Мама Никитки-2• 20 апреля 2024

В штатах почалось голосування за надання допомоги Україні.

Щось мені лячно. Дуже переживаю.
vihola• 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Я бы отдала всю верхушку. На народ всем плевать, нет смысла его вырезать. Цель РФ не в этом. И с чего бы защищать тех кто тебя обокрал, продолжает обворовывают и отправляет тебя на убой? Или вам своих не жаль?
Ану розкажіть детальніше які цілі сво.

Raitman• 21 апреля 2024
Ответ для vihola
Ану розкажіть детальніше які цілі сво.
Удалено администрацией...
symbol• 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Ну так, «они еще не начинали» Ви це серйозно? Щоб все розбомбити, сюди треба для початку залетіти. Вам нагадати, що на цьому тижні збито літак на відстані 300 км від України?
vihola• 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
А навіщо вони вбивають простих українців, дітей, стирають з лиця землі містечка і села, кидають тисячі ракет по всій Україні?
vihola• 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Навіщо російські фашисти катують простих українців, грабують, гвалтують, відрізають геніталії, кінцівки і голови?
Навіщо розстрілюють гуманітарні коридори, авто, човни, спалюють сімʼями, навіщо кидають бомби туди де написано діти, навіщо взагалі прилізли в чужу країну з війною? Чому їх гребе яке в Україні «правітєльства», воно обране народом.
Яке мають право захоплювати чужі землі разом людьми та їхнім майном?
До• 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Поки не опануєте граматику (хоча б російською) і пунктуацію, не варто міркувати про політику, логіку взагалі і про цілі сво зокрема. Експерт, блін)
Так же, что бы... тьху
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 21 апреля 2024
Ответ дляJhenya_Sh
И я чуть выше написала, сколько еще иы дрлжны удерживать территории? Какой выход из данной ситуации? Как выглядит победа Украины в глазах евростран и америки?
Неужели Зеленский своей формулой мира будет махать до скончания века? )))
Женю, вас тут ніхто не тримає. Збирайте речі і вперед за книжкою з двоголовою куркою.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 21 апреля 2024
Ответ дляStar39
’Условием новых поставок оружия Киеву странами НАТО было принятие в Украине жесткого закона о мобилизации для восполнения потерь ВСУ’
Удалено администрацией...
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 21 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
А напрасно... Умный мужик, умеющий мыслить и делать логические выводы... В отличие от многих...
Дуже спірне твердження щодо розуму того чувака

автор МАМА НИКИТКИ-2 • 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Вам оглизок особисто доповів про ціль. А про знищення хохлів то вони мабуть щуткують з усіх каналів?
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Можна питання, а оті житлові дома , лікарні, школи то вони для чого знищують?
Басина• 21 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Буча, Ірпінь, Бородянка... який був сенс винищити людей?
Baлeнтинka• 21 апреля 2024
Ответ дляsymbol
Украина тут при чем к самолету?
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ дляБасина
Удалено администрацией...
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ дляДо
Так же, что бы... тьху
Удалено администрацией...
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...

Raitman• 22 апреля 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
symbol• 22 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Попустіться вже зі своїм велічієм, могли б, то вже зробили б. Непереможна армія, що за два роки не вийшла на кордони Донецької та Луганської областей. Кого ви в ті 1000 бомбардувальників (вони взагалі взлетять?) посадите? Трупи льотчиків, катапультованих інвалідів чи камікадзе? Що ви там побудували? Зборку дронів студентами з іранських запчастин? Чого шойгу в Корею мотається? Випрошувати снаряди? Дебіли🤦‍♀️
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
symbol• 22 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Це ви ігноруєте факти і можете не катати ці лонгріди в типовому стилі «вы ничего не понимаете», вони нікому нецікаві
Raitman• 22 апреля 2024
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
До• 22 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Та нема про що балакати з ярко вираженою колабораціоністкою, що поширює російські наративи, виправдовує ворога, його звірства, вбивства, заперечує геноцид. СБУ за такими плаче. Гнида!
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 22 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Мадам, я навіть не в змозі відчути дно, на якому ви живете… яке на@х ПВО? Ви звідки черпаєте цю інформація? З соловіного помьоту чи зі скабеєвоі? Навіть Ксюха, що в мацкві живе має розуму більше ніж ви.
LudaSHS• 22 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Вера в мощ рашки Итого этой писанины всей
И вера в ’ не начинали’, могли’ и не те цели’
Могли б ..да вот 3 й год достигают границ луганской и донецкой изза сердобольности. То не геноцид , забота о украинцах
LudaSHS• 22 апреля 2024
’Лида лида,,, боже божее’

И эти пишут сценарий окончания войны🤷‍♀️ , план
А я еще о переменных и влияющих факторах на состояние ,и фронта и войны в целом, и даже переговоров щупание, американского истеблишмента, политики Ес.
. Кой

Тут не аксиомы , тут набор клише
Когда за базу берешь фантазию, то и простой рецепт опля и готов.
Так просто
LudaSHS• 22 апреля 2024
Ктото слышал что Ту сбил Патриот? 🧐
Наши ж писали с-200 , просто доработали эту установку
vihola• 22 апреля 2024
Ответ дляRaitman
Удалено администрацией...
Читала зранку, як ти парашку і російських вбивць виправдовуєш.
Проста нєдружествєнноє правітєльства, проста азвєрєлі, проста ракети ні туда палєтєлі, ні нада била сбівать, самі вінавати, восімь лєт бамбілі Данбасс. А прайстой народ вирізать смисла нєт, єнта ні гєнацид.

Розкажи тепер навіщо парашенці катують простих людей, голови відрізають в полоні.
Чому вбили 100 тисяч людей в Маріуполі, чому закидали бомбами драмтеатр з написом «діти».
Вони були не простими дітьми?

Тому, що весь парашенський народ перманентно знаходиться в стадії озвірінння і не виходить з цього стану століттями.
Жага вбивати, знущатись і нищити, так само, як одне над одним знущаються. В сімʼях, над підлеглими, кожен хто вище вилазить і почувається в силі гнобить слабшого, саджає на пляшку, це національна ідея десятків мільйонів парашенців.
«Нравітся нє нравітся-тєрпі мая красавіца»
Яку ти, убоге, що вважає себе думаючою особиною, пропагуєш тут здатись і перейняти, тим кого не закатують твої мишебратья.