КарамбОлька• 22 апреля 2024

Батьки просять купити квартиру. Що я кажу не так?

Батьки за все життя назбирали кошти , тис 50 дол. Живуть в Київ обл.
Постійно мене тероризують розмовами, що все життя пахали і гроші пропадуть. Я взагалі не хочу, щоб цього часу вони тратили ці гроші, я хочу щоб вони лишились їм на старість.
Доця, купи внукам квартиру. Я б вже купила ту квартиру, щоб вони здавали, але це вторічка старий фонд.
На хорошу квартиру цих грошей тут де ми живемо не вистачить. Чоллвік не хоче ні цієї квартири, ні докладати кошти. Ввн взагалі негативно налаштований через всю ситуацію в країні і прогнози нашого перебування тут невтішні. Я не хочу його ламати, ці гроші це все що в нас є. Ми в підвішеному стані. Мама цього не розуміє, вона не розуміє як це не я в нашій сім´ї керую.
Просить купити в старих домах і здавати.
Я кажу поки окупиться від здачі вкладення цей будинок буде безнадійно старим і треба буде вкладати в ремонт такі ж кошти, як вклали зараз в квартиру. Діти не захочуть все одно жити в цій старій квартирі в старому домі 60-80 років будівництва, вони виростуть через 20 років. Зараз нам всім є де жити.
Зараз взагалі ні до чого вкладати гроші в квартири.
Скажіть, я не права? Цей прес на мене дуже давить. Батькам 60 і 65 років, мама працює ще, батько на пенсії. Трохи торгують додатково. Здають другий будинок ще в дворі. Їм на життя вистачає, гроші закопані в банці на городі.
Що мені робити з цими грошима?
Продаю витрішки• 22 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
Не знаю где вы живете но у нас в Днепре активно строятся ЖК и так же активно раскупаются, в нашем ЖК много квартир сдаётся в аренду и за немалые деньги и при этом ремонт минимален. А с учетом того что цены растут на квартиры то я сама подумываю купить небольшую квартирку в новострое.
Не верится что столько людей без разума. Ответ тут только один - деньги не своим трудом заработаны. В стране война, какая нафиг квартира? Какой новострой?
Света С Приветом• 22 апреля 2024
Ответ дляАнти-анонім
В монобанку 1.6 %
не рассматриваю такую тему. поэтому мне не интересно.
Королева Сарказма• 22 апреля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Купіть в Іспанії десь
Типу, най краще окупоси живуть, ніж гроші на городі?))
Королева Сарказма• 22 апреля 2024
Ответ дляВапщета
Я вас вряд ли удивлю: купили с пособий на детей
Это вам не что-либо как
Пособія виплачувались в тій же Італії, все вірно?😂
Тюрюнь_Тюнь• 22 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
ну ось по таким коментарям одразу видно, що ви не здавали квартиру навіть в своємі місті)
А чим проблематично просто вже цікаво? В чому проблема щоб люди займалися квартирою ? Ось наприклад не буду казати хто і де але таке існує і не тільки в тій краіні
Luxurygirl• 22 апреля 2024
Я бы все таки купила что то под сдачу
Вічний двигун• 22 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
якщо це так просто, тоді купуйте звісно) я б на таке ніколи не підписалась. Маю досвід своїх родичів, які здавали в Україні, а жили за кордоном. Маю досвід своєї невістки, яка здавала в Бельгії, а жила в Німеччині.

Ну і потім, ви рахували прибуток? Ви впевнені, що з врахуванням податків і комісій це вигідно? Тому що купувати за 50 тис ви будете малоліквідне житло десь в далекому селі.
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун

Податки, різні внески ? - а для чого заморочуватися , це ж так- дрібниці
Просто ж купити (сарказм)
Кнопкотиць• 22 апреля 2024
Купите смарт в Ужгороде или Черновцах для сдачи, у Вас ещё и останутся деньги
Тюрюнь_Тюнь• 22 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун

Ні це столиця і я сама там знімаю коли ізжу . І я знаю які ціни. Є величезний попит тому буду так робити , оплата по договору на р/р в тій же краіні що успішно я вже відкрила (разунок в банку) тобто у сумі яку оплатять я буду впевнена а досвід в Украіні це так там трохи інакше це працює
Солоденька цукОрка• 22 апреля 2024
Посмотрите пригород. Я купила 5л назад за 25тыс, сейчас она стоит ок 40тыщ.
Тюрюнь_Тюнь• 22 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун

А ще бонус плюс за 15 р сплати податків і пенсія там буде положена
графиняВишенка• 22 апреля 2024
Що робити? Написати точну адресу, приїдуть викопають. А якщо серйозно - то я скажіть батькам, хай звернуться до ріелтора, бо ви цим займатись не хочете.
І ще питання - як давно закопали? Чи в курсі, що вони поцвітуть?
Ворожу на каві• 22 апреля 2024
Это выбор ваших родителей, а не ваш.
Помогите им купить квартиру на их бюджет и закройте вопрос.
Никто не знает как будет лучше
размахер• 22 апреля 2024
Одного не пойму - почему родители сами не купят? Что в 60 лет уже маразм? Решили, нашли, сами купили. Нет, они весь головняк хотят на вас повесить, и ещё чтоб вы деньги доложили свои.
Скажите, что вы планируете уезжать, поэтому вам здесь недвижимость не нужна.
размахер• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ні, 40 нема.
Але до чого тут вік?
Ви вважвєте мої страхи невиправдані?
Їм є де жити, є ще один будинок в дворі для здачі. Їм є на що жити. Хай би ці гроші були на старість.
Мені є де окремо жити. Є ще земельна ділянка, яку можна теж продати.
Я взагалі не розумію що буде зі всіма цими житлами. Мені важко прийняти це рішення працю їхнього всього життя вкласти в якусь 1 кімнату і залишити їх ні з чим
Вы правы. Могут пригодиться живые деньги в любой момент, а не недвижимость или деньги на депозите.
Країна мрій• 22 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
Вас просили допомогти купити квартиру, а ви почали вирішувати, що робити батькам з їхніми грошима. Ви не зобов´язані допомагати, якщо не хочете, ви можете висловити свою думку щодо даного питання, але ваша позиція мене дивує.
+100%. заметьте,еще пишет, что это все их деньги (ее с мужем).когда это деньги родителей. причем тут вообще муж к этим деньгам???
Вічний двигун• 22 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
ну то тоді звісно, що треба купувати))
Коли мовчу- приємна жінка• 22 апреля 2024
Сейчас их деньги лежат, а купите квартиру - будут приносить им с аренды 5-10 тыс , почему бы и нет
автор КарамбОлька • 22 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ви шо на приколі? Де еаписано, що це мої гррші і чоловіка? У нас свої окремі гроші, а в складчину чоловік не хоче. Жопой читають, чи шо
автор КарамбОлька • 22 апреля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Хіба батьки не мають права розпоряджатися СВОЇМИ грошима?
Автор, а може Ви претендуєте саме на ’банку в городі’ і тому оці всі зайві розмови?)
Ні, я не претендую на ту банку
Интимная• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
За 50 тис, ага
Кстати да, подруга купила в Аликанте за 50 тысяч баксов) В прошлом году.
Трусиковед• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
А Ви сама чого хочете?
Брюльтик• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Однушку я не розглядаю. Ну шо це за квартира?
На сдачу будет
Фляшунька• 22 апреля 2024
посмотрите на Олх в Одессе. кто продает чтоб уехать заграницу -можно удачно купить и сдавать.
Вапщета• 22 апреля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Саме так.
Як ви вгадали?
Букет троянд• 22 апреля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Купите котлован, тыс за 35, остальное на ремонт и сдавайте!
Зачем вам прям рядом с вами? Недвига все равно вырастет, продадите и купите другое. Вторичка и панелька точно не вариант.
Родители правы! Мой котлована за 2 года на 45% вырос, а живая квартира с доками ещё больше.
Мы в 19 году купили квартиру за 22 тыс Долл, сейчас она стоит 50-60 тыс.
Так что я тоже за родителей.
Букет троянд• 22 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Наверное боятся. И знаете, с деньгами жить тоже боятся, постоянно переживают. Вдруг воры и т.п. Да и дочка на форум уже написала что у них есть деньги)))
забиякина• 22 апреля 2024
Родители хотят внуку сделать подарок .не будьте упрямы .потом спасибо скажете ,деньги пропадут если их не вложить
Прилипало• 22 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Удалено администрацией...