Кумедний ґудзик• 21 апреля 2024
Возносит меня на пьедестал, но я должна быть послушной
Ты лучшая, ты молодец, я тобой горжусь. Но если выхожу из границ его влияния- дистанция и прохлада, без претензий или разговоров. Какого мужчину вы видите?
Фізик-ядерщик заочно• 21 апреля 2024
Я би посміялася і помахала ларі відері
Це типаж моєї мамаші -чуть що не по ній - удари в голову по спині за волосся об підлогу
Спасибі Богу , втікла у 18 років від неї
Царівна Жабка• 21 апреля 2024
Я и без мужчин знаю, что я лучшая. И их влияние и границы меня не интересуют.
Конотопська відьма• 21 апреля 2024
Абьюзер звичайний. І він вас вже тренує виконувати команди - тихо, місце,...
Якщо вам подобається жити чужим життям то живіть. Але ви там ніхто і звати вас ніяк.
Автор думайте головою а не жопою. Такі люди не змінюються ви або приймаєте його правила або ні.
Моя порада - бігти як надалі від такого щастя
Гидроусилитель руля• 21 апреля 2024
Абьюзер. У меня такой бывший муж был. Закончилось все плохо. Ели развелись
Царівна Жабка• 21 апреля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
’Ты тут никто и звать никак’ любимая фраза моего родителя ))) Тоже абьюзер?
Конотопська відьма• 21 апреля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Мабуть так, ви самі як вважаєте?
От ви доросла людина? У вас скоріше за все вже є діти?! Ви можете такі слова сказати своїй дитині? Чи буде для вас ці слова прояв любові?
Все ви розумієте але чи готові визнати правду?!
Тану на сонці• 21 апреля 2024
Я пересмотрела блин этих видео про куандыка который свою жену насмерть забил
Теперь вообще замуж не выйду походу
Царівна Жабка• 21 апреля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Мабуть так, ви самі як вважаєте?
Я взагалі про характер батьків не замислююсь. Ну, є вони і є. Добре, шо живі. А яку правду мені треба визнати?
Админко• 21 апреля 2024
Манипулятора. Проверните с ним то же самое. Если он вас слушается, он умный и хороший. Если не делает , то что вы хотите - игнор и прохлада. Можете сделать ещё печальное лицо и сказать, что он вас разочаровывает )))