 = 180 ч.
Это больше, чем стандартный рабочий месяц по часам.
Автор, Вы, мягко говоря, странная.
Или, думаете, люди считать не умеют?
И за месяц: 24 * 7,5 = 180 ч.
Автор, Вы, мягко говоря, странная.
Или, думаете, люди считать не умеют?
Бойова• 21 апреля 2024
Ответ дляМедсестричка
Кем вы работаете в Англии?
Судя по нику - медсестрой?
Коханозадовільна
• 21 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
За такк кількість годин люди в польші будуть мати 50 тис. А тут на 20 тис навіть не прожити
А як в Польші прожити на 50? Піцейола в нас працювала в Польщі отримала на наші 14000 і просилася до нас назад
Коханозадовільна
• 21 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Один з найадекватніших коментарів, я завжди керівництву топлю за підвищення рівня зп і неважливо що новус платить там 12-15 тис на такій роботі
Коханозадовільна
• 21 апреля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
И за месяц: 24 * 7,5 = 180 ч.
Автор, Вы, мягко говоря, странная.
Или, думаете, люди считать не умеют?
И за месяц: 24 * 7,5 = 180 ч.
Автор, Вы, мягко говоря, странная.
Или, думаете, люди считать не умеют?
Я взагалі не це мала на увазі, багатьом людям подобається велика кількість вихідних, наприклад я спробувала 5/2 з 8 до 18 мені не сподобалось я більше втомлювалася чомусь
Коханозадовільна
• 21 апреля 2024
Ответ дляМедсестричка
Європи на всіх не вистачить чому так багато повернулися назад?
Коханозадовільна
• 21 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Так отож!
А в мене ситуація один продавець (бо більше немає, інша обідає) я приймаю товар, стоїть черга і кричить - позов те еще касира, а я кажу в мене немає кого поставити все люди не хочуть працювати на таких роботах думаю ще пару років і все буде в касах самообслуговування бо з персоналом тяжко
Медсестричка• 21 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Из 100% уехавших , 10% вернулись , это не много. Я лично из своего окружения не знаю таких , на советчице только видела какие то темы .
Коханозадовільна
• 21 апреля 2024
Ответ дляМедсестричка
В нашій мережі більшість повернулися в Україну, сестра пробувала Німеччину, Польщу не змогла має віддалену роботу на 1,5-2 тис дол, сказала я там з такою зп як бомж
Своего не предлагать• 21 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
До речі ми теж шукаємо водіїв на кат.С, E. навіть без документів ( військовий, приписне) , немає нікого.
Без досвіду візьмете?
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Так там же 15 дней выходных в месяц)) как это ничего не видишь? Встал утром и на все 4 стороны. А толку приползти в 6 вечера и шо? 80% идут с работы домой, готовят еду, едят, спят, смотрят телек. Какой смысл такой жизни?
Действительно, ледацюги. Нет,чтобы на рабовладельца поработать до 11 вечера. Так они домой в 18-00 прутся, скаты такие.
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2024
Ответ дляЗабула що?
В магазині, якщо потік клєнтів є - то продавець може навіть і не мати часу пообідати(обслужити клієнтів, розставити новий товар, прийняти його від постачальників, звірити ціни та видрукувати нові та приклеїти, ще й он прострочку перевірити). Ви пишете зараз про Київ, де зп хороші. Графік просто рабський - це 15 год на добу(!), але насправді то вийде цілих 16, бо треба все одно раніше прийти, відкрити касу. В кінці дня (сумніваюсь, що є прибиральниця) помити підлогу, порахувати касу, а як ще щось не сходиться то добру годину потратити, здати на охорону магазин. Це 16-16.5 годин. Так навіть на заводах в Польщі не пашуть. Ви не hr, а звичайна ідіотка без мозгів, навиків і вмінь(як раз серез хр найбільше таких і зустрічаю). Ви не вмієте години в добі порахувати? То я допоможу 24-16=8. Це 8 годин в людини залишається на добратись додому і з дому (а дорога може займати по годині туди і назад, вже мінус 2 год), приготувати собі банально поїсти, роздітись, прийняти душ, помити голову і посушити - це вже буде мінімум 2 год також. Якщо сімя - треба хоч 1 год приділити дітям чи чоловіку (а ще й як їм наготовити треба на завтра, то це ще пару годин випадає). Тобто в найращому випадку в людини лишається 3-4 години на сон. Робота мрії, бл@ть.
Ну 50 тыс грн сами себя не заработают. А именно столько писала автор про свою зп.