Щось мені лячно. Дуже переживаю.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я живу в топ 10 найбагатших міст США. Немає тут ні бомжів, ні наркоманів. Людей зовсім немає на вулиці. Тількі в магазинах. Навіть в парках 2-3 людини не більше. Обирайте нормально місто, і буде вам щастя.
ПС. Приїздіть в Нейплз, самі все побачите.
В мене спонсора немає. Не виїду. І коштів жити в такому місті теж
Ответ дляFalcon82
І, до речі, заборона таки подіяла.
Да? Точно? Мабуть ми про різні країни говоримо. Саліван в 20 числах березня приізжав. Після того парочку нпз точно наші вгатили. Наприклад на початку квітні НПЗ у Нижньокамсоку.
Ответ для vihola
Згадалось до слова про бомжів наркоманів і прастітуток).
Ну в неї тепер немає ні розрухи ні злиднів. Живе дамочка в Маямі. Синачказабезпечуе, отримуючи навіть для штатів нечувану зарплату в 20 К $ в день
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Ответ дляkitty cat
Англия воевала в 40м году. Расскажите про помощь ей? Гудзики были ?
31 млд для Бритів і 11 млд для союзу. Знайди різницю🤦🏻♀️
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та плювати на цю коросту, біда в тому, що воно нову генерацію проросійських випередешів наплодило, які вірять в життя до 2014 під парашкою.
Ответ для vihola
Ну не зовсім самі особисто парашенці виграли, разом з таджиками, що одні з небагатьох, до них на паради приїджали в останні роки. Яким вони тепер відрізають вуха, катують током на камеру калічать і вбивають без суду та слідцтва.
Я десь в його доповіді чула тезу ( дослівно не пам’ятаю, але смисл передаю точно) рюзькіє могли б перемогти і самі, то союзники наполягли на допомозі
Ответ дляFalcon82
Її існування від вас не залежить. Недоречний приклад
Від салівану залежить? Ну ну..
Ответ дляFalcon82
Пишіть в особисті, поспілкуюсь з діаспорою місцевою
Ответ дляFalcon82
Вже з тижня 2 не гатять
А ви не допускаєте, що ті прильоти готувати потрібно? Наші ж не кацапи, не гатять куди попало, в сенсі куди прилетіло- туди і цілили за замовчуванням.
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
Планую, як син до коледжу піде і буде повнолітнім.
Мені штати не зайшли, і давно. Не країна моєї мрії. Но освіта тут краща.
Ответ дляFalcon82
Існування України залежить від іноземної допомоги.
Залежить і дуже. Тільки радник тут до чого?
Он штати проголосували допомогу, а вам знов не так.
Ответ дляFalcon82
Дякую. Рідна Біла Церква найкраще місто в світі. Тож буду вдома.
Як скажете)
Ответ дляFalcon82
Час покаже. Будуть - значить чудово. Не буде - теж зрозуміло.
Що не буде? Останній приліт на аеродром в Джанкой вам не показник?
Олена-d1c8• 21 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То ви широко берете. В союзу навіть їжі не було, щоб фронт забезпечити, банального хлібах. Яка техніка, снаряди.. в 43 мій дід з під мацкви потрапив до шпиталю, а потім і комісован. На правій руці залишився 1 палець + астма. Розказував, ні їсти, не вдягатись, ні взутись не було у що. Про добудь зброю в бою я навіть писати не буду. Він дійсно воював 3 роки і про війну взагалі розказувати не хотів. Як і крив компартію відвертим триетажним матом.
А мой служил в миссии Ленд-лиза, со всего Союза были собраны инженера, финансисты, переводчики, экономисты, бухгалтера, логисты (интенданты) так как всё шло в огромных количествах и по номенклатуре и по группам товаров, оборудования, техники, боеприпасов, медикаментов и т.д. Всего в миссии работала около пяти тысяч человек. Учитывалось всё, вплоть до гудзеков. И это в то время, когда ни компьютеров, ни калькулятор не было. Банковская система Союза работала, денежные вливания для нужд компартии тоже были и облигации военного займа, в том числе обеспеченные золотым запасом, Союз выпускал. А по окончанию войны, когда начала стихать эйфория Победы, и партия взяла курс на возвеличивание роли СССР и лично товарища Сталина в разгроме нацистской Германии, члены миссии стали исчезать и скоропостижно умирать (свидетели мясной победы, бездарности и жестокости кровавых коммунистических мясников были не нужны и опасны). Дед наверное почувствовал опасность, взял первую попавшуюся так называемую комсомольскую путёвку на должность оперуполномоченного по доставке оборудования для восстановления Донбасса, схватил в охапку бабушку с детьми, в том числе и с моей трёхмесячной мамой и в течение суток бросив всё, уехал из Москвы. До смерти Сталина семья жила в страхе, да и позже тоже, замкнуто, вздрагивая от любого шороха, особенно по ночам.
Ответ дляFalcon82
Я радника сюда і не приносила. І ім´я його не згадувала навіть
Да? А хто тоді забороним нам по НПЗ бити? Саліван до Київа приїздив і по методичкам нібито заборонив.
Ответ дляОлена-d1c8
Співчуваю. Мій, як єдиний чоловік, ще й з освітою, очолив колгосп. Тому найближчі села пережили нормально голод 47 року. В 48 році зняли з посади і відправили на пенсію по інвалідності. Я його мало пам’ятаю. Він вмер, коли я в 3 класі була. Але після кожного гостювання я «радувала» батьків монологами про компартію з добірним рюзьким матом. Ц е при тому, що в мене батько на той час був начальником ОБХСС