КарамбОлька• 22 апреля 2024
Батьки просять купити квартиру. Що я кажу не так?
Батьки за все життя назбирали кошти , тис 50 дол. Живуть в Київ обл.
Постійно мене тероризують розмовами, що все життя пахали і гроші пропадуть. Я взагалі не хочу, щоб цього часу вони тратили ці гроші, я хочу щоб вони лишились їм на старість.
Доця, купи внукам квартиру. Я б вже купила ту квартиру, щоб вони здавали, але це вторічка старий фонд.
На хорошу квартиру цих грошей тут де ми живемо не вистачить. Чоллвік не хоче ні цієї квартири, ні докладати кошти. Ввн взагалі негативно налаштований через всю ситуацію в країні і прогнози нашого перебування тут невтішні. Я не хочу його ламати, ці гроші це все що в нас є. Ми в підвішеному стані. Мама цього не розуміє, вона не розуміє як це не я в нашій сім´ї керую.
Просить купити в старих домах і здавати.
Я кажу поки окупиться від здачі вкладення цей будинок буде безнадійно старим і треба буде вкладати в ремонт такі ж кошти, як вклали зараз в квартиру. Діти не захочуть все одно жити в цій старій квартирі в старому домі 60-80 років будівництва, вони виростуть через 20 років. Зараз нам всім є де жити.
Зараз взагалі ні до чого вкладати гроші в квартири.
Скажіть, я не права? Цей прес на мене дуже давить. Батькам 60 і 65 років, мама працює ще, батько на пенсії. Трохи торгують додатково. Здають другий будинок ще в дворі. Їм на життя вистачає, гроші закопані в банці на городі.
Що мені робити з цими грошима?
Купите в Болгарии возле моря и сдавайте,в чем проблема. Многие бояться сейчас покупать в Киеве,но за 50т. можно двушку в новострое под киевом спокойно купить,а не то,что вы тут рассказываете. Да и дети у вас странные, как это они не захотят жить в старом доме?
на улице жить захотят? Разбалованые.
Инфотуфелька• 22 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Однушка за 10-12 в области ?
Это Киевские цены
Вишневое, Святопетровское, Соф.борщаговка, Крюковщина, квартиры в новых домах с хорошим ремонтом. Я сдаю за 11 т. Дом сдаю за 25 т. Хочу продать дом и купить 3 однушки
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля 2024
Знайома продає в Бучі однушку, за 42 тис. Дім новий, під здачу готова.
Давно без алко• 22 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
Я не орієнтуюся нажаль) але гадаю, що як мінімум військових або нафто обʼєктів там немає…
29 грудня пів- вулиці в приватному секторі знесло. 8 будинків не підлягали відновленню, 80 під Новий рік залишилися без вікон, дверей, дахів.
Психологічка• 22 апреля 2024
Ответ дляДавно без алко
Ого…😭 але здається якщо я правильно зрозуміла місцевість С , то там більш спокійно все ж таки ніж в великих містах. В мене друзі звідти родом. То ж їдуть туди до батьків якраз відпочити від тривог в Дніпрі
Кнопкотиць• 22 апреля 2024
Как мило звучит’ родители всю жизнь собирали, пахали и муж эти деньги все, что у нас есть ’
LIANA171185• 22 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
Не знаю где вы живете но у нас в Днепре активно строятся ЖК и так же активно раскупаются, в нашем ЖК много квартир сдаётся в аренду и за немалые деньги и при этом ремонт минимален. А с учетом того что цены растут на квартиры то я сама подумываю купить небольшую квартирку в новострое.
Я вам больше скажу:в Харькове стройки идут весьма активно и люди и квартиры покупают,и ремонты делают.И продолжают жить,несмотря на соседей.
Одна_на_всей_планете• 22 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Про банку на городі, потім ці гроші проблема поміняти, бо вони сиріють і під лампою світяться плямами. Банки беруть як вітхі з немалою комісією. Краще якийсь інший метод зберігання придумати
Это точно у нас в подвале оборудованном хорошо, дома хранились
Вот покупали квартиру
Светились все под лампой, попали на доплату менять их(( такие нервы и геммор
Вот покупали квартиру
Чавонадо• 22 апреля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
а вот земельную ділянку я бы на вашем месте продала и как можно быстрее...
почему?
Шмоточницаца• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
А,котлован батьки налякані категорично і як вони не бачать живою існуючої квартири, то в них серцевий напад. Вони впевнені, що це тбов´язково розвод і поки побудується і чи добудується, то вони не витримають
А и живая может оказаться с «подвохом»))) Но новое есть новое!))
Шмоточницаца• 22 апреля 2024
Ответ дляВапщета
Это где Фундамент начинал строительство микрорайона?
Неа, другой
Шмоточницаца• 22 апреля 2024
Ответ дляLIANA171185
Верю охотно, родня на салтовке живет. Говорят, громко, но жизнь идёт!
Апрель Ивановна• 22 апреля 2024
Вы бы деньги отнесли в банк на проверку. Возможно, там уже все в грибке, и сумма теперь значительно меньше.
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Цей момент дійсно веселить
А ще і чоловік доньки права качає
Пошаманю• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Однушку я не розглядаю. Ну шо це за квартира?
ідеальна для здачі в оренду
Дівка в намисті• 22 апреля 2024
у меня знакомый держал деньги в стекляной банке под капроновой крышкой в погребе. Их сожрали мыши. Как бы ожидаемо, но он был у розпачІ
Безлім на все• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
За 50 тис, ага
Без лоха... друзья купили за 30к в ЕС (не скажу где), так что смейтесь дальше
Байрактарна• 22 апреля 2024
Вы хоч периодически протрушивайте те деньги закопанные . Плесень может лишить Вас вообще этой квартиры .
21-й век: банка, доллары , огород , земля 🤦♀️
Папобус• 22 апреля 2024
Чем вам вторичка не такая? Я бы завтра же покупала и сдавала и твои б деньги. А когда будет возможность тогда доложете и купите другую. Это лучше чем жить с долларами. Один прилёт и их нет
Кіма кепка• 22 апреля 2024
купіть, з розумом, однушку
що буде через 20ть років і де захочуть жити ваши діти невідомо, а батьки вже зараз потребують розуміння та відчути себе кориснимі
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Чому?
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Ні, ви не так зрозуміли. Це гроші батьків, але їх не вистачить. Треба докласти гриші чоловіка, але це всі гроші які ми наразі маємо ( чоловікові окремо)
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Цей момент дійсно веселить
А ще і чоловік доньки права качає
Та ні, я написала вже, що ви не так зрозуміли
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Звісно не скажете де. Бо країна Троляндія
Бабульція• 22 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
а вы знаете сколько стоит жилье в Испании? я занималась этим вопросом - можно на 50 тыс купить.
Попа как у Кардашьян• 22 апреля 2024
Цілком розумію вашу логіку. 50 тис. доларів - це завжди 50 тис. доларів. Якби батьки хотіли купити щось для себе і просили вас допомогти - то одна справа, бо їхні гроші, їм вирішувати. А якщо вони хочуть фактично віддати їх вам - то ваша справа відмовитись. Коли ви відчуваєте себе невпевнено і не вирішили остаточно, де будете жити, до прикладу.
Особисто я не стала би купувати квартиру зараз, коли невідомо, що буде завтра і чи залишиться завтра цілою та квартира і будинок взагалі.
Да будет так• 22 апреля 2024
За 10 купите свободу мужу, за 40 в Болгарии квартирку у моря или взнос по кредиту в другой стране.
Леди_на_драндулете• 22 апреля 2024
Хіба батьки не мають права розпоряджатися СВОЇМИ грошима?
Автор, а може Ви претендуєте саме на ’банку в городі’ і тому оці всі зайві розмови?)
Маю натхнення• 22 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
у нас родич доллары в погребе в гараже спрятал, так они поцвели
У нас зять в сарае спрятал - пакет мыши погрызли- теперь в банку складывает🤣
Анти-анонім• 22 апреля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
в банке на доллары 0,01)) и попробуй выцарапай,если шо, пока обьедешь все банки за вкладами по Фонду гарантирования вкладов.. ну не знаю. и так не так и тут не нра
В монобанку 1.6 %