Брюлик в стразах• 20 апреля 2024

Дівчата, хто бачить, зайдіть, будь ласка

Почав проявляти симпатію набагато молодший. Я все правильно роблю, коли стараюся не надто його підпускати? Чи я відштовхую від себе навпаки того, з ким могла б бути по-справжньому щасливою?
Котогосподиня• 20 апреля 2024
Так а вопрос в чем? Надо ли вам первой проявлять инициативу ? Сформулируйте, что хотите спросить.

автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Питання в тому, чи мені його далі відштовхувати, чи все ж таки в омут з головою))).
Винник• 20 апреля 2024
На скільки молодший?Бо це’ набагато молодший’ це не є природньо
Гжегож Бженчишчикевич• 20 апреля 2024
Дивуюсь таким дівчатам як авторка. Те, що підходить мені, те не потрібне вам. І навпаки. Як ми тут можемо вам радити.
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це до тих, що бачить питання), тут так просто по логіці не порадиш).
Криниця щастя• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А що потрібно бачить?….
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
З холодною головою сама розумію, що мені цих стосунків не треба).
Гжегож Бженчишчикевич• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Так вам до екстросенсів тоді.
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляКриниця щастя
А що потрібно бачить?….
Ну є ж такі люди, відящіє.

Харчовий тріль• 20 апреля 2024
Яка різниця в віці? Я і без бачання вам скажу
Дева Мария• 20 апреля 2024
Нічого не буде , максимум пару раз секс . Вам що жалко ?)
Жена миллионера• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Вы серьёзно думаете , что тут сидят ясновидящие , которые по вашей анонимной аватарке предскажут вам судьбу , да ещё сделают это бесплатно ?
Психологічка• 20 апреля 2024
Сколько Вам лет? Если посоветуют в омут головой, то побежите трусы снимать?

А Вы действительно уверены, что он симпатию проявляет? Что это значит?
Пысы. Ох и ник:)) Давайте, Автор, наваливайте побольше инфо. Счаз я Вам советов насоветую.
Котогосподиня• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
У него есть жена или девушка ?
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
15 років
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Та боюся, щоб я потім не страждала). Тому думаю краще не починати.
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляКотогосподиня
У него есть жена или девушка ?
В нього якась незрозуміла девушка.
Харчовий тріль• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
15 років
Скільки йому і вам? Якщо йому 25, а вам 40, то ні. Якщо тільки секс, потрахаєтесь та і розбіжитесь
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Все я зрозуміла, криза середнього віку напевно, здається що вже більше такого не буде))).

Харчовий тріль• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви не заміжня?
автор Брюлик в стразах • 20 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ви не заміжня?
По документах ще заміжня, але ми з чоловіком вже 3 роки не спимо і плануємо розлучення.
vikohka• 20 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
15 років
а вы тa тролляка, которой по лeгeндe 25?
Nikol-09de• 20 апреля 2024
Слушайте свое сердце, только вы знаете как лучше.