Брюлик в стразах• 20 апреля 2024
Дівчата, хто бачить, зайдіть, будь ласка
Почав проявляти симпатію набагато молодший. Я все правильно роблю, коли стараюся не надто його підпускати? Чи я відштовхую від себе навпаки того, з ким могла б бути по-справжньому щасливою?
Котогосподиня• 20 апреля 2024
Так а вопрос в чем? Надо ли вам первой проявлять инициативу ? Сформулируйте, что хотите спросить.
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Питання в тому, чи мені його далі відштовхувати, чи все ж таки в омут з головою))).
Гжегож Бженчишчикевич• 20 апреля 2024
Дивуюсь таким дівчатам як авторка. Те, що підходить мені, те не потрібне вам. І навпаки. Як ми тут можемо вам радити.
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це до тих, що бачить питання), тут так просто по логіці не порадиш).
Криниця щастя• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А що потрібно бачить?….
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
З холодною головою сама розумію, що мені цих стосунків не треба).
Гжегож Бженчишчикевич• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Так вам до екстросенсів тоді.
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляКриниця щастя
А що потрібно бачить?….
Ну є ж такі люди, відящіє.
Жена миллионера• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Вы серьёзно думаете , что тут сидят ясновидящие , которые по вашей анонимной аватарке предскажут вам судьбу , да ещё сделают это бесплатно ?
Психологічка• 20 апреля 2024
Сколько Вам лет? Если посоветуют в омут головой, то побежите трусы снимать?
А Вы действительно уверены, что он симпатию проявляет? Что это значит?
Пысы. Ох и ник:)) Давайте, Автор, наваливайте побольше инфо. Счаз я Вам советов насоветую.
Котогосподиня• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
У него есть жена или девушка ?
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Яка різниця в віці? Я і без бачання вам скажу
15 років
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Нічого не буде , максимум пару раз секс . Вам що жалко ?)
Та боюся, щоб я потім не страждала). Тому думаю краще не починати.
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляКотогосподиня
У него есть жена или девушка ?
В нього якась незрозуміла девушка.
Харчовий тріль• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
15 років
Скільки йому і вам? Якщо йому 25, а вам 40, то ні. Якщо тільки секс, потрахаєтесь та і розбіжитесь
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Все я зрозуміла, криза середнього віку напевно, здається що вже більше такого не буде))).
Харчовий тріль• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви не заміжня?
Брюлик в стразах
• 20 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ви не заміжня?
По документах ще заміжня, але ми з чоловіком вже 3 роки не спимо і плануємо розлучення.