Лукава Кішка• 20 апреля 2024
Мама трохи бісить
Моїй мамі зараз 48 років, так сталось, що тато помер трохи більше 4 років тому. Все своє життя мама ніде не працювала та нічим не займалась, була постійно незадоволена життям, на мене ще малу завжди зривалась, била по лицю, кричала. Останні роки свого життя тато тяжко хворів, я тоді якраз вступила на навчання, то довелось відразу себе самостійно забезпечувати, платити гуртожиток, одяг, харчування. Натомість мама казала, що мені так добре, я живу в своє задоволення, знайомим розповідала, що всі гроші ідуть на мене, а на справді нічим в період навчання мені не допомагала. Ще навчаючись я могла їй щось купити, одяг, телефон, косметику. Ніколи її нічим не напрягала, а мама натомість каже, що я егоїстка, постійно не задоволена всім. Звинувачує у всьому мене, бабусю, покійного тата, дідуся, брата, всі погані на її думку. Каже, що їй так важко живеться, хоча не розумію чим. Іноді вже не можу з нею розмовляти. Що порадите зробити для неї?
Кудряшка Сью• 20 апреля 2024
Тікати від неї якнайдалі, спілкування звести до мінімуму та жити своїм життям. Що б ви не зробили - все рівно вона буде невдоволена, це такий тип людини.
Тримбулька• 20 апреля 2024
Ничего не делать. Вы ее не измените. Переключите свое внимание на свою жизнь, у вас будет скоро семья своя.