Вічний двигун• 20 апреля 2024
Висновок СЕС на харчову продукцію
Нагадайте, висновок СЕС чи санітарно-гігієнічний висновок висновок - зараз не видають, його ніби відмінили, чи знову якісь були зміни і їх видають ? Якщо відмінили то який документ замість нього потрібно?
Прибираю щодня• 20 апреля 2024
Сес не видають, дивлячись для чого потрібно, може бути сертифікат якості, сертифікат аналізу на партію товару, сертифікат безпеки, сертифікат здоров´я.