КарамбОлька• 22 апреля 2024
Батьки просять купити квартиру. Що я кажу не так?
Батьки за все життя назбирали кошти , тис 50 дол. Живуть в Київ обл.
Постійно мене тероризують розмовами, що все життя пахали і гроші пропадуть. Я взагалі не хочу, щоб цього часу вони тратили ці гроші, я хочу щоб вони лишились їм на старість.
Доця, купи внукам квартиру. Я б вже купила ту квартиру, щоб вони здавали, але це вторічка старий фонд.
На хорошу квартиру цих грошей тут де ми живемо не вистачить. Чоллвік не хоче ні цієї квартири, ні докладати кошти. Ввн взагалі негативно налаштований через всю ситуацію в країні і прогнози нашого перебування тут невтішні. Я не хочу його ламати, ці гроші це все що в нас є. Ми в підвішеному стані. Мама цього не розуміє, вона не розуміє як це не я в нашій сім´ї керую.
Просить купити в старих домах і здавати.
Я кажу поки окупиться від здачі вкладення цей будинок буде безнадійно старим і треба буде вкладати в ремонт такі ж кошти, як вклали зараз в квартиру. Діти не захочуть все одно жити в цій старій квартирі в старому домі 60-80 років будівництва, вони виростуть через 20 років. Зараз нам всім є де жити.
Зараз взагалі ні до чого вкладати гроші в квартири.
Скажіть, я не права? Цей прес на мене дуже давить. Батькам 60 і 65 років, мама працює ще, батько на пенсії. Трохи торгують додатково. Здають другий будинок ще в дворі. Їм на життя вистачає, гроші закопані в банці на городі.
Що мені робити з цими грошима?
Все і одразу• 22 апреля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Купіть в Іспанії десь
Собачью будку ,разве что
Мурзилка• 22 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
Не знаю где вы живете но у нас в Днепре активно строятся ЖК и так же активно раскупаются, в нашем ЖК много квартир сдаётся в аренду и за немалые деньги и при этом ремонт минимален. А с учетом того что цены растут на квартиры то я сама подумываю купить небольшую квартирку в новострое.
Удалено администрацией...
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Про банку на городі, потім ці гроші проблема поміняти, бо вони сиріють і під лампою світяться плямами. Банки беруть як вітхі з немалою комісією. Краще якийсь інший метод зберігання придумати
Светится плесень , в воде с добавлением хлорки прополоскать и ничего не светится .
Пишна молодиця• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
А з того, що вони розраховують в складчину з нами купити хорошу квартиру, щоб вона потім внукам була. А чоловік каже ми тут жити будемо навряд чи і не хоче ні в що вкладатися
Ваши родители никуда ни при каких обстоятельствах не уедут.
Не верю, что нельзя им объяснить, что Вы в любой момент можете уехать, а им необходимо себя подстраховать.
Им необходим пассивный доход.
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Автор , они там дорого закопаны ? Родители их хоть поверяли ? Может они уже того
Я недавно відкопувала. Вони ше періодично міняють місце заховання. Кожен раз мені повідомляють, я забуваю. Як іспит щоразу знайди банку. Одні нерви мені з тими грошима.вони над ними трусяться. Недавно уламками сусідню вулицю знесло, вони бояться лишитись без грошей. Як і без житла можна залишитись в тих місцях де живу і я і вони.
Я просто не знаю як правильно.
Купити квартиру а як не залишиться її після війни. Винною буду. Вони так тримаються за ці гроші. Мені важко прийняти таке рішення
Я просто не знаю як правильно.
Мурзилка• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Я просто не знаю як правильно.
На западной Украине купила б однушку, что б деньги не отсырели
Вічний двигун• 22 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
а вы знаете сколько стоит жилье в Испании? я занималась этим вопросом - можно на 50 тыс купить.
и что потом с этим жильем делать?
тут сдавать в другом городе проблематично, а в другой стране так тем более.
Ну вот че люди думают, когда такое советуют?)
Света С Приветом• 22 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А на долари, закопані в городі, як інфляція впливає? Яка різниця, на скільки віріс долар, якщо гроші зберігаються у доларах? На долари в городі проценти - 0,0. На долари в банку проценти 1%. Так де краще, щоби вони лежали?
в банке на доллары 0,01)) и попробуй выцарапай,если шо, пока обьедешь все банки за вкладами по Фонду гарантирования вкладов.. ну не знаю. и так не так и тут не нра
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Я просто не знаю як правильно.
Капец , та нафиг такие нервы . Купите им ту квартиру пусть не мучаются , они же реально себя изведут
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Купіть в Іспанії десь
Мене так забавляють такі поради
Ви маєте хоча б елементарне поняття як купувати житло, не маючи статусу резидента ?
На підставі чого?
А обслуговування цього об’єкта?
На підставі чого?
А обслуговування цього об’єкта?
Вічний двигун• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Однушку я не розглядаю. Ну шо це за квартира?
це найвигідніша інвестиція)
вам дійсно рано ще купувати житло під оренду)
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Мене так забавляють такі поради
На підставі чого?
А обслуговування цього об’єкта?
На підставі чого?
А обслуговування цього об’єкта?
Тот еще гемор , плюс в Испании же окупасы на жилье , заселятся и фиг выселишь
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Зараз он прогнрзують на травень, червень взагалі якийсь армагедон. Як люди не бояться вкладатися?
Я прошу почекати хоч до кінця літа що воно буде. Що скажете?
Чтооооооооооо?• 22 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Якраз те саме хотіла написати. Або під Варною. Щрб і море, і цивілізація)))
Варна подороже, но если выбирать Бургас или Варна... однозначно Варна, там движ и более цивильно.
Тюрюнь_Тюнь• 22 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
и что потом с этим жильем делать?
Не проблематичнр є рієлтори мають своі сторінки і вони ьеруть за таке % і ремонти роблять і меблюють і здають по тис дол правда собі беруть в місяць 40% але все рівно вигідніше нід вдома
Вакцениро Вона• 22 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
у нас родич доллары в погребе в гараже спрятал, так они поцвели
Тюрюнь_Тюнь• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Не боітеся що так закопають що самі не знайдуть
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
це найвигідніша інвестиція)
В мирний час мабуть.
Ну от вкласти в квартиру гроші а може виїщджати всім доведеться. І їм, і нам.
Так хоч ці кошти є в руках, а так ні грогей, ні житла.
Як люди не бояться? Чи 100% все буде гаразд? Щось ситуація не радує наразі і прогнози не дуже
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ага
Нещодавно була тема, там одна ново-британка радила купити житло в Шотландії.
Я , у якої є рахунок з 2001 року в Барклайс банк, і то не можу купити без підтвердження походження коштів .
І там так не діє - є кошти-купую.
Кили и Манджаро• 22 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну да, Бургас по суті що, набережна, пару ТЦ і все. А в регіоні брати, там взимку все закрито.
Психологічка• 22 апреля 2024
А ці гроші під відсоток в банк покласти як варіант? Чи не довіряєте банку в Україні?
Ну або ж купляти десь на Заході України.
В центральній та східній частині, я б не купляла… навіть в моєму Дніпрі. Не знаю як люди купили тиждень тому квартиру в сталінке за 150 тис долл… безстрашні якісь, або їм ті гроші лишні… не розумію людей… ми багато в банк перевели з -під подушки. Бо не дай Бог що станеться, хоча б в банку гроші будуть, а не шукати під завалами… 😩
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ дляВапщета
А в Италии за €20 тыс в курортном городке не хотите?
У центральній частині Італії, а також у столиці вартість одного метра квадратного житла становить від 5 до 11 тисяч євро. У північному регіоні країни – 7-10 тисяч євро.
КаваЗМолоком• 22 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
На долар в городі проценти мінус 20% , якщо вони відсиріють і на них зʼявиться пліснява
Огірок та Помідорчик• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Як раз однушки краще здаються і можна купити в Київській обл в не старих ЖК
Любви вам!• 22 апреля 2024
Вы не правы, потому что это не ваши деньги и не то, что у вас есть. Это есть у родителей. Они собирали эти деньги, чтобы купить детям/вам квартиру. Они хотят купить квартиру! На старости лет почувствовать, что что-то сделали для будущего своих внуков. Им не интересны ваши проблем в с мужем, с деньгами у вас, что квартиру вы можете купить не такую шикарную. Если вам это не нужно, то скажите прямо, пусть они купят себе , что хотят и оставят себе для пассивного заработка. А вы дальше с мужем думками багатійте.
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
А з банками у нас ризиків немає?
Я вже нічому не здивуюсь, коли на очах все руйнується
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Мені тих батьків шкода
Збирати кошти, просити доньку допомогти вкласти їх, а донька грається боюсь/не боюсь, вигідно/невигідно
Автор, скільки вам років
40 же є .
Автор, скільки вам років
40 же є .
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Зато на юге и за 20 можно, забитое село правда , но до моря недалеко )
Кстати , даже бесплатно дают , там где никто не хочет жить , погуглите