Мама Никитки-2• 20 апреля 2024

В штатах почалось голосування за надання допомоги Україні.

Щось мені лячно. Дуже переживаю.
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Цікаво, які ричаги тиску?
ну як які.центр бєлгорода мені ніколи не подобався.потрібно внести поправки.та і сезон 2024 в криму накриється алінкою кабаєвою.

nabludatel• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Цікаво, які ричаги тиску?
У Китаю величезні фінансові проблеми. Мабуть розраховують на допомогу США
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Цікаво, які ричаги тиску?
вы же понимаете,что никакое пво не закроет небо ни в россии,ни на оккупированных.они беспилотник несчастный сбить не могут.
mymoly• 20 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Тапком)))
Так, капцем, прям з розбігу Кацапи не блігідаріті
symbol• 20 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Вже хтось за секунду прочитав текст і поставив руку ліцо🤣. Навіть не знаю хто це
Хто це відомо, і вони не читають)
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
А до цього європейські склади якимось чином були пусті....Всі говорили, що зброї немає і черги на роки. Цинізм? Благодійність?
Ні, це говорить, що закони в штатах таки виконуються. Бо Україна вже отримала дофіга зброї, яку потрібно компенсувати на склади.
Якщо ви не в курсі, то те, що передають Україні має бути поповнено за рахунок бюджету штатів. А за це треба голосувати.
Інше питання, шо в країни НАТО штати можуть передавати зброю без грошей і без контролю.
Но то вже питання до країн НАТО, чому не крутили цю схему і чекали.
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
mem arsenal RU!? Ви хоч не паліться так.
mymoly• 20 апреля 2024
Голосування в Сенаті у вівторок. Тсю які.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляkitty cat
Ну когда приезжает человек и недвусмысленно указывает в каком возрасте у нас должны воевать, я не знаю какие еще нужны ссылки и на что.
Навіть. Не зн шо вам і відповідати. Ху із той чоловік? Він президент? Віце-президент? Ну хочаб на худий випадок голова партії в сенаті?

symbol• 20 апреля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Вообще ни разу не договорняк.Это ж надо чтоб так звезды сошлись,и про допомогу проголосовали и границу раблокируют,вот что закон о мобилизации животворящий делает.
Все пропало, ми всі помремо, от без допомоги і з заблокованими кордонами нам було набааагато легше🤦‍♀️
Ирина-bbd0• 20 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Кстати.все ж заметили.что это отребье посдирало с машин все уже свои zетки))))
’Киевзатридня’ колом в горлянках застрял.
И скоро ж ’За немками на Берлин!’
Посмотрим еще на єто шоу.
То строили и штурмовали рейхстаг из фанеры. Может в этом году будут биться своими стаеросовыми бошками в свою несбывшуюся киевскую мечту)))
mymoly• 20 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
И скоро ж ’За немками на Берлин!’
Посмотрим еще на єто шоу.
А це ж 9 травня. День парадів можємпАвтаріть
KrupinkaSs• 20 апреля 2024
Ответ дляsymbol
Справа не в допомозі і в кордонах,а в тому що нами маніпулюють як хотять.Ви думаете ті кордони просто так заблокували,і з допомогою тягнули?Бл#дь, які всі наївні.
Раша кончена країна,але наші ’союзніки’ не краще.
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Pole• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Однозначно!
Форумчанка не дасть збрехати!
Оце так швидкість...
Ирина-bbd0• 20 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Ну да. Понесется скоро ’дидываевали’
Правда нашей вате тут будет тяжеловатА)))
Каждый день тут топить за сдаваться врагу.а потом чествовать несдавшихся немцам дидов на помощи ’проклятых ’союзников такая себе раскоряка)))
kitty cat• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Линдси Олин Грэм — американский политик-республиканец. Старший сенатор США от штата Южная Каролина с 2003 года. С 2019 года он также является председателем сенатского комитета по судебной системе

Прислали именно его в Украину по продвижению закона о мобилизации. Сам захотел и приехал ? Кстати, он не единственный кто высказывался про возраст мобилизации. Погуглите. Просто этот человек известен своей прямолинейностью, видимо того и прислали.
mymoly• 20 апреля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Немає зв´язків між кордонами і допомогою. Є зв´язки між виборами Польщі і блокуванням кордонів. Там же написано, Україна почала більше везти через інші країни, тобто Польща від цього втрачає бабки. І таке інше, вони ж несамостійний гравець, вони все ж таки залежать від грошей ЄС
LudaSHS• 20 апреля 2024
Ответ дляkitty cat

Он просил выборы еще.
Часто приезжал

Вот

kitty cat• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Он просил выборы еще.
Часто приезжал

Вот
Значит будут давить и с выборами
mymoly• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Он просил выборы еще.
Часто приезжал

Вот
Якщо чесно, я б теж не проти виборів. Але маємо шо маємо. Єх
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляPole
Однозначно!
Форумчанка не дасть збрехати!
Оце так швидкість...
Не те слово) Тут деякі very sensitive persons)
мари10• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Цікаво, які ричаги тиску?
Например США - крупнейшее направление экспорта Китая с рекордным объемом торговли - $760 млрд
Плюс производство в Китае по патентам сша ( то есть интеллект от сша, рабочая сила китайская).
Pole• 20 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Читала, що підприємці закидують воєводу листами, що терплять збитки, і не можна проблеми фермерів вирішувати, створюючи проблеми іншим людям. Прокинулися))
LudaSHS• 20 апреля 2024
А еще Линдси поменялся и сказал вся вся! помощь должна быть кредит, а потом снова поменялся.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Це ваші слова про рашу. Зауважте. Я завжди була за український народ і Україну, які зараз знищують два вороги - зовнішній і внутрішній.
.блін, пропустила ваш пост. Ну дуже цікавий.
Тобто український народ знищує не рососія на чолі з метровим окурком, а штати, тому що допомоги не дають вчасно? Оригінальна думка , навіть для кацапів
rybka21• 20 апреля 2024
Ответ дляmymoly
ну це неможливо ні з точки зору законодавства, ні з точки зору легітимності і безпеки.
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зауважте, це ваші слова.
mymoly• 20 апреля 2024
Ответ дляPole
Я бачила відео, на кордоні з Геманією черги польських фур. Не пускають їх, показово, за те що вони блокували Українські кордони. Отак буває
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляmymoly
До речі, там ще якісь санкції проти рашки проголосували. Хто знає які?
Буду читати. Бо всі канали переключились на кулуарні інтерв’ю